Uzņēmums Hankook Tire ir viens no lielākajiem un straujāk augošajiem riepu ražotājiem, kas izgatavo inovatīvas visaugstākās kvalitātes radiālās riepas ar augstu caurgājamību. Šobrīd Hankook ieņem godpilno septīto vietu starp lielākajiem riepu ražotājiem pasaulē un ir atzīts par visstraujāk augošo riepu ražotāju pasaulē.

Vairāk par zīmolu

Hankook RA 28 asimetriskās vasaras riepas paredzētas vieglajam kravas autotransportam, mikroautobusiem un SUV. Pamatā riepas paredzēta izmantošanai pilsētas apstākļos un uz piepilsētas ceļiem, taču spēj izturēt arī lauku grants ceļus un viegla bezceļa apstākļus. Riepas izstrādātas Hankook Eiropas Tehniskajā centrā ETC, kas atrodas Hanoveras piepilsētā Langenhāgenā.

Pašlaik Radial RA28 tiek izgatavotas jaunā, mūsdienīgā Hankook rūpnīcā Ungārijā, kurā autoražotāju pārstāvji īpaši šim nolūkam veica papildus kvalitātes pārbaudes. Prasības, kuras Volkswagen uzstāda saviem piegādātājiem, pārsniedz ISO standartu robežas. Vērtējums, kas tika piešķirts šai Hankook rūpnīcai, apmierināja visas Volkswagen Group kvalitātes kontroles un ekoloģiskuma prasības. Hankook RA 28 riepas kopš 2009. gada tiek piegādātas  piektās paaudzes Volkswagen Transporter, Caravelle, Multivan un T5. Hankook RA-28 Radial riepām ir īpaši zems trokšņa līmenis, kas atbilst stingrajām ES prasībām

Hankook Radial RA 28  rūpnīcas komplektācijā

Hankook Radial RA 28 riepas oriģinālajā rūpnīcas komplektācijā (OE) tiek uzstādītas Volkswagen vieglajiem kravas auto. Pašlaik ar šīm riepām, tiesa ne visur pasaulē, tiek komplektēts arī Volkswagen T5

 

Pieejamie izmēri un cenas

Tehnoloģiskie risinājumi


Riepas atšķiras no citām ar lielisku balansu un tās speciāli radītas universālai izmantošanai miniveniem, mikroautobusiem un SUV klases automobiļiem. Riepām raksturīgas labas vadāmības un komforta īpašības, īss bremzēšanas ceļš, zems trokšņa līmenis un augsta nodilumizturība.


 

Efektivitāte uz slapja ceļa

Platas garenrievas pa visu perimetru un papildus iegriezumi riepas plecu daļā nodrošina ātru un efektīvu ūdens novadīšanu no riepas kontaktlaukuma, kā arī garantē drošu aizsardzību pret akvaplanēšanu.

 

Uzlabota saķere

Liels skaits protektora kanālu nodrošina lieliskus saķeres rādītājus uz dažādiem ceļa segumiem. a saķere

 

 

Stabilitāte, noturība pagriezienos

Masīva riepas plecu zona nodrošina saķeri ar ceļa segumu, izbraucot līkumus.

 

Paaugstināta ilgmūžība

Augts nodilumizturības līmenis un spēja saglabāt lieliskus tehniskos raksturojumus visu kalpošanas laiku.

 

 


Kontrol tehnoloģija ir Hankook Tire tehnoloģiju filozofija, kas atspoguļo koncepciju, ka riepa var bez grūtībām kustības laikā nodrošināt mijiedarbību starp vadītāju, automobili un ceļu. Tā īstenota, lai Hankook Tire produkcija patērētājiem nodrošinātu maksimālas priekšrocības un vislabāko vadīšanas pieredzi drošības, komforta un vadāmības efektivitātes ziņā, kā arī attiecībā uz ietekmi uz apkārtējo vidi.

Izpildījums Drošība Komforts Ekoloģija

Citas HANKOOK vasaras riepasJaunā riepa Hankook Ventus V12 Evo K110, pateicoties agresīvajam izskatam un lieliskiem ekspluatācijas raksturojumiem, acumirklī pievērsa autofanu uzmanību. 

tālāk >

Ventus S1 evo² ir jaunais Ultra High Performance klases Premium-sport riepu flagmanis. Šīs riepas ir izgatavotas pēc DTM tehnoloģijas un ir jaunā Hankook Ventus riepu paaudze. 

 tālāk >

Vasaras riepa Hankook K115 Ventus Prime 2 paredzēta vieglajiem ceļa auto un luksus klases automobiļiem un ietver sevī vadīšanas komfortu, energoefektivitāti un ilgmūžību.

 tālāk >

Vissezonas riepa Hankook RH 06 Ventus ST paredzēta jaudīgiem apvidus automobiļiem. Riepai ir augsti ātruma indeksi ”V”- līdz 240km/H un „W”-līdz 270km/h.

 tālāk >

Riepa Hankook K425 Kinergy Eco - ir lielai automobiļu gammai paredzēta vasaras riepa. Tā lieliski piemērojama sākot no mazlitrāžas  pilsētas automobiļiem, beidzot ar ģimenes universāliem.

 tālāk >

Riepas protektora zīmējums aprīkots ar piecām ribām, kuras riepai nodrošina lielāku kontaktvirsmas laukumu ar ceļa klātni, būtiski uzlabo taisnvirziena kursa noturību, automobiļa saķeri ..

 tālāk >

Riepas protektora zīmējums aprīkots ar piecām ribām, kuras riepai nodrošina lielāku kontaktvirsmas laukumu ar ceļa klātni, būtiski uzlabo taisnvirziena kursa noturību, automobiļa saķeri braucot lielos kustības ātrumos

tālāk >

Hankook paplašina vieglo kravas automobiļu riepu piedāvājumu – uzņēmums Hankook Tire tirgū piedāvā jauna tipa Hankook Vantra LT RA18 riepas , kas paredzētas komerctransportam.

tālāk >

Plata atbalsta virsma un agresīvi iegriezumi protektorā ar zigzagveida kanāliem padara to nodilumizturīgu un pastiprina saķeri ar slapju ceļu. Trīs pamatrievas protektorā lieliski novada ūdeni jebkuros apstākļos un palīdz automobilim ripot vienmērīgi un līdzeni.

 tālāk >

 

 

Hankook RA 28 asimetriskās vasaras riepas paredzētas vieglajam kravas autotransportam, mikroautobusiem un SUV. Pamatā riepas paredzēta izmantošanai pilsētas apstākļos un uz piepilsētas ceļiem ..

 tālāk >

 

 

 

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis