Inovatīvās Hankook riepas saņem iF Design Award apbalvojumuInovatīvās Hankook riepas saņem iF Design Award apbalvojumu      Prestižais Vācijas apbalvojums tika piešķirts Hankook Ventus S1 evo² riepām, kuras labāk par pārējiem apvieno sevi tādas īpašības, kā saķere uz sausa un slapja ceļa apvienojumā ar degvielas ekonomiju.
      iF Design Award apbalvojums, kas tika izveidots 1953.gadā, skaitās viena no prestižākajiem apbalvojumiem industriālā dizaina jomā. Šogad uz šo balvu bija pieteikušies 4300 produkti no 48 pasaules valstīm. Pretendenti tiek izvērtēti pēc vairākiem kritērijiem, tādiem kā dizains, materiālu izvēle, ekoloģija, drošība un inovācijas.
Inovatīvās Hankook riepas saņem iF Design Award apbalvojumu
      Hankook Ventus S1 evo2 riepu ražošanā tiek izmantoti vairāki inovatīvi risinājumi, kas nodrošināja šim produktam uzvaru. Pirmkārt, jāpiemin ir riepu protektora bloku konstrukciju, kas nodrošina to, ka atkarībā no riepas nolietojumu tai palielinās saskarsmes virsma ar ceļu un vilcējspēks, otrkārt, kanāli jaunajās riepās ir izvietoti tā, ka tie rada nelielus gaisa virpuļus, tādejādi labāk izkliedējot siltums, treškārt, jāpiemin jaunais riepu sastāvs, kurā ir polimērs ar lielu stirola daudzumu. Tas ļauj samazināt riepu pretestību braukšanas laikā, kas savukārt ļauj samazināt degvielas patēriņu, kā arī ogļskābās gāzes izmešus. 
      Hankook par savām inovācijām šo balvu saņem jau otro reizi. 2009.gadā riepu ražotājs saņēma apbalvojumu par Hankook Optimo 4S, kā arī ekoloģiskajām Hankook enfren riepām.

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis