Hankook Tire tagad nodrošina riepas MINI automašīnāmHankook Ventus Prime2    Uzņēmums Hankook Tire ir ticis izvēlēts kā jaunais oriģinālo detaļu ražotājs BMW grupai. Veiksmīgā pašreizējā leģendārā MINI versija, kas vienmēr tikusi atzīta pēc tās tiešās vadības īpašībām, tagad tiks oriģinālā piedāvāta ar Hankook riepām. Vispirms ražotājs veica jauno augsta līmeņa snieguma riepu Ventus Prime2 testus, un tagad tās būs ražotāja uzstādītas 195/55 R 16 V izmērā, kas ir oriģināli piemērots īpaši sportiskajiem Cooper S modeļiem. Papildus Hankook Tire piegādās tāda paša izmēra Ventus Prime2 MINI rūpnīcai Oksfordā, Lielbritānijā, kā izvēles riepu komplektu One, Cooper un Cooper D modeļiem.  
     Riepu nodrošināšana „jaunajam MINI” iezīmē vēl vienu robežpunktu veiksmīgai uzņēmuma izaugsmei Eiropas tirgū. “BMW grupa ir pazīstama visā pasaulē ar tās augstākā līmeņa tehnisko standartu automašīnām, kā arī ilgu gadu tradīcijām ražojot sportiskas un dinamiskas automašīnas. Mēs esam patiešām priecīgi par iespēju piegādāt Hankook riepas šim uzņēmumam kā oriģinālo aprīkojumu,” saka Jins-Vuk Čoi, “BMW grupa nozīmē pilnību un jauninājumus automašīnu ražošanā. Arī Hankook pilnīgi noteikti piemīt šī aizraušanās. Tādēļ esmu pārliecināts, ka šis ir garas un veiksmīgas sadarbības sākums.”

 Hankook Tire tagad nodrošina riepas MINI automašīnām Hankook Tire tagad nodrošina riepas MINI automašīnām Hankook Tire tagad nodrošina riepas MINI automašīnām

   Jaunās Hankook piedāvātās Ventus Prime2 riepas tiešām parādīja atšķirību vispārīgā testēšanas posma laikā, un it īpaši ar to dinamiskās vadības īpašībām. Īpaši izstrādātā riepas kontūra apvienojumā ar jauna veida silikāta šķiedru sastāvdaļu, kas nodrošina izcilu vilkmi uz slapja seguma, sniedz nozīmīgu rites pretestības samazinājumu salīdzinot ar saviem priekšgājējiem. Arī bioniskajā dizainā veidotais šķiedras profils nodrošina ērtu braukšanu un zemu riepu trokšņa līmeni pateicoties uzņēmuma jaunajām Grip-Tech un Quiet Ride tehnoloģijām, kas pirmo reizi tikušas pielietotas Hanook riepām.
    
MINI sportiskā šasija uzstāda īpaši augstas prasības riepām, kam ir jābūt ar izcilu spēju pārnest auto sniegumu uz ceļa. “Mēs esam pierādījuši, ka mūsu jaunās Ventus Prime2 nodrošina ideālu dinamiku izveicīgajam MINI, neradot svarīgo drošības un vides aizsardzības rādītāju riskus, piemēram, vilcei uz slapja seguma un rites pretestībai,” paskaidro Stefans Fišers, atbildīgais Hanook inženieris BMW grupai paredzēto riepu izstrādei un Vācijā bāzētā Hanook Tire Eiropas izpētes un attīstības centra vadītājs (ETC). Pašlaik šeit – Langenhāgenā, kas atrodas netālu no Hannoveres Vācijā – strādā apmēram 40 inženieru un tehniķu, lai izstrādātu, attīstītu un testētu Eiropas automašīnu industrijai paredzētās riepas.
    
MINI automašīnām paredzētās riepas pašlaik tiek ražotas Hanook galvenajā ražotnē Geumsanā, Dienvidkorejā. Šī ražotne, kas ir īpaši celta izcila snieguma riepu ražošanai, nesen tika paplašināta, lai iekļautu jaunu ražotnes daļu luksusa līmeņa riepu ražošanai, un tagad tā ir pilnībā modernizēta. Papildus MINI paredzētajām riepām, šī ražotne ekskluzīvi nodrošina arī uzņēmuma vadošo produktu un vairāku balvu ieguvēju “Ventus S1 evo” riepas.

Uzziniet vairāk par Hankook Ventus Prime2

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis