Hankook veiksmīgi debitējis DTMHankook veiksmīgi debitējis DTM     Hans Verners Aufrehts, kompānijas – DTM čempionāta organizatora priekšsēdētājs, ir paziņojis, ka „iespaido tas, ko jau ir izdevies sasniegt Hankook”.
    
Uzslavas korejiešu kompānija izpelnījās pēc savām pirmajām DTM sacensībām kā ekskluzīvs riepu piegādātājs. Pēc kravas mašīnu sacensībām, kas notika Vācijas Hokenhaima trasē, kuras noskatījās aptuveni 58,000 skatītāju, sacīkšu uzvarētājs Bruno Špenglers (Bruno Spengler) paziņoja, ka ir pilnīgi apmierināts ar jaunajām riepām Hankook Ventus, piebilstot, ka, neskatoties uz to, ka nācās daudz braukt pa apmalēm, riepas ar godu tika galā ar visām grūtībām. 

Hankook veiksmīgi debitējis DTM Hankook veiksmīgi debitējis DTM Hankook veiksmīgi debitējis DTM
Hankook veiksmīgi debitējis DTM Hankook veiksmīgi debitējis DTM Hankook veiksmīgi debitējis DTM
Hankook veiksmīgi debitējis DTM Hankook veiksmīgi debitējis DTM Hankook veiksmīgi debitējis DTM
Hankook veiksmīgi debitējis DTM Hankook veiksmīgi debitējis DTM Hankook veiksmīgi debitējis DTM

      Astoņkārtējais DTM čempions šķērsoja finiša taisni ar savu Mercedes C-Class mazāk kā par četrām sekundēm ātrāk par savu oponentu Matiasu Ekstromu (Mattias Ekstrom) no Audi. Pēc sacīkstēm zviedrs paziņoja, ka tās bija „lieliskas sacīkstes”. „Man bija labs starts, un mana mašīna strādāja vienkārši ideāli. Arī ar riepām nebija problēmu”. Trešo vietu uz pjedestāla ieņēma Mercedes pilots Ralfs Šūmahers (Ralph Schumacher), kuram tas kļuva par pirmo tamlīdzīgu sasniegumu DTM. „Īpašs paldies Hankook, - paziņoja Šūmahers. – Tās man palīdzēja uzrādīt šo rezultātu. Domāju, ka tas nav pavisam parasti, kad sērijā parādās jauns riepu ražotājs, un uzreiz jau piedāvā labas un izturīgas riepas. Šeit, Hokenhaimā, mums ar tām nebija problēmu ne testu laikā, ne pašās sacīkstēs. Pateicos Hankook, ka tās ir mums pievienojušās. Domāju, ka tās varēs dot patiešām lielu ieguldījumu DTM attīstībā”.

Spilgtāko mirkļu video:

     Riepas Hankook Ventus F200 DTM, uzstādītas uz visām mašīnām, sacīkšu laikā kopumā pārvarēja 174 kilometrus bez nevienas problēmas. „Pateicoties Hankook, mums tagad ir riepas, kas ne tikai var izturēt visu sacensību, bet kuras mēs varam izmantot ar lielām slodzēm, paziņoja kompānijas – DTM organizatora ITR priekšsēdētājs Hans Verners Aufrehts (Hans Werner Aufbrecht). – Mani iespaido tas, ko tām jau izdevies sasniegt. Galu galā viņi ne tikai piegādā riepas visām komandām, bet vēl arī atbild par tehnisko apkopi. Viņi ir veiksmīgi tikuši galā ar jaunu riepu izstrādēm diviem ražotājiem ar dažādām filozofijām, turklāt nedodot nevienam no tiem priekšrocības. Pārliecinājies par to, varu teikt, ka viņi ir paveikuši neticamu darbu”.
    
Atbildot uz pozitīvajām dalībnieku un organizatoru atsauksmēm, Čžin-Uk Čhve (Jin-Wook Choi), Hankook Tire prezidents un Eiropas nodaļas vadītājs, paziņoja: „No paša sākuma mēs jutāmies kā pilnvērtīgi DTM ģimenes locekļi. Tagad mēs ar nepacietību gaidām nākamās sacīkstes Zandvortā. Tas būs vēl viens izaicinājums, bet mūs ļoti ir iedvesmojuši pozitīvie rezultāti, kas deva mums arvien lielāku pārliecību”.

Vairāk informācijas uzziniet oficiālajā lapā hankooktiremotorsports.com

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis