Nankang Winter Activia SV-2nankang sv 2

nankangJau vairāk kā 50 gadus, NANKANG ir kompānija ar nevainojamu reputāciju, kas piedāvā kvalitatīvus produktus un nepārtraukti attīstās.

nankang sv1

Nankang SV-2 – vieglās riepas ziemai un starpsezonai. Riepa izstrādāta speciāli jaudīgām automašīnām ar lielisku vadāmību ziemā, bagātīga sniega klājuma apstākļos.

SV-2 ir V-veida protektora zīmējums, kurš garantē drošu un komfortablu uzvedību ne tikai ziemas, bet arī pavasara-rudens periodā, pateicoties savlaicīgai un efektīvai ūdens un šķīdoņa novadīšanai no kontakta laukuma. SV-2 ir sevišķi noturīgas uz auksta asfalta, slapja ceļa, nodrošinot komfortablu braukšanu.

Galvenās protektora īpašības

nakang sw 7 nakang sw 7 nakang sw 7  nakang sw 7 nakang sw 7 nakang sw 7
 Sedani  Sports  Bez AA (augsti aromātiskām)
eļļām
 Slapjš ceļš  Komforts Klusums  Silica  
Protektors Īpašības Priekšrocība
nakang sv 2 V-veida protektora zīmējums ar 4 rievām Teicami rādītāji uz slapja ceļa – efektīva ūdens novadīšana no kontakta laukuma
3-D lameles Saīsināts bremzēšanas ceļš uz sausa un mitra ceļa;Lieliska manevrējamība;Lieliska vadāmība uz apledojuša ceļa
Protektora zīmējums – cietas sienas un rievas Pastiprināta vilce un lieliska saķere uz piesnigušas, apledojušas trases un uz svaiga sniega. 
Daudzas līkloču lameles. Nevienmērīga nodiluma novēršana
Nodilumizturība
Uzlabota manevrējamība uz sniega
Gumijas maisījuma sastāvs Uzlaboti raksturlielumi uz ledus
« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis