Martins Tomčeks pārliecinoši uzvar Austrijas DTM psomāMartins Tomčeks pārliecinoši uzvar Austrijas DTM psomā     Špīlberga , Austrija, 2011. gada 5. jūnijs. Tie bija svētki faniem un arī braucējiem. Svētdienas DTM sacīkstēs, kas pirmo reizi pēc astoņu gadu pārtraukuma notika Špīlbergā, Austrijā skatītājiem bija iespēja redzēt izcilu vispopulārāko starptautisko sacīkšu mašīnu modeļu atgriešanos. Pēc 38 aizraujošiem apļiem „Audi” pilots Martins Tomčiks bija pirmais, kurš šķērsoja finiša līniju un svinēja savu piekto uzvaru DTM. Tādā veidā 29 gadus vecais braucējs pakāpās uz otro vietu kopvērtējuma tabulā un laimīgs pieņēma uzvarētāja balvu no Manfreda Zandbihlera (Manfred Sandbichler) , Hankook Eirope Tire Motorsport direktora.
     Spožajā saulē, Tomčiks uzsāka sacensības no pirmās pozīcijas un nosargāja savu pirmo vietu līdz finišam. Ar savu C-klases AMG Mercedes Ralfs Šūmahers izmēģināja visu, bet nespēja apsteigt „Audi” pilotu un finišēja kā otrais par 0,462 sekundēm vēlāk. Olivers Džarviss ar savu Audi A4 DTM nonāca pie finiša trešais. Kopvērtējuma līderis Bruno Spenglers (Mercedes-Benz) parādīja lielisku sniegumu. No divpadsmitās pozīcijas viņš maksimāli izmantoja Hankook sliku saskaņotību un iegriezās boksos tikai vienu reizi, lai nomainītu riepas 22. apļa beigās. Ar šo stratēģiju kanādietis joprojām veica savu ceļu augšup, lai finišētu ceturtais un tādā veidā nosargājot līdera pozīciju kopvērtējumā.  

Martins Tomčeks pārliecinoši uzvar Austrijas DTM psomā Martins Tomčeks pārliecinoši uzvar Austrijas DTM psomā Martins Tomčeks pārliecinoši uzvar Austrijas DTM psomā
Martins Tomčeks pārliecinoši uzvar Austrijas DTM psomā
 Martins Tomčeks pārliecinoši uzvar Austrijas DTM psomā Martins Tomčeks pārliecinoši uzvar Austrijas DTM psomā
Martins Tomčeks pārliecinoši uzvar Austrijas DTM psomā Martins Tomčeks pārliecinoši uzvar Austrijas DTM psomā Martins Tomčeks pārliecinoši uzvar Austrijas DTM psomā
Martins Tomčeks pārliecinoši uzvar Austrijas DTM psomā Martins Tomčeks pārliecinoši uzvar Austrijas DTM psomā Martins Tomčeks pārliecinoši uzvar Austrijas DTM psomā 

     Martins Tomčiks: "Šīs bija lieliskas sacensības. Man bija labs starts un es uzreiz varēju atrauties par četrām piecām sekundēm. Es kontrolēju sacīkstes un sekoju riepām, lai būtu pārliecināts, ka tās saglabās veiktspēju līdz beigām. Tas perfekti nostrādāja, un mēs esam pelnījuši uzvaru, jo mēs pielikām pūles, lai to sasniegtu."
      Ralfs Šūmahers: "Pirmāis boksu apmeklējums bija labs, es ieguvu vienu vietu. Riepas darbojās ļoti labi, mūsu stratēģija bija perfekta, visas sacensības noritēja bez problēmām. "

     Olivers Džarviss: "Diemžēl, mēs zaudējām savu otro vietu tabulā pitstopa laikā. Es gribēju atkal pretendēt uz šo pozīciju, bet diemžēl, tas bija neiespējami. Riepu ražotājs Hankook dara lielisku darbu, un nodrošina mūs ar piemērotām riepām, kas ir ļoti iespaidīgas. Jau kopš sezonas sākuma, es esmu pilnīgi apmierināts. Manās šodienas sacīkstēs riepas bija perfektas, tās darbojās nevainojami. "
     Bruno Spenglers: "Sacensības bija ļoti aizraujošas. Man bija iespēja visu laiku izbraukt ātrus kvalifikācijas apļus, riepas darbojās perfekti un bija joprojām ļoti ātras arī pirmā brauciena beigās. Nebija pilnīgi nekādas atšķirības starp dažādiem riepu komplektiem un tas ir galvenais, lai veiktu visu distanci bez problēmām. Ar šīm riepām ikviens nobraukt sacīkstēs tā, kā es to izdarīju. Liels paldies manai komandai un Hankook riepām. "

Vairāk informācijas uzziniet oficiālajā lapā hankooktiremotorsports.com

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis