Hankook Tire saņem balvu "Gada riepu ražotājs"     Ungārijā, Hankook Tire ražošanas atrašānās vietā Eiropā, uzņēmums savā ilgtermiņa investora lomā ciešā sadarbībā ar Ungārijas darba aģentūru ir uzsācis oficiāli apstiprinātu un nacionāli atzītu izglītības un apmācību programmu, lai ieguldītu bezdarbnieku apmācībā. Veiksmīga programmas pabeigšana tās dalībniekiem garantē pastāvīgu darbu. Jau 2009. gadā Hankook Tire izveidoja apmācību programmu tieši jauniem inženieriem augstskolas līmenī. Arī šeit uzņēmums reaģēja uz būtisku industrijas pieprasījuma pieaugumu pēc tehniski kvalificētiem darbiniekiem. Pirmie apvienoto pēcdiploma gumijas un riepu tehnoloģijas studiju dalībnieki savu apmācību pabeidza 2010. gada februārī.
    
"2010. gads mums ir bijis ļoti veiksmīgs un es šo apbalvojumu saņemu ar lielu prieku. Mēs uzskatām šo balvu par atzīnību mūsu ilgspējīgās globālās izaugsmes filozofijai un tam, ka mēs mūsu ražošanas vietās uzņemamies saistības. Es izsaku pateicību visam mūsu personālam, bez kura priekšzīmīgās veltīšanās darbam šāds progress nebūtu bijis iespējams," paskaidro Džins Voks Čojs (Jin Wook Choi), administratīvais viceprezidents un Hankook Tire vadītājs Eiropā.
    
Štefans Fišers (Stefan Fischer), Eiropas Tehniskā centra vadītājs, kurš Ķelnē akceptēja balvu, piebilst: “Mēs esam sajūsmā, ka šī prestižā, starptautiskā ekspertu komanda ir mūs izvēlējusies par "gada ražotāju", un mēs turpināsim darīt visu, kas ir mūsu spēkos, lai uzturētu mūsu tehnisko kompetenci augstākajā līmenī. Tādēļ mēs nepārtraukti ieguldām pētniecībā un attīstībā.”

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis