HANKOOK Ventus V12 evoUzņēmums Hankook Tire ir viens no lielākajiem un straujāk augošajiem riepu ražotājiem, kas izgatavo inovatīvas, visaugstākās kvalitātes radiālās riepas ar augstu caurgājamību. Šobrīd Hankook ieņem godpilno septīto vietu starp lielākajiem riepu ražotājiem pasaulē un ir atzīts par visstraujāk augošo riepu ražotāju pasaulē.

Vairāk par zīmolu

Jaunās Hankook Ventus V12 Evo K110 riepas, pateicoties to agresīvajam izskatam un lieliskajiem ekspluatācijas rādītājiem, acumirklī pievērsa autofanu uzmanību. Tās izgatavotas, balstoties uz uzņēmuma jaunākajiem zinātniski tehniskajiem sasniegumiem. Šīs riepas atbilst tiem augstajiem standartiem, kuri izvirzīti sportiskām Premium klases autoriepām. Tās nodrošina bezierunu kontroli pār auto jebkurā braukšanas ātrumā, kā arī teicamus bremzēšanas rādītājus.

Viss nosauktais ļauj pielīdzināt Hankook Ventus V12 Evo K110 vasaras riepas Ultra High Performance klasei, kurā lieliskas ekspluatācijas īpašības apvienotas ar paaugstinātu komfortu. Šīs riepas, pirmkārt, paredzētas īpaši jaudīgu sporta auto īpašniekiem, ļaujot ideāli kontrolēt transportlīdzekļus pat ļoti lielos braukšanas ātrumos. Tieši šī iemesla dēļ  Hankook Ventus V12 Evo K110 riepas saņēmušas „Z” ātruma indeksu. Savukārt, unikālais riepas izskats piesaista tūninga fanus, kas vēlas saviem auto piešķirt mūsdienīgu dizainu.

Ventus v12 evo2 k110
Ventus v12 evo2 k110
Ventus v12 evo2 k110
Ventus v12 evo2 k110
Ventus v12 evo2 k110
Ventus v12 evo2 k110

Pieejamie izmēri un cenas

Hankook Ventus V12 evo oriģinālaprīkojuma sarakstā

Šīs riepas izvēlētas rūpnīcas jeb oriģinālā OE aprīkojuma sarakstā Mini automobilim.

 

Neatkarīgo ekspertu riepu testēšanas rezultāti

Tehnoloģiskie risinājumi


Тehnoloģijas, kas tiek izmantotas šīs riepas izstrādē, ļāvušas iegūt unikālas īpašības, kas padara tās par vienām no labākajām sportiskajām auto riepām:

  • Hankook Ventus V12 EVO K110 ribotā plecu zona pastiprina šķērsenisko saķeri manevrēšanas laikā, stabilizē automobiļa uzvedību ātrās virāžās un papildus stabilizē auto taisnvirziena kustību, savukārt mainīgie bloku stūru leņķi protektora malējā zonā samazina troksni un nodrošina drošu riepas saķeri ar ceļu visu tās kalpošanas mūžu;

 

Cietā riba protektora centrālajā daļā nodrošina lieliskus dinamiskos un bremzēšanas rādītājus, kā arī piešķir automobilim taisnvirziena stabilitāti uz sausa un slapja ceļa seguma, kad braukšanas ātrumus krietni pārsniedz 200km/h. V- veida protektora zīmējums ar trim dziļām garenrievām un mainīgiem ribu leņķiem ļauj efektīvi novadīt lieko mitrumu no riepas kontakta laukuma un mazināt akvaplanēšanas risku.

 

  • Protektors sabalansēts tā, lai palielinātu riepas saķeres laukumu ar ceļa virsmu.
  • Speciāls gumijas sastāvs, kas ražots pēc HPRS sistēmas, nodrošina saķeri ar jebkuru virsmu, saglabājot savas īpašības visu lietošanas laiku. Ar šīs sistēmas palīdzību iegūtā gumijas slāņa struktūra spēj ”salipt” ar mitru asfaltu, tā saīsinot bremzēšanas ceļu.

 

Palielināts kontaktvirsmas laukums uzlabo vadāmību lielā ātrumā un uz slapja ceļa seguma. Uzlabota un pastiprināta riepas  struktūra maksimālas stabilitātes un drošības garantēšanai jebkuros kustības ātrumos.

 

  • Speciāls gumijas sastāvs, kas ražots pēc HPRS sistēmas, nodrošina saķeri ar jebkuru virsmu, saglabājot savas īpašības visu lietošanas laiku. Ar šīs sistēmas palīdzību iegūtā gumijas slāņa struktūra spēj ”salipt” ar mitru asfaltu, tā saīsinot bremzēšanas ceļu.
  • Sānu malu aizsardzībai radīts īpašsaizsardzības gredzens.
  • Blīvējošais spilvens zem protektora, plats tērauda bezšuvju kords, kā arī blīvs neilona brekeris riepu padara daudz izturīgāku, tādēļ tā mazāk deformējas slodzes laikā.
  • Dzelzs kords un papildus dublutkords no īpaši izturīga neilona palielina riepas Hankook Ventus V12 Evo K110 resursus, uzlabo vadāmību un komfortu lielos braukšanas ātrumos.
  • Speciāls neilona starpslānis riepas iekšējā daļā papildus noblīvē karkasu, tādējādi slodze tiek vienmērīgi sadalīta uz visu konstrukciju, tā samazinot nodilumu.

 


Kontrol tehnoloģija ir Hankook Tire tehnoloģiju filozofija, kas atspoguļo koncepciju, ka riepai braukšanas laikā ir nevainojami jākontrolē mijiedarbība, starp vadītāju, automobili un ceļu. Tai atrasts pielietojums tādēļ, lai Hankook Tire produkcija patērētājiem nodrošinātu maksimālas prioritātes un vislabāko auto vadīšanas pieredzi braukšanas drošībā, komfortā, vadāmībā, efektivitātē un draudzīgumā pret apkārtējo vidi.

Izpildījums Drošība Komforts EkoloģijaCitas HANKOOK vasaras riepasJaunā riepa Hankook Ventus V12 Evo K110, pateicoties agresīvajam izskatam un lieliskiem ekspluatācijas raksturojumiem, acumirklī pievērsa autofanu uzmanību. 

tālāk >

Ventus S1 evo² ir jaunais Ultra High Performance klases Premium-sport riepu flagmanis. Šīs riepas ir izgatavotas pēc DTM tehnoloģijas un ir jaunā Hankook Ventus riepu paaudze. 

 tālāk >

Vasaras riepa Hankook K115 Ventus Prime 2 paredzēta vieglajiem ceļa auto un luksus klases automobiļiem un ietver sevī vadīšanas komfortu, energoefektivitāti un ilgmūžību.

 tālāk >

Vissezonas riepa Hankook RH 06 Ventus ST paredzēta jaudīgiem apvidus automobiļiem. Riepai ir augsti ātruma indeksi ”V”- līdz 240km/H un „W”-līdz 270km/h.

 tālāk >

Riepa Hankook K425 Kinergy Eco - ir lielai automobiļu gammai paredzēta vasaras riepa. Tā lieliski piemērojama sākot no mazlitrāžas  pilsētas automobiļiem, beidzot ar ģimenes universāliem.

 tālāk >

Riepas protektora zīmējums aprīkots ar piecām ribām, kuras riepai nodrošina lielāku kontaktvirsmas laukumu ar ceļa klātni, būtiski uzlabo taisnvirziena kursa noturību, automobiļa saķeri ..

 tālāk >

Riepas protektora zīmējums aprīkots ar piecām ribām, kuras riepai nodrošina lielāku kontaktvirsmas laukumu ar ceļa klātni, būtiski uzlabo taisnvirziena kursa noturību, automobiļa saķeri braucot lielos kustības ātrumos

tālāk >

Hankook paplašina vieglo kravas automobiļu riepu piedāvājumu – uzņēmums Hankook Tire tirgū piedāvā jauna tipa Hankook Vantra LT RA18 riepas , kas paredzētas komerctransportam.

tālāk >

Plata atbalsta virsma un agresīvi iegriezumi protektorā ar zigzagveida kanāliem padara to nodilumizturīgu un pastiprina saķeri ar slapju ceļu. Trīs pamatrievas protektorā lieliski novada ūdeni jebkuros apstākļos un palīdz automobilim ripot vienmērīgi un līdzeni.

 tālāk >

 

 

Hankook RA 28 asimetriskās vasaras riepas paredzētas vieglajam kravas autotransportam, mikroautobusiem un SUV. Pamatā riepas paredzēta izmantošanai pilsētas apstākļos un uz piepilsētas ceļiem ..

 tālāk >

 

 

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis