Nankang SW-5nakang sw 5

nankangJau vairāk kā 50 gadus, NANKANG ir kompānija ar nevainojamu reputāciju, kas piedāvā kvalitatīvus produktus un nepārtraukti attīstās.Vairāk par zīmolu
 

nankang sw 5

Nankang SW-5 – radžojamas ziemas riepas, kas garantē labu saķeri ar piesnigušu un nobrauktu ceļu ziemā, kā arī pavasara slapjdraņķa periodā. SW-5 izceļas ar augstu nodilumizturību un manevrējamību.

Protektora centrālās daļas dizains palielina riepas saķeres īpašības taisnvirziena kustībā pa piesnigušu ceļu un ledu. Zīmējuma īpašā forma garantē drošu sniega, šķīdoņa un ūdens novadīšanu no kontakta laukuma. Lameļu struktūra nodrošina noturību uz apledojušas trases.

Galvenās protektora īpašības

Protektors Īpašības Priekšrocība
nankang sw 5 Protektora centrālās daļas īpašais dizains Uzlabotas saķeres īpašības taisnvirziena kustībā pa sniegu, ledu
Zīmējums starp saliņām un lamelēm Droša ūdens, sniega un šķīdoņa novadīšana no kontakta laukuma
Lameļu struktūra Noturība uz apledojuša ceļa

Citas NANKANG ziemas riepas

Nankang SV-55 – pēdējās paaudzes ziemas riepas, kas paredzētas SUV klases automašīnām (apvidus automašīnām, krosoveriem, pikapiem).
Nankang SV-2 – vieglās riepas ziemai un starpsezonai. Riepa izstrādāta speciāli jaudīgām automašīnām ar lielisku vadāmību ziemā, bagātīga sniega klājuma apstākļos.
Nankang SV-1 – ziemas riepas, kas lieliski parāda sevi gan sniega klājuma un atkalas, gan tikko uzsniguša sniega apstākļos (kad parastais zīmējums tiek piedzīts un riepa nepilda savas funkcijas), kā arī sniegam kūstot.
Nankang SL-6 – mikroautobusiem un vieglajam kravas komerctransportam paredzētas ziemas riepas. SL-6 riepas protektora zīmējuma universālums ļauj tās izmantot kā uz šosejas, tā arī uz pilsētas ceļiem.
Nankang SW-7 – radžojamas ziemas riepas, kas paredzētas vieglajām automašīnām. Lieliski der bargai ziemai, tām ir lieliska saķere ar piesnigušu vai apledojušu ceļu.
Nankang SW-5 – radžojamas ziemas riepas, kas garantē labu saķeri ar piesnigušu un nobrauktu ceļu ziemā, kā arī pavasara slapjdraņķa periodā. SW-5 izceļas ar augstu nodilumizturību un manevrējamību.
« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis