Kompānija Hankook Tire- viens no vislielākajiem un straujāk augošajiem riepu ražotājiem, kas izgatavo inovatīvas, augstas caurgājamības  visaugstākās kvalitātes radiālās riepas. Šodien Hankook ieņem godpilno septīto vietu starp vislielākajiem riepu ražotājiem pasaulē un ir atzīts par visstraujāk augošo riepu ražotāju pasaulē.

Vairāk par zīmolu

Hankook paplašina vieglo kravas automobiļu riepu piedāvājumu – uzņēmums Hankook Tire tirgū piedāvā jauna tipa Hankook Vantra LT RA18 riepas , kas paredzētas komerctransportam.

Jaunās riepas, kas paredzētas vieglajiem kravas automobiļiem, tika izstrādātas, ievērojot augstās prasības pret transporta līdzekļiem, kas reģionos veic preču un cilvēku pārvadājumus. Viena no galvenajām prasībām izstrādājot jauno riepu modeli bija nodrošināt izturību, degvielas ekonomiju un augstu resursu, tāpat arī uzlabot īpašības, kas ietekmē drošību uz ceļa, piemēram, bremzēšanas efektivitāti un saķeri ar slapju virsmu.

Jaunais produkts ir izstrādāts atbilstoši to autovadītāju prasībām, kuri vēlas iegādāties riepas ar stabili augstu veiktspēju visā to kalpošanas laikā, un kuras, vienlaikus, ekonomē līdzekļus un samazina apkārtējai videi nodarīto kaitējumu.

Pieejamie izmēri un cenas

Tehnoloģiskie risinājumi


Izmantošana vietās, kur transports bieži apstājas un izkustas no vietas, nozīmē to, ka pret riepām tiek uzstādītas specifiskas prasības. Tām ir jābūt ar augstu ekspluatācijas resursu savienojumā ar ekonomiskumu un izturību pret apkārtējās vides iedarbību, papildus tām ir jābūt arī augstam drošības līmenim.


Liels resurss un degvielas ekonomija

Jauno riepu inovatīvais dizains ar sānu daļas aizsardzību, optimizētu rievu izvietojumu un Durable Contact Patch kontakta laukumu, uzlabo riepu īpašības un sniedz augstu drošības pakāpi pie liela ātruma, tai pat laikā samazinot protektora nodiluma līmeni. Salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli, tām ir par 13% uzlabota energoefektivitāte


Papildus visam, trīs platas centrālās joslas un trīs virzienu iedobes garantē ātru ūdens aizplūšanu, samazina akvaplanēšanas risku un nodrošina optimālu vadāmību un bremzēšanu uz slapja seguma arī aukstā laikā.

Trīs platās rievas
samazina akvaplanēšanas risku un uzlabo efektivitāti un drošību pie liela ātruma.

Optimizētā bloku stiprība
samazina nodilumu un uzlabo bremzēšanas efektivitāti uz sausa seguma.

Sānu malas aizsardzība
novērš sānu daļas bojājumus, kurus izraisa apmales akmeņi.

Jaunā rievu tehnoloģija efektivitātes un stabilitātes nodrošināšanai uz sniegotiem un slapjiem ceļiem.

Hankook Vantra LT atšķiras ar kontakta laukuma kvadrātveida formu, kas ļauj optimizēt rievu izvietojumu un uzlabo bloku stabilitāti riepu ārējā zonā. Apvienojot inovatīvo, uzlaboto brekera joslas struktūru, kas ietver dubulto metāla korda brekeri, tiek nodrošināts daudz vienmērīgāks spiediena sadalījums un, salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli, nodilumizturība uzlabojas par 12%. Deformācijas samazināšana pazemina arī rites pretestību, kas pirmkārt jau ievērojami samazina degvielas patēriņu unmazina papildizdevumus – galvenais faktors riepām, kuras tiek izmantotas satiksmē un gadījumos, kad ir jāveic bieža apstāšanās un kustības atsākšana. Sānu sekcijas papildus aizsardzība efektīvi novērš riepu sānu daļas bojājumus.

Inovatīvais protektora raksts ne tikai nodrošina īsu bremzēšanas ceļu uz slapjas virsmas un samazina akvaplanēšanas risku, bet arī uzlabo degvielas patēriņa efektivitāti, kas ir panākta kustības laikā samazinot enerģijas zudumus. Optimizētā bloku cietība ļauj uzlabot vadāmību uz sausa un slapja seguma pat aukstā laikā, nemazinot bloku izturību. Vienmērīgā gaita un, vienlaikus, arī vadāmība un komforts ir ievērojami uzlabojušies.


Kontrol tehnoloģija - tā  ir Hankook Tire tehnoloģiju filozofija, kas atspoguļo koncepciju, ka riepa var bez iebildumiem un trūkumiem kustības laikā nodrošināt sadarbību starp vadītāju, automobili un ceļu. Tā izdomāta, lai Hankook Tire produkcija patērētājiem nodrošinātu maksimālas prioritātes un vislabāko  vadīšanas pieredzi drošības, komforta, vadāmības efektivitātes ziņā, kā arī iedarbībā uz apkārtējo vidi.

Izpildījums Drošība Komforts Ekoloģija

Ventus v12 evo2 ra18
Ventus v12 evo2 ra18
Ventus v12 evo2 ra18

Citas HANKOOK vasaras riepasJaunā riepa Hankook Ventus V12 Evo K110, pateicoties agresīvajam izskatam un lieliskiem ekspluatācijas raksturojumiem, acumirklī pievērsa autofanu uzmanību. 

tālāk >

Ventus S1 evo² ir jaunais Ultra High Performance klases Premium-sport riepu flagmanis. Šīs riepas ir izgatavotas pēc DTM tehnoloģijas un ir jaunā Hankook Ventus riepu paaudze. 

 tālāk >

Vasaras riepa Hankook K115 Ventus Prime 2 paredzēta vieglajiem ceļa auto un luksus klases automobiļiem un ietver sevī vadīšanas komfortu, energoefektivitāti un ilgmūžību.

 tālāk >

Vissezonas riepa Hankook RH 06 Ventus ST paredzēta jaudīgiem apvidus automobiļiem. Riepai ir augsti ātruma indeksi ”V”- līdz 240km/H un „W”-līdz 270km/h.

 tālāk >

Riepa Hankook K425 Kinergy Eco - ir lielai automobiļu gammai paredzēta vasaras riepa. Tā lieliski piemērojama sākot no mazlitrāžas  pilsētas automobiļiem, beidzot ar ģimenes universāliem.

 tālāk >

Riepas protektora zīmējums aprīkots ar piecām ribām, kuras riepai nodrošina lielāku kontaktvirsmas laukumu ar ceļa klātni, būtiski uzlabo taisnvirziena kursa noturību, automobiļa saķeri ..

 tālāk >

Riepas protektora zīmējums aprīkots ar piecām ribām, kuras riepai nodrošina lielāku kontaktvirsmas laukumu ar ceļa klātni, būtiski uzlabo taisnvirziena kursa noturību, automobiļa saķeri braucot lielos kustības ātrumos

tālāk >

Hankook paplašina vieglo kravas automobiļu riepu piedāvājumu – uzņēmums Hankook Tire tirgū piedāvā jauna tipa Hankook Vantra LT RA18 riepas , kas paredzētas komerctransportam.

tālāk >

Plata atbalsta virsma un agresīvi iegriezumi protektorā ar zigzagveida kanāliem padara to nodilumizturīgu un pastiprina saķeri ar slapju ceļu. Trīs pamatrievas protektorā lieliski novada ūdeni jebkuros apstākļos un palīdz automobilim ripot vienmērīgi un līdzeni.

 tālāk >

 

 

Hankook RA 28 asimetriskās vasaras riepas paredzētas vieglajam kravas autotransportam, mikroautobusiem un SUV. Pamatā riepas paredzēta izmantošanai pilsētas apstākļos un uz piepilsētas ceļiem ..

 tālāk >

 

 

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis