Uzņēmums Hankook Tire ir viens no lielākajiem un straujāk augošajiem riepu ražotājiem, kas izgatavo inovatīvas, visaugstākās kvalitātes radiālās riepas ar augstu caurgājamību. Šobrīd Hankook ieņem godpilno septīto vietu starp lielākajiem riepu ražotājiem pasaulē un ir atzīts par visstraujāk augošo riepu ražotāju pasaulē.

Vairāk par zīmolu

Vissezonas riepas Hankook RH 06 Ventus ST paredzētas jaudīgiem apvidus automobiļiem. Riepām ir augsti ātruma indeksi ”V”- līdz 240km/H un „W”- līdz 270km/h.

V-veida virzienveida protektoram ir spilgti izteikts, agresīvs izskats. Riepas protektoram ir daudz liektas formas ūdens novadīšanas kanālu, kas sākas protektora centrālajā daļā un beidzas plecu zonā un riepas sānos. Šāds konstruktīvais risinājums ļāvis panākt augsti efektīvu ūdens novadīšanu no riepas kontakta laukuma, kas būtiski uzlabo saķeri ar slapju ceļa segumu pat lielā braukšanas ātrumā. Turklāt, lai uzlabotu vilkmes – saķeres rādītājus uz slapjiem ceļa segumiem, neietekmējot riepas protektora elementu cietību, Hankook RH06 Ventus ST zīmējums satur lielu lameļu skaitu. 

 

Pieejamie izmēri un cenas

Neatkarīgo ekspertu testi


 
Auto Zeitung 255/55R18
Vērtējums
Labi

Auto Zeitung
Auto Zeitung: krosoveru vasaras riepu tests 255/55R18

Tehnoloģiskie risinājumi


Protektora V- veida zīmējums ļāvis maksimāli palielināt riepas kontakta laukumu, saglabājot galvenos riepas darbības rakturlielumus, kuri nodrošina lielisku saķeri ar sausu virsmu, kā arī palīdz uzlabot bremzēšanu. Šāda tipa protektora zīmējumam raksturīga arī zema rites pretestība, no kuras atkarīgi degvielas ekonomijas radītāji.


 

Protektora dizains

Inovatīvais SUV riepu V-veida protektora dizains nodrošina lielisku saķeri , kursa noturību un bremzēšanu. Gumijas maisījuma sastāvs un riepas konstrukcija nodrošina optimālu saķeri uz visiem ceļa segumiem.

Troksnis

Troksnis tiek samazināts, pateicoties slīpo bloku koncepcijai DDPT (Dual Depth Pitch Theory).

 

Nodilumizturība

Riepas protektors modelēts ar datora palīdzību un riepām ir optimizēta saķeres virsma,  tādējādi nodrošinot lielisku nodilumizturību, kas raksturīga UHP klases riepām.

 

Kontaktvirsmas forma

Nepieciešamā riepas kontaktvirsmas forma izveidota ar datorsimulācijas palīdzību.


Kontrol tehnoloģija ir Hankook Tire tehnoloģiju filozofija, kas atspoguļo koncepciju, ka riepa var bez grūtībām kustības laikā nodrošināt mijiedarbību starp vadītāju, automobili un ceļu. Tā īstenota, lai Hankook Tire produkcija patērētājiem nodrošinātu maksimālas priekšrocības un vislabāko vadīšanas pieredzi drošības, komforta un vadāmības efektivitātes ziņā, kā arī attiecībā uz ietekmi uz apkārtējo vidi.

Izpildījums Drošība Komforts Ekoloģija

Riepas uzbūve:

1. Apciļna vienlaidus pamatne
Uzlabo stabilitāti lielos braukšanas ātrumos un nodrošina komfortablu braukšanu.

2. Apciļņa pildviela
Uzlabo stūres vadības atbildes reakciju, kā arī nodrošina izturību.

3. Platas un elastīgas tērauda jostas
Nodrošina protektora izturību un pagarina kalpošanas laiku.

4. Vienlaidus dubultslānis.
Uzlabo riepas viengabalainību daudz līdzenākai braukšanai un lielākai izturībai.

5. Aizsargloks
Nodrošina labāku aizsardzību no ārējiem bojājumiem un sagriešanas.


Ventus v12 evo2 rh06
Ventus v12 evo2 rh06
Ventus v12 evo2 rh06

Citas HANKOOK vasaras riepasJaunā riepa Hankook Ventus V12 Evo K110, pateicoties agresīvajam izskatam un lieliskiem ekspluatācijas raksturojumiem, acumirklī pievērsa autofanu uzmanību. 

tālāk >

Ventus S1 evo² ir jaunais Ultra High Performance klases Premium-sport riepu flagmanis. Šīs riepas ir izgatavotas pēc DTM tehnoloģijas un ir jaunā Hankook Ventus riepu paaudze. 

 tālāk >

Vasaras riepa Hankook K115 Ventus Prime 2 paredzēta vieglajiem ceļa auto un luksus klases automobiļiem un ietver sevī vadīšanas komfortu, energoefektivitāti un ilgmūžību.

 tālāk >

Vissezonas riepa Hankook RH 06 Ventus ST paredzēta jaudīgiem apvidus automobiļiem. Riepai ir augsti ātruma indeksi ”V”- līdz 240km/H un „W”-līdz 270km/h.

 tālāk >

Riepa Hankook K425 Kinergy Eco - ir lielai automobiļu gammai paredzēta vasaras riepa. Tā lieliski piemērojama sākot no mazlitrāžas  pilsētas automobiļiem, beidzot ar ģimenes universāliem.

 tālāk >

Riepas protektora zīmējums aprīkots ar piecām ribām, kuras riepai nodrošina lielāku kontaktvirsmas laukumu ar ceļa klātni, būtiski uzlabo taisnvirziena kursa noturību, automobiļa saķeri ..

 tālāk >

Riepas protektora zīmējums aprīkots ar piecām ribām, kuras riepai nodrošina lielāku kontaktvirsmas laukumu ar ceļa klātni, būtiski uzlabo taisnvirziena kursa noturību, automobiļa saķeri braucot lielos kustības ātrumos

tālāk >

Hankook paplašina vieglo kravas automobiļu riepu piedāvājumu – uzņēmums Hankook Tire tirgū piedāvā jauna tipa Hankook Vantra LT RA18 riepas , kas paredzētas komerctransportam.

tālāk >

Plata atbalsta virsma un agresīvi iegriezumi protektorā ar zigzagveida kanāliem padara to nodilumizturīgu un pastiprina saķeri ar slapju ceļu. Trīs pamatrievas protektorā lieliski novada ūdeni jebkuros apstākļos un palīdz automobilim ripot vienmērīgi un līdzeni.

 tālāk >

 

 

Hankook RA 28 asimetriskās vasaras riepas paredzētas vieglajam kravas autotransportam, mikroautobusiem un SUV. Pamatā riepas paredzēta izmantošanai pilsētas apstākļos un uz piepilsētas ceļiem ..

 tālāk >

 

 

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis