Nankang SL-6nakang sl 6

nankangJau vairāk kā 50 gadus, NANKANG ir kompānija ar nevainojamu reputāciju, kas piedāvā kvalitatīvus produktus un nepārtraukti attīstās.

nankang sl6

Nankang SL-6 – mikroautobusiem un vieglajam kravas komerctransportam paredzētas ziemas riepas. SL-6 riepas protektora zīmējuma universālums ļauj tās izmantot kā uz šosejas, tā arī uz pilsētas ceļiem.

Nankang SL-6 atšķiras ar V virzienveida protektora zīmējumu, kurš nodrošina paaugstinātu vadāmību uz sniega. Centrālās rievas dizains palielina manevrējamību taisnvirziena kustībā uz apsniguša ceļa.  

Riepas plecu zonā izvietotas dziļas palielinātas 3D lameles, kuras nodrošina automašīnai efektīvu bremzēšanu, palīdzot saīsināt bremzēšanas ceļu uz apledojuša ceļa. Palielinātais lameļu daudzums pastiprina riepas noturību uz ledus, bet to virzienveida izvietojums palielina riepas saķeres spēku ar piesnigušu ceļa virsmu.

Virzienveida rievas visā riepas virsmā efektīvi novada sniegu, ūdeni, dubļus un šķīdoni no riepas un ceļa kontakta laukuma, samazinot akvaplanēšanas risku.

Nankang SL-6 riepas izgatavotas ar speciālu attīrītu eļļu (Ha-Oil Free) piedevu, kas piešķir automašīnai papildus noturību uz sniega un ledus trases, nodrošina nepieciešamo drošības līmeni un atbilstību ES spēkā esošajiem ekoloģiskajiem standartiem.

Galvenās protektora īpašības

nakang sw 7 nakang sw 7  nakang sw 7 nakang sw 7 nakang sw 7 nakang sw 7
 Komerctransports  Bez AA (augsti aromātiskām)
eļļām
 Slapjš ceļš  Komforts Klusums  Silica
Protektors Īpašības Priekšrocība
nankang sl6 V virzienveida rievas. Uzlabota vadāmība, efektīva ūdens, sniega, dubļu un šķīdoņa novadīšana.
Lameļu 3D dizains riepas plecu zonā. Efektīva bremzēšana uz apledojuša ceļa.
Speciāli gumijas maisījuma ingredienti ar silica. Garantēta noturība,drošība uz ledus un sniega.Ekoloģiskums.
« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis