Hankook riepas K715 ir pārliecinošas ADAC, OEAMTC un TCS lielajos vasaras riepu testos 2011     Papildus tam, Hankook Kinergy ECO savā pirmajā gadā tirgū prasmīgi demonstrēja sevi testēšanas jomas inženieriem. Pilnīgi jaunas paaudzes riepas ar ievērojami samazinātu rites pretestību otrajā testētajā izmērā 195/65R15V spēja gūt virsroku ar sniegumu "ieteicamas". Riepas sevišķi atstāja iespaidu aizvien vairāk svarīgajos rites pretestības un kilometrāžas kritērijos. Šeit pavisam jaunā Hankook riepa sasniedza labākās atzīmes salīdzinājumā ar jau pazīstamajiem konkurentiem.
    
"Tas, ka esam testēto riepu augstākajā līgā, pierāda, ka mēs izvēlējāmies pareizo stratēģiju," saka Džins Vuks Čojs (Jin-Wook Choi), Hankook Tire administratīvais viceprezidents Eiropā un uzņēmuma vadītājs. "Katru gadu mēs ieguldām vairāk kā piecus procentus mūsu pārdošanas ieņēmumu jaunu riepu izpētē un izstrādē. Un tas acīmredzot atmaksājas. Tehniskie izaicinājumi modernām standarta riepām ir maksimālas drošības un efektivitātes apvienošana visos ceļa un laika apstākļos. Ar mūsu produktu Optimo K715 mēs esam sasnieguši vislabāko. Papildus tam, mūsu jaunais, videi draudzīgais produkts Kinergy Eco ir pārliecinošs, jo tas piedāvā labu vispārējo sniegumu ar lielisku degvielas patēriņu un kilometrāžu salīdzinājumā ar konkurenci. Un tas ir tieši tas, kam tas tika izveidots. "

* Kontrol tehnoloģija
Atvasināts no angļu valodas terminiem Kinetic (apzīmē kustību) un Control (apzīmē kontroli), Hankook Tire Kontrol tehnoloģija atspoguļo labāko iespējamo braucēja, transportlīdzekļa un ceļa mijiedarbības vadāmību, ko sniedz riepas brauciena laikā. Kontrol tehnoloģija tikusi izstrādāta, lai sniegtu transportlīdzekļa vadītājam visus pašlaik pieejamos jaunākās Hankook riepu tehnoloģijas ieguvumus drošības, braukšanas īpašību, komforta un vides aizsardzības piemērotības ziņā.

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis