Hankook plāno būvēt rūpnīcu IndonēzijāHankook plāno būvēt rūpnīcu Indonēzijā    Hankook Tire investē 353 milj. dolāru rūpnīcas būvniecībai Indonēzijā. Jaunā rūpnīca būs eksporta bāze, kā arī reģionālais biznesa centrs. 2011.g. 9.jūnijā notika pirmā akmens ielikšanas ceremonija savā 7.rūpnīcā Lippo Cikarang, Bekasi, Rietumjava. Tika investēti 353 milj. dolāru, turklāt pamata ražošanas platības 60 ha apmērā būs eksporta bāze Ziemeļamerikai un Tuvajiem Austrumiem, kā arī Āzijas tirgus reģionālajam biznesa centram.
    
Atklāšanas ceremonijā piedalījās rūpniecības ministrs Mohamads S.Hidajats (Mohamad S. Hidayat), Investīciju padomes vadītājs Gita Wirjawan, Bekasi mērs H'Saduddin, un Korejas Republikas vēstnieks.
    
Pirmajam etapam Hankook Tire investē 353 milj. ASV dolāru ar sākotnējo ražošanas jaudu aptuveni 6 milj. riepu gadā. Rūpnīcā līdz 2014.gadam tiek plānots atvērt aptuveni 1400 darbavietu un sagaidāms, ka līdz 2018.gadam darbavietu skaits palielināsies līdz 2800.
     
Hankook Tire viceprezidents un Pētniecības centra ģenerāldirektors Seung Hwa Suh teica: „Jaunajai rūpnīcai ir liela nozīme mūsu globālā statusa paaugstināšanā. Lēmums par rūpnīcas izveidošanu Indonēzijā, kas atrodas pasaules tirgus centrā, nāks par labu mums un Indonēzijas ekonomikai”.
    
Neskaitot Eiropu, Hankook ir divas rūpnīcas Korejā, kā arī trīs rūpnīcas būvniecības stadijā Ķīnā.

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis