Kompānija Hankook Tire - viens no vislielākajiem un straujāk augošajiem riepu ražotājiem, kas izgatavo inovatīvas, augstas caurgājamības  visaugstākās kvalitātes radiālās riepas. Šodien Hankook ieņem godpilno septīto vietu starp vislielākajiem riepu ražotājiem pasaulē un ir atzīts par visstraujāk augošo riepu ražotāju pasaulē.

Vairāk par zīmolu

Vasaras riepa Hankook K115 Ventus Prime 2 paredzēta vieglajiem ceļa auto un luksus klases automobiļiem un ietver sevī vadīšanas komfortu, energoefektivitāti un ilgmūžību.

Radot Hankook K115 Ventus Prime 2 riepu galvenā prioritāte ir drošība. Tas ir ļāvis par 20%(salīdzinoši ar iepriekšējā modeļa rezultātiem) saīsināt bremzēšanas ceļu uz slapja ceļa seguma. Riepā ir izmantotas jaunas gumijas  maisīšanas tehnoloģijas un jauni materiāli, savukārt protektora zīmējums ir aizgūts no dabas un līdzinās kaķveidīgo dzimtas plēsēju ilkņiem. Gumijas maisījums, kas sastāv no silikas, nanodaļiņām un optimizētām molekulārajām ķēdēm, ļauj uzlabot bremzēšanas efektivitāti, samazināt rites pretestību un palielināt ekspluatācijas kvalitāti.

Pieejamie izmēri un cenas

OE

Riepas Hankook K115 Ventus Prime 2 ar cieņu novērtējuši daudzi autoražotāji, kas tās izvēlējušies par rūpnīcas komplektāciju sekojošiem auto:

  -  Audi A3

  -  Volkswagen Golf VI, Polo

  -  KIA Soul, Sportage, 

  -  Chevrolet Captiva, Cruze

 

Neatkarīgo ekspertu testi


 
Ventus Prime2 205/55 R16
Vērtējums
5.VIETA

Test world:
Za ruļom: 205/55 R16 izmēra vasaras riepu tests (2014)


 
Ventus Prime2 205/55 R16
Vērtējums
1.VIETA

Test world:
Test World: tests vasaras riepām ar izmēru 205/55R16 (2012)

Tehnoloģiskie risinājumi


 

  Efektivitāte

Protektora dizains jaguāra ilkņu formā labākai saķerei ar slapju un sausu ceļu.

Paātrināšanās  brīdī un pagriezienos par optimālu riepas sānu saķeri ar ceļu atbild protektora dizains jaguāra ilkņu formā. Šī raksturīgā iezīme jebkurā situācijā uzlabo automobiļa vadāmību.

 

 
Drošība

Trīskāršā rādiusa profils nodrošina maksimālu saķeri ar slapju ceļu.

Trīskāršā rādiusa profils uztur maksimālu saķeri ar ceļu lielā ātrumā, kā arī pagriezienos uz slapja ceļā.

 
Apkārtējā vide

Silīcija maisījumu tehnoloģiju jaunākā paaudze uzlabo kā degvielas patēriņa efektivitāti,  tā arī stabilitāti, noturību uz slapja ceļa.

 

Kontrol tehnoloģija - tā  ir Hankook Tire tehnoloģiju filozofija, kas atspoguļo koncepciju, ka riepa var bez iebildumiem un trūkumiem kustības laikā nodrošināt sadarbību starp vadītāju, automobili un ceļu. Tā izdomāta, lai Hankook Tire produkcija patērētājiem nodrošinātu maksimālas prioritātes un vislabāko  vadīšanas pieredzi drošības, komforta, vadāmības efektivitātes ziņā, kā arī iedarbībā uz apkārtējo vidi. 

 

 

Ventus v12 evo2 k115
Ventus v12 evo2 k115
Ventus v12 evo2 k115
Ventus v12 evo2 k115
 

Citas HANKOOK vasaras riepasJaunā riepa Hankook Ventus V12 Evo K110, pateicoties agresīvajam izskatam un lieliskiem ekspluatācijas raksturojumiem, acumirklī pievērsa autofanu uzmanību. 

tālāk >

Ventus S1 evo² ir jaunais Ultra High Performance klases Premium-sport riepu flagmanis. Šīs riepas ir izgatavotas pēc DTM tehnoloģijas un ir jaunā Hankook Ventus riepu paaudze. 

 tālāk >

Vasaras riepa Hankook K115 Ventus Prime 2 paredzēta vieglajiem ceļa auto un luksus klases automobiļiem un ietver sevī vadīšanas komfortu, energoefektivitāti un ilgmūžību.

 tālāk >

Vissezonas riepa Hankook RH 06 Ventus ST paredzēta jaudīgiem apvidus automobiļiem. Riepai ir augsti ātruma indeksi ”V”- līdz 240km/H un „W”-līdz 270km/h.

 tālāk >

Riepa Hankook K425 Kinergy Eco - ir lielai automobiļu gammai paredzēta vasaras riepa. Tā lieliski piemērojama sākot no mazlitrāžas  pilsētas automobiļiem, beidzot ar ģimenes universāliem.

 tālāk >

Riepas protektora zīmējums aprīkots ar piecām ribām, kuras riepai nodrošina lielāku kontaktvirsmas laukumu ar ceļa klātni, būtiski uzlabo taisnvirziena kursa noturību, automobiļa saķeri ..

 tālāk >

Riepas protektora zīmējums aprīkots ar piecām ribām, kuras riepai nodrošina lielāku kontaktvirsmas laukumu ar ceļa klātni, būtiski uzlabo taisnvirziena kursa noturību, automobiļa saķeri braucot lielos kustības ātrumos

tālāk >

Hankook paplašina vieglo kravas automobiļu riepu piedāvājumu – uzņēmums Hankook Tire tirgū piedāvā jauna tipa Hankook Vantra LT RA18 riepas , kas paredzētas komerctransportam.

tālāk >

Plata atbalsta virsma un agresīvi iegriezumi protektorā ar zigzagveida kanāliem padara to nodilumizturīgu un pastiprina saķeri ar slapju ceļu. Trīs pamatrievas protektorā lieliski novada ūdeni jebkuros apstākļos un palīdz automobilim ripot vienmērīgi un līdzeni.

 tālāk >

 

 

Hankook RA 28- asimetriskās vasaras ripas vieglajam kravas  autotransportam, mikroautobusiem un SUV. Pamatā riepa paredzēta ekspluatācijai pilsētas apstākļos un piepilsētas ceļos, taču spēj izturēt arī lauku grants ceļus un viegla bezceļa apstākļus.

 tālāk >

 

 

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis