Virziena vasaras riepas
 
 
 
 

Vairāk kā 70 gadus uzņēmums NexenTire ražo kvalitatīvu produkciju, izstrādājot un pielietojot ražošanas procesā inovatīvas metodes un tehnoloģijas.

 

Radiālās riepas N6000 – tās ir UHP klases vasaras riepas, izgatavotas tieši sportisku automobiļu un sportisku kupeju vadītājiem vilkmes nodrošināšanai uz mitra un sausa ceļa seguma. N6000 riepu protektoram ir īpašs, augsti efektīvs gumijas maisījuma sastāvs, kas nodrošina uzlabotu vilkmi uz sausa ceļa seguma. Vienlaicīgi, virziena protektora zīmējums uzlabo vilkmi arī uz mitra ceļa seguma

«Good Design Award» apbalvojums
Šis apbalvojums, kuru piešķir kompetenta žūrija, kas specializējas noformējuma, funkcionalitātes, izmantojamo materiālu un ekonomiskā izdevīguma jautājumos, tiek piešķirts produkcijai, kuras dizainu atzīst par lielisku. Apbalvojumu kopš 1985.gada pasniedz katru gadu.

Protektora galvenās iezīmes

Neskatoties uz nedaudz atturīgo V-veida simetrisko virziena protektora zīmējumu, N6000 riepas atšķiras ar daudziem interesantiem un inovatīviem risinājumiem. Šim modelim ir palielināts kontakta laukums, ko izdevās sasniegt pateicoties OBCS tehnoloģijām – Optimized Belt Contour System. Riepu protektora zīmējumam ir dubultā centrālā riba, kas atšķiras ar viengabalainu un stingru konstrukciju. Tādējādi ir izdevies izveidot riepas, kurām piemīt precīza un ātra reakcija uz stūrēšanu, kā arī nodrošināt lieliskus virziena noturības rādītājus. Savukārt V-veida virziena kanāli nodrošina ūdens novadīšanu no kontakta laukuma un lielisku saķeri, braucot lielā ātrumā. Plecu zonas arī ir aprīkotas ar ūdens novadīšanas kanāliem, ļaujot pastiprināt riepu sānu cietību, kas ,savukārt, ļāva uzlabot vadāmību.

Šis modelis atšķiras ar lieliskiem vilkmes un saķeres rādītājiem lietus apstākļos. Tas ir panākts pateicoties ūdens drenāžas sistēmai, kas sastāv no četrām platām rievām, kuras ir izvietotas visā protektora garumā. Ūdens novadīšanas sistēmas papildus efektivitāti veicina daudzie šķērsvirziena kanāli, kas veidoti elipses formā. Šādas formas kanāli palīdz palielināt ūdens novadīšanas ātrumu no kontakta laukuma.

Plati, taisni kanāli
Četri kanāli nodrošina ūdens novadīšanu un noturību pret akvaplanēšanu uz mitra ceļa seguma.
Šķērsvirziena kanāli
Lieliska noturība pret akvaplanēšanu pat pie lieliem ātrumiem.
Centrālā riba
Centrālās ribas nepārtrauktā saskare ar ceļu nodrošina stabilitāti pie lieliem ātrumiem un lielisku reakciju uz stūrēšanu pat ekstremālās situācijas.
Neregulāri izkārtoti piecu veidu bloki
Optimāls risinājums trokšņu un vibrāciju samazināšanai
Cieta plecu bloku konstrukcija
Stabilitāte līkumos, uzlabota vadāmība.

Citas NEXEN vasaras riepas

N' Fera SU1


Vieglajiem automobiļiem paredzētajām vasaras riepām Nexen N Fera SU1 piemīt labi tehniskie rādītāji: riepu protektoram ir trīs galvenie kanāli ..

N Blue HD


Sajūtiet baudu no lieliskas vadāmības vienlaicīgi ar saudzīgu attieksmi pret apkārtējo vidi. Nexen N' blue HD – tās ir jaunas ekoloģiskās riepas, kas paredzētas lietošanai vasaras sezonā vieglajiem automobiļiem

N Blue Eco


Nexen N'blue Eco vasaras riepu izveidē īpaša uzmanība tika veltīta ekoloģisko faktoru uzlabošanai – ogļskābās gāzes izmešu daudzuma un degvielas patēriņa samazināšanai.

N8000


UHP klases riepu jauno zīmējumu raskturo protektora cieto bloku asimetriskais izvietojums un riba riepas plecu ārējā zonā, kas sniedz teicamu reakciju uz stūrēšanu un stabilitāti līkumos.

Roadian HP


Lielisks risinājums autovadītājiem, kuri meklē riepas ar lielisku vilkmi uz mitra ceļa seguma! Dienvidkorejas uzņēmuma Nexen Tyres radiālās vasaras riepas CP661 paredzētas ..

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis