Nankang SW-7nakang sw 7

nankangJau vairāk kā 50 gadus, NANKANG ir kompānija ar nevainojamu reputāciju, kas piedāvā kvalitatīvus produktus un nepārtraukti attīstās.

nankang sw 7

Nankang SW-7 – radžojamas ziemas riepas, kas paredzētas vieglajām automašīnām. Lieliski der bargai ziemai, tām ir lieliska saķere ar piesnigušu vai apledojušu ceļu. Pateicoties nodilumizturībai un caurgājībai, SW-7 riepas labi demonstrē savus raksturojumus arī starpsezonā (dubļi, šķīdonis, lietus).

Izceļas ar noturību pret akvaplanēšanas efektu. Tāpat izrāda zemu rites pretestību, kas pozitīvi atsaucas uz degvielas patēriņa līmeni. Ražotājs ir paziņojis arī par zemu trokšņu līmeni. Pateicoties nodilumizturībai un caurgājībai, SW-7 riepas ir labi izmantot starpsezonā (dubļi, šķīdonis, lietus). SW-7 riepu protektora virzienveida dizains un centrālā riba pastiprina riepas saķeres īpašības taisnvirziena kustībā pa sniegu, kā arī piešķir papildus manevrējamību uz apledojuša seguma.

Platās un līkloču veida lameles savienojumā ar lielo porainības koeficientu piešķir riepām papildus noturību uz piesniguša ceļa. Spraugveida drenāžas rievu līkloču dizains saīsina bremzēšanas ceļu uz piesniguša un apledojuša ceļa un pastiprina riepas bremzēšanas īpašības uz ledus, piešķirot braukšanas komfortu un drošību. Lameļu telpiskais 3D dizains riepu sānos nodrošina papildus elastību un automašīnas manevrējamību pagriezienos uz ledus posmiem.
Nankang SW-7 riepas izgatavotas uz speciālu attīrītu eļļu (Ha-Oil Free) bāzes, kas padara tās neagresīvas pret apkārtējo vidi un atbilstošas ES Ekoloģiskajiem standartiem.

Galvenās protektora īpašības

nakang sw 7 nakang sw 7 nakang sw 7 nakang sw 7  nakang sw 7 nakang sw 7 nakang sw 7
 Sedani  Sports  Atveres radzēm  Bez AA (augsti aromātiskām)
eļļām
 Slapjš ceļš  Komforts  Silica
Protektors Īpašības Priekšrocība
nakang sw 7 Centrālā riba un protektora virzienveida dizains Manevrējamība uz piesniguša ceļa un noturība braucot taisnā virzienā.
Platas līkloču lameles un augsts porainības koeficients Papildus noturība un saķere uz sniega.
Daudzas 3D lameles Bloku papildus stingrība, manevrējamība un vadāmība, braucot pagriezienos uz apledojušas virsmas.
Robotas lameles Saīsināts bremzēšanas ceļš uz sniega un ledus.
Pamatā – speciālas attīrītas eļļas(Ha-Oil Free) Ekoloģiskas, apkārtējai videi draudzīgas.
« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis