Kompānija Hankook Tire - viens no vislielākajiem un straujāk augošajiem riepu ražotājiem, kas izgatavo inovatīvas, augstas caurgājamības visaugstākās kvalitātes radiālās riepas. Šodien Hankook ieņem godpilno septīto vietu starp vislielākajiem riepu ražotājiem pasaulē un ir atzīts par visstraujāk augošo riepu ražotāju pasaulē.

Vairāk par zīmolu

Ventus S1 evo² ir jaunais Ultra High Performance klases Premium-sport riepu flagmanis. Šīs riepas ir izgatavotas pēc DTM tehnoloģijas un ir jaunā Hankook Ventus riepu paaudze. Hankook Ventus ir riepas, kuras vairakkārt ir uzvarējušas dažādos prestižos testos un kurās tiek pielietota kompānijas pieredze kā ekskluzīvā riepu piegādātāja DTM – vienai no populārākajām automašīnu sacīkšu sērijām autosportā.

Ventus S1 evo² tas ir labākais efektivitātes balanss uz sausa un slapja ceļu seguma. Riepai piemīt precizitāte un vieglums, izbraucot pagriezienus lielā ātrumā. Tā atbilst augstākajām efektivitātes un apkārtējās vides saudzēšanas prasībām, jo tām ir līdz minimumam samazināta rites pretestība un optimizēts riepas profils, bet,pateicoties riepas bloku cietības optimizācijai, to raksturo maksimāla veiktspējas rādītāju uzlabošanās uz sausa ceļu seguma.

Ventus v12 evo2 k117
Ventus v12 evo2 k117
Ventus v12 evo2 k117
Ventus v12 evo2 k117
Ventus v12 evo2 k117
Ventus v12 evo2 k117
 

Pieejamie izmēri un cenas

Neatkarīgo ekspertu testi


  2012
Ventus S1 evo2 225/45 R17
Vērtējums
3. vieta

Auto bilde:
Auto Bild: Lielais vasaras riepu tests izmērā 225/45R17 (2012)

Tehnoloģiskie risinājumi


Saķere ar ceļu

Lai nodrošinātu pēc iespējas labāku gaitas īpašību balansu gan uz sausa, gan slapja ceļu seguma, Ventus S1 evo² riepās ir iestrādāti ļoti daudz dažādi dizainiski un tehniski jauninājumi. Inovatīvais, uzpūstais DTM trīs slāņu protektora dizains ar „gudrajiem” blokiem uz ārējās ribas, kuri ir izvietoti „pakāpienu veidā”, līdz ar riepas nodilumu palielina saskares lauku ar ceļu. Tas riepai nodrošina vienādi labu saķeri visā tās ekspluatācijas laikā.

Saskares punkta palielināšanās, palielinoties protektora nodilumam

Ventus S1 evo² riepas tiek ražotas no jaunākās paaudzes gumijas sakausējuma, kuram tiek pievienots „silica”, kas uzlabo molekulu šķērssaišu veidošanos. Tādā veidā riepām veidojas labāka noturība pret nodilumu un palielina noturību pret nodilumu augstu temperatūru apstākļos. Jaunā polimēru stirola formula nodrošina riepai teicamus veiktspējas rādītājus uz slapja ceļa seguma, vienlaikus samazinot rites pretestību, tādejādi palielinot vides drošību.

 

 Dzesēšanas sistēma, kas paildzina riepas kalpošanas laiku Aerodinamiskie padziļinājumi riepu sānos, lai samazinātu trokšņu līmeni

 

Speciāla dzesēšanas sistēma un zems trokšņu līmenis

Pilnveidotā dzesēšanas sistēma ar virsmas palielinošajām ribām, kā arī divpakāpju padziļinājumiem, kuri veido „mikro virpuļus” un ir izvietoti uz bloku iekšējo plecu šķautnēm novērš strauju siltuma atdevi, kas, savukārt, nodrošina daudz stabilāku vadāmību, tajā pašā laikā palielinot riepu darba resursu. Lai nodrošinātu vēl komfortablāku gaitu, Hankook savām riepām ir izveidojis speciālus aerodinamiska izskata blokus, kas vēl vairāk samazina izdalīto trokšņu līmeni un izceļ riepu sportisko izskatu.

Uzlabotais gumijas sastāvs ar šķērssaitēm Kanāli ūdens novadīšanai un stabilitātes nodrošinājums slapjos laika apstākļos

Kontrol tehnoloģija - tā ir Hankook Tire tehnoloģiju filozofija, kas atspoguļo koncepciju, ka riepai braukšanas laikā ir nevainojami jākontrolē mijiedarbība, starp vadītāju, automobili un ceļu. Tai atrasts pielietojums tādēļ, lai Hankook Tire produkcija patērētājiem nodrošinātu maksimālas prioritātes un vislabāko auto vadīšanas pieredzi braukšanas drošībā, komfortā, vadāmībā, efektivitātē un draudzīgumā pret apkārtējo vidi

Izpildījums Drošība Komforts Ekoloģija

Citas HANKOOK vasaras riepasJaunā riepa Hankook Ventus V12 Evo K110, pateicoties agresīvajam izskatam un lieliskiem ekspluatācijas raksturojumiem, acumirklī pievērsa autofanu uzmanību. 

tālāk >

Ventus S1 evo² ir jaunais Ultra High Performance klases Premium-sport riepu flagmanis. Šīs riepas ir izgatavotas pēc DTM tehnoloģijas un ir jaunā Hankook Ventus riepu paaudze. 

 tālāk >

Vasaras riepa Hankook K115 Ventus Prime 2 paredzēta vieglajiem ceļa auto un luksus klases automobiļiem un ietver sevī vadīšanas komfortu, energoefektivitāti un ilgmūžību.

 tālāk >

Vissezonas riepa Hankook RH 06 Ventus ST paredzēta jaudīgiem apvidus automobiļiem. Riepai ir augsti ātruma indeksi ”V”- līdz 240km/H un „W”-līdz 270km/h.

 tālāk >

Riepa Hankook K425 Kinergy Eco - ir lielai automobiļu gammai paredzēta vasaras riepa. Tā lieliski piemērojama sākot no mazlitrāžas  pilsētas automobiļiem, beidzot ar ģimenes universāliem.

 tālāk >

Riepas protektora zīmējums aprīkots ar piecām ribām, kuras riepai nodrošina lielāku kontaktvirsmas laukumu ar ceļa klātni, būtiski uzlabo taisnvirziena kursa noturību, automobiļa saķeri ..

 tālāk >

Riepas protektora zīmējums aprīkots ar piecām ribām, kuras riepai nodrošina lielāku kontaktvirsmas laukumu ar ceļa klātni, būtiski uzlabo taisnvirziena kursa noturību, automobiļa saķeri braucot lielos kustības ātrumos

tālāk >

Hankook paplašina vieglo kravas automobiļu riepu piedāvājumu – uzņēmums Hankook Tire tirgū piedāvā jauna tipa Hankook Vantra LT RA18 riepas , kas paredzētas komerctransportam.

tālāk >

Plata atbalsta virsma un agresīvi iegriezumi protektorā ar zigzagveida kanāliem padara to nodilumizturīgu un pastiprina saķeri ar slapju ceļu. Trīs pamatrievas protektorā lieliski novada ūdeni jebkuros apstākļos un palīdz automobilim ripot vienmērīgi un līdzeni.

 tālāk >

 

 

Hankook RA 28 asimetriskās vasaras riepas paredzētas vieglajam kravas autotransportam, mikroautobusiem un SUV. Pamatā riepas paredzēta izmantošanai pilsētas apstākļos un uz piepilsētas ceļiem ..

 tālāk >

 

 

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis