Uzņēmums Hankook Tire ir viens no lielākajiem un straujāk augošajiem riepu ražotājiem, kas izgatavo inovatīvas, visaugstākās kvalitātes radiālās riepas ar augstu caurgājamību. Šobrīd Hankook ieņem godpilno septīto vietu starp lielākajiem riepu ražotājiem pasaulē un ir atzīts par visstraujāk augošo riepu ražotāju pasaulē.

Vairāk par zīmolu

Plata atbalsta virsma un agresīvi iegriezumi protektorā ar zigzagveida kanāliem padara to nodilumizturīgu un pastiprina saķeri uz slapja ceļa. Trīs pamatrievas protektorā lieliski novada ūdeni jebkuros apstākļos un palīdz automobilim ripot vienmērīgi un līdzeni. Konkrētā riepa izstrādāta sadarbībā ar vadošajiem auto ražotājiem.

Pieejamie izmēri un cenas

Testu rezultāti

Tehnoloģiskie risinājumi


Riepas īpaši izstrādātas, lai izpildītu mikroautobusu prasības drošībā un nodilumizturībā. Paaugstinātais protektora kontakta koeficents stabilizē saķeres virsmas formu un nodrošina lielisku stabilitāti kā uz slapjas, tā sausas ceļa virsmas.

 


Lieliska vadāmība ērtākai braukšanai:

Ribotais protektora bloks un optimizētā karkasa līnija uzlabo vadāmību un paaugstina braukšanas komfortu. Apaļais korpusa profils novērš nevienmērīgu nodilumu un protektora noliekšanos.

Izcili ūdens novadīšanas raksturojumi un bremzēšana uz slapja ceļa

Trīs zigzagveida kanāli protektorā nodrošina izcilus rādītājus uz sausa un slapja seguma, kā arī uz sniegotiem ceļiem. Lieli un agresīvi izgriezumi nodrošina lielisku bremzēšanu un saķeri ar ceļu.

Uzlabotie nodiluma un izturības rādītāji

Nodilumizturīgs gumijas maisījums, īpaši elastīgas stiprinājuma zonas un neilona pastiprinājuma elementi uzlabo protektora kopējo nodilumizturību un paaugstina stiprību.

 

Kontakta virsmas forma

Kontakta virsmas forma un slodzes sadalījums modelēti ar datora palīdzību.


Kontrol Tehnoloģija ir Hankook Tire tehnoloģiju filozofija, kas atspoguļo koncepciju, ka riepa var bez grūtībām kustības laikā nodrošināt mijiedarbību starp vadītāju, automobili un ceļu. Tā īstenota, lai Hankook Tire produkcija patērētājiem nodrošinātu maksimālas priekšrocības un vislabāko vadīšanas pieredzi drošības, komforta un vadāmības efektivitātes ziņā, kā arī attiecībā uz ietekmi uz apkārtējo vidi.

Izpildījums Drošība
Komforts Ekoloģija

Riepas uzbūve:

  • 1) Plata, īpaši elastīga metāla lente:
    Paaugstina protektora stiprību, uzlabo vadāmību un aizkavē nodilumu.
  • 2) Bezšuvju iekšējā kārta
    Bezšuvju iekšējā kārta riepas perimetrā virs metāla slāņa uzlabo riepas izturību un palielina  viengabalainību, kas nodrošina komfortu un stabilitāti pat pie liela braukšanas ātruma.

Citas HANKOOK vasaras riepasJaunā riepa Hankook Ventus V12 Evo K110, pateicoties agresīvajam izskatam un lieliskiem ekspluatācijas raksturojumiem, acumirklī pievērsa autofanu uzmanību. 

tālāk >

Ventus S1 evo² ir jaunais Ultra High Performance klases Premium-sport riepu flagmanis. Šīs riepas ir izgatavotas pēc DTM tehnoloģijas un ir jaunā Hankook Ventus riepu paaudze. 

 tālāk >

Vasaras riepa Hankook K115 Ventus Prime 2 paredzēta vieglajiem ceļa auto un luksus klases automobiļiem un ietver sevī vadīšanas komfortu, energoefektivitāti un ilgmūžību.

 tālāk >

Vissezonas riepa Hankook RH 06 Ventus ST paredzēta jaudīgiem apvidus automobiļiem. Riepai ir augsti ātruma indeksi ”V”- līdz 240km/H un „W”-līdz 270km/h.

 tālāk >

Riepa Hankook K425 Kinergy Eco - ir lielai automobiļu gammai paredzēta vasaras riepa. Tā lieliski piemērojama sākot no mazlitrāžas  pilsētas automobiļiem, beidzot ar ģimenes universāliem.

 tālāk >

Riepas protektora zīmējums aprīkots ar piecām ribām, kuras riepai nodrošina lielāku kontaktvirsmas laukumu ar ceļa klātni, būtiski uzlabo taisnvirziena kursa noturību, automobiļa saķeri ..

 tālāk >

Riepas protektora zīmējums aprīkots ar piecām ribām, kuras riepai nodrošina lielāku kontaktvirsmas laukumu ar ceļa klātni, būtiski uzlabo taisnvirziena kursa noturību, automobiļa saķeri braucot lielos kustības ātrumos

tālāk >

Hankook paplašina vieglo kravas automobiļu riepu piedāvājumu – uzņēmums Hankook Tire tirgū piedāvā jauna tipa Hankook Vantra LT RA18 riepas , kas paredzētas komerctransportam.

tālāk >

Plata atbalsta virsma un agresīvi iegriezumi protektorā ar zigzagveida kanāliem padara to nodilumizturīgu un pastiprina saķeri ar slapju ceļu. Trīs pamatrievas protektorā lieliski novada ūdeni jebkuros apstākļos un palīdz automobilim ripot vienmērīgi un līdzeni.

 tālāk >

 

 

Hankook RA 28 asimetriskās vasaras riepas paredzētas vieglajam kravas autotransportam, mikroautobusiem un SUV. Pamatā riepas paredzēta izmantošanai pilsētas apstākļos un uz piepilsētas ceļiem ..

 tālāk >

 

 

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis