Hankook pirms termiņa pagarinājusi riepu piegādes kontraktu DTMHankook pirms termiņa pagarinājusi riepu piegādes kontraktu DTM

Dienvidkorejas uzņēmums Hankook pēc šīs sezonas vēl uz trīs gadiem paliks par vienīgo riepu piegādātāju vācu sacīkšu sērijai DTM, tiek teikts kompānijas preses relīzē.

Pēc jaunā kontrakta noteikumiem Hankook turpinās piegādāt riepas visiem dalībniekiem vismaz līdz 2016.gadam. „Sadarbība ar Hankook mūsu partnerības pirmo divu gadu laikā ir pilnībā mūs pārliecinājusi par viņu darba augsto kvalitāti, - paziņoja DTM padomes priekšsēdētājs, doktors Hanss Verners Aufrehts (Hans Werner Aufrecht). – Šī iemesla dēļ mēs gribējām turpināt mūsu sadarbību arī pēc 2013.gada, un kontrakta pirmstermiņa pagarināšana kļuva par mūsu vēlmes loģiskām sekām”.

Hankook mārketinga un korporatīvās pārvaldes direktors Hjon Bom Čo (Hyun Bum Cho), savukārt, atzīmēja, ka „DTM ir viena no pasaules populārākajām un labāk organizētajām sacīkšu sērijām un tāpēc tā ir ideāla platforma Hankook moderno un futūristisko tehnoloģiju demonstrēšanai”.

Šā gada sezona atšķirsies ar to, ka Hankook sāks piegādāt DTM divu tipu riepas, tas ir čempionāts pēc Formula 1 parauga pāriet uz divu tipu gumijas izmantošanas shēmu. Saskaņā ar jauno reglamentu Hankook sacīkšu dalībniekiem piešķirs savas parastās Ventus saimes riepas, kā arī mīkstākas riepas, kurām jāsarežģī komandu uzdevums un jāpadara sacīkstes skatāmākas.

Hankook pirms termiņa pagarinājusi riepu piegādes kontraktu DTM Hankook pirms termiņa pagarinājusi riepu piegādes kontraktu DTM Hankook pirms termiņa pagarinājusi riepu piegādes kontraktu DTM Hankook DTM 2013 2

„Ar mūsu jaunajām, ekskluzīvajām DTM sērijai paredzētajām opcionālajām riepām mēs vēlreiz varēsim nodemonstrēt mūsu produktu spējas unikālā vidē – kad tās tiek uzstādītas tik prestižu autoražotāju, kā Audi, BMW un Mercedes-Benz automobiļiem”, - atzīmēja Čo kungs.

„Mēs esam sajūsmā par to, kā jaunās opcionālās riepas parādīja sevi šajā sezonā, - paziņoja Aufrehta kungs. – Divu atšķirīgu sastāvu riepu parādīšanās sacīkstēs noteikti uzlabos to skatāmību un palielinās apdzīšanas iespēju skaitu. Milzīgs „paldies” Hankook inženieriem, kuri nevainojami tikuši galā ar sarežģīto uzdevumu, izstrādājot riepas saskaņā ar mūsu vēlmēm – riepas, kuras ļauj uzlabot apļa laiku ierobežotā laika periodā, taču vienlaicīgi ir ātrāk dilstošas”.

Uzziniet vairāk par Hankook riepām hankooktiremotorsports.com

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis