Hankook sestā vieta starp Eiropas riepu ražotājiemHankook sestā vieta starp Eiropas riepu ražotājiem

Hankook sestā vieta starp Eiropas riepu ražotājiemHankook šobrīd ir sestais lielākais riepu ražotājs Eiropā, saskaņā ar uzņēmuma datiem. Dienvidkorejas kompānijas Eiropas PR vadītājs, Feliks Kinzers, paziņoja, ka kompānija šobrīd ieņem septīto vietu starp lielākajiem riepu ražotājiem pasaulē; un nav tālu no sestās. Kompānijas aprēķini liek Hankook sestajā vietā Eiropas pasažieru automobiļu riepu tirgū ar 7% tirgus daļu, minot uz papēžiem piektajā vietā atrodamajam Pirelli ar 8%. Šie rādītāji ir pat labāki kravas automašīnu un autobusu riepu segmentos, kur uzņēmuma tirgus daļa ir pieaugusi līdz 9% procentiem, ierindojot Hankook piektajā vietā aiz Bridgestone (13%).

OE (original equipment) jeb riepas, ar kurām auto tiek komplektēti jau rūpnīcā, pārdošanas datus varētu uzlabot izmantojot divus virzienus - labi zināmi Eiropas zīmoli, piemēram, Audi A3 un A6, kurus Hankook ir ieguvis tiesības komplektēt un arvien lielāka daļa Korejas autoražotāji, piemēram, Hyundai un Kia.

Arī Latvijā Hankook ieņem aizvien lielāku tirgus daļu, galvenokārt pieteicoties savu produktu cenas un kvalitātes attiecībai. Neskatoties uz riepu tirgus kopējo kritumu par 50% salīdzinot ar 2008.gadu, Hankook 2009. gadā pārdoto riepu apjoms ir samazinājies tikai par 15%, bet īpatsvars starp ražotājiem ir pieaudzis par 10%.

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis