Nankang Winter Activia SV-55nankang sv 55

nankangJau vairāk kā 50 gadus, NANKANG ir kompānija ar nevainojamu reputāciju, kas piedāvā kvalitatīvus produktus un nepārtraukti attīstās.

nankang sv55

Nankang SV-55 – pēdējās paaudzes ziemas riepas, kas paredzētas SUV klases automašīnām (apvidus automašīnām, krosoveriem, pikapiem).

Riepas īpašības – protektora iekšējās un ārējās daļas atšķirīgā uzbūve:

  • ārējā daļa aprīkota ar atsevišķiem masīva izmēra blokiem, pateicoties kam tiek nodrošināta stabilitāte un uzvedības drošība, izbraucot pagriezienus;
  • protektora iekšpusei ir stingra konstrukcija no vienlaidu gareniskas ribas, kura garantē lielisku virziena noturību.

Protektora plecu zonā izkārtoti daudzi masīvi taisnstūra formas bloki, kuri izvietoti šķērsām attiecībā pret braukšanas virzienu. Pateicoties tam, riepas demonstrē teicamu bremzēšanas efektivitāti uz dažādiem seguma tipiem, īpaši uz sniega.

3D lameļu esamība nodrošina Nankang SV-55 uzlabotu saķeri uz sniega un ledus, kā arī paaugstina vadāmības raksturlielumus uz asfalta.

Četras platas gareniskas protektora rievas izlaiž sev cauri ne tikai ūdeni, bet arī kūstošu sniegu.

Galvenās protektora īpašības

SUV 4x4 nakang sw 7  nakang sw 7 nakang sw 7 nakang sw 7
 SUV  4X4  Bez AA (augsti aromātiskām)
eļļām
 Slapjš ceļš  Komforts Klusums  Silica
Protektors Īpašības Priekšrocība
nankang sv-55 Četras perifēriskas rievas Efektīva ūdens, kūstoša sniega, dubļu novadīšana, kas novērš akvaplanēšanu un izslīdi uz slapja seguma.
Platākas perifēriskās rievas un tievākas šķērseniskās rievas Efektīvāka drenāža
Lameļu dizains Uzlabota manevrējamība, vadāmība pagriezienos un riepas šķērseniskā stabilitāte
Cilindriskas lameles protektora ārējā daļā Pastiprina virsmas reljefumu efektīvākai saķerei uz piesnigušas un apledojušas virsmas
Bloku cietību pastiprinošs savienojums starp blokiem protektora ārējā daļā Uzlaboti vadāmības un manevrējamības raksturojumi
« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis