Lieliska saķere uz mitra ceļa seguma
 
 
 
 

Vairāk kā 70 gadus uzņēmums NexenTire ražo kvalitatīvu produkciju, izstrādājot un pielietojot ražošanas procesā inovatīvas metodes un tehnoloģijas.

 

Lielisks risinājums autovadītājiem, kuri meklē riepas ar lielisku vilkmi uz mitra ceļa seguma! Dienvidkorejas uzņēmuma Nexen Tyres radiālās vasaras riepas CP661 paredzētas dažādas klases vieglajiem automobiļiem.

CP661 riepas izgatavotas, lai nodrošinātu teicamu vilkmi un bremzēšanu uz sausa un mitra ceļa seguma, kā arī sniegtu lielisku braukšanas komfortu.

Nexen CP661 riepas nodrošina mīkstu un ērtu braukšanu, ievērojamu degvielas ekonomiju un lielisku vadāmību uz sausa un mitra ceļa seguma.

OE:
Ar Nexen CP661 riepām rūpnīcas oriģinālajā komplektācijā tiek aprīkotas:

  • KIA Soul / Forte
  • Hyundai Ruina
  • Hyundai Accent

Galvenās protektora iezīmes

Riepu konstrukcijas izveidē izmantotas inovatīvas tehnoloģijas. CP661 riepu protektoram ir četras garenvirziena rievas, kas nodrošina efektīvu ūdens novadīšanu no kontakta laukuma un lieliskas bremzēšanas īpašības uz mitra ceļa seguma. Turklāt, ūdens novadīšanas efektivitātes palielināšanai no kontakta laukuma, protektora malās ir viļņveida sānu rievas, kas ievērojami uzlabo vadāmības rādītājus uz mitra ceļa seguma. Pateicoties dubultai, garenai ribai, kas atrodas riepas protektora centrā, tiek nodrošināta laba virziena noturība, braucot lielā ātrumā, un teicama automobiļa vadāmība.

Lai kustības laikā samazinātu trokšņus un vibrāciju, riepas protektors satur dažāda izmēra blokus un sektorus. Protektora gumijas maisījumā iekļautas tādas ekoloģiski drošas komponentes kā Silica, kā arī citas kvalitatīvas vielas.

Četras platas garenās rievas
Četras platas garenās rievas nodrošina noturību pret akvaplanēšanu un stabilitāti uz mitra ceļa seguma.
Pleca bloki
Nodrošina stabilitāti līkumos.
Nepārtraukta centrālā riba
Nodrošina labu virziena noturību, vadot automobili lielos ātrumos, lielisku reakciju uz stūrēšanu un teicamu vadāmību.
Dažāda izmēra bloki
Optimāls risinājums trokšņu un vibrāciju samazināšanai.
Šķērsvirziena rievas
Lieliska noturība pret akvaplanēšanu pat pie lieliem ātrumiem.

Citas NEXEN vasaras riepas

N' Fera SU1


Vieglajiem automobiļiem paredzētajām vasaras riepām Nexen N Fera SU1 piemīt labi tehniskie rādītāji: riepu protektoram ir trīs galvenie kanāli ..

N Blue HD


Sajūtiet baudu no lieliskas vadāmības vienlaicīgi ar saudzīgu attieksmi pret apkārtējo vidi. Nexen N' blue HD – tās ir jaunas ekoloģiskās riepas, kas paredzētas lietošanai vasaras sezonā vieglajiem automobiļiem

N Blue Eco


Nexen N'blue Eco vasaras riepu izveidē īpaša uzmanība tika veltīta ekoloģisko faktoru uzlabošanai – ogļskābās gāzes izmešu daudzuma un degvielas patēriņa samazināšanai.

N8000


UHP klases riepu jauno zīmējumu raskturo protektora cieto bloku asimetriskais izvietojums un riba riepas plecu ārējā zonā, kas sniedz teicamu reakciju uz stūrēšanu un stabilitāti līkumos.

N6000


Radiālās riepas N6000 – tās ir UHP klases vasaras riepas, izgatavotas tieši sportisku automobiļu un sportisku kupeju vadītājiem vilkmes nodrošināšanai uz mitra un sausa ceļa seguma.

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis