Korejas riepu ražotāji slēdz jaunus līgumus ar pasaules autoindustrijas gigantiem
Hankook un Nexen nostiprina savas pozīcijas pasaules tirgus pirmreizējās komplektācijas segmentā un slēdz jaunus riepu piegādes līgumus ar vislielākajiem un prestižākajiem pasaules autoražotājiem. Hankook un Nexen ir paziņojuši par jauniem līgumiem ar vadošajiem pasaules autoražotājiem. Tā Korejas riepu industrijas līderis Hankook Tire ir nācis klajā ar paziņojumu, ka Hankook Ventus S1 evo2 ir apstiprinātas trešās paaudzes Audi TT un TTS modeļu komplektācijai. Šīs automašīnas tiks aprīkotas ar 225/50R17, 245/45R17 vai 245/35R19 izmēra riepām, kuras, atkarībā no automašīnas versijas, tiks iekļautas vai nu standarta vai arī opcionālajā komplektācijā.
news-img-20141202 02

Hankook Ventus S1 evo2 tiek ražotas Eiropā, un demonstrē ''izcilu lieliskas vadāmības, efektīvas bremzēšanas un optimālas virziena noturības kombināciju''. Pateicoties ļoti izturīgajam, taču vieglajam riepas kordam, tiek uzlabotas automašīnas dinamikas īpašības pie lielām slodzēm. Turklāt tās izceļas ar akustisku komfortu un zemu rites pretestību.
''Audi TT ir neatkārtojama dizaina, lieliskas dinamikas un novitātes paraugs, tāpēc mūsu izcilās Hankook Ventus S1 evo2 ir ideāli piemērotas šim Audi modelim, - atzīmē Hankook Amerikas nodaļas ģenerāldirektors Sin Hva Su (Seung Hwa Suh). - Hankook Ventus S1 evo2 izstrādes procesā tika pielietotas uzņēmuma vismodernākās tehnoloģijas, kuras ļaus šīm riepām saglabāt TT neatkārtojamo raksturu. Mēs ļoti priecājamies, kā Audi autodizaina ikona tiks aprīkota tieši ar mūsu riepām.

news-img-20141202 01

Savukārt Nexen ir paziņojusi par, kompānijas Fiat Chrysler Automobiles (FCA) piešķirto, ''izcila piegādātāja'' apbalvojumu. Nexen uzsver, ka ir vienīgais Āzijas un Klusā okeāna reģiona riepu ražotājs, kurš ir guvis šādu atzinību. Piegādātāji tika izvērtēti pēc vairākiem kritērijiem, starp kuriem - produkcijas kvalitāte, zīmola vērtība, tehniskais līmenis un citi.

Colesa.ru

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis