Jaunās Hankook Ventus s1 evo2 SUV riepas iekļautas BMW X5 oriģinālajā komplektācijāHankook Ventus S1evo2Uzņēmums Hankook paziņoja, ka nesen radītās Hankook Ventus S1 evo2 SUV riepas tiks iekļautas atjauninātā krosovera BMW X5 oriģinālajā komplektācijā.

Hankook pārstāvji atzīmēja, ka ņemot vērā, ka Korejas uzņēmuma riepas pierādīja savas īpašības un kvalitāti, kad tika iekļautas Mini un BMW (1-, 3-, 5-Series) rūpnīcas komplektācijā, Bavārijas koncerns izvēlējas Hankook riepas savam piektajam modelim, pie tam - līdz šim uzņēmums neuzstādīja riepas uz BMW krosoveriem.

Hankook Ventus S1 evo2 SUV – ir jaunas riepas ar daudzradiusa protektoru, kurš, pateicoties karkasiem, kas sastāv no diviem slāņiem viskozes, maksimizē kontakta laukumu jebkādos apstākļos. Pateicoties jaunajam gumijas sastāvam tiek palielināta saķere un vilkme uz slapja ceļu, savukārt dzesēšanas sistēma ar divpakāpju padziļinājumiem, kuri veido „mikro virpuļus” uzlabo vadāmību un pagarina riepas kalpošanas laiku.  

Otrreizējā tirgū riepas Hankook Ventus S1 evo2 SUV parādīsies 2014. gada pavasarī, izmēros 17-22 collas ar protektora platumu no 225 līdz 315 mm.  

Hankook Ventus S1 Evo 2 BMW  Hankook Ventus S1 Evo 2 BMW  Hankook Ventus S1 Evo 2 BMW  Hankook Ventus S1 Evo 2 BMW

 

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis