Īpaši efektīvas UHP klases asimetriskās vasaras riepas
 
 
 
 

Vairāk kā 70 gadus uzņēmums NexenTire ražo kvalitatīvu produkciju, izstrādājot un pielietojot ražošanas procesā inovatīvas metodes un tehnoloģijas.

 

UHP klases riepu jauno zīmējumu raskturo protektora cieto bloku asimetriskais izvietojums un riba riepas plecu ārējā zonā, kas sniedz teicamu reakciju uz stūrēšanu un stabilitāti līkumos. Plašās starpribas nodrošina pastāvīgu kontaktu ar ceļa segumu, veicinot trokšņu līmeņa samazināšanos, un labu kontroli pār gareniski virzītiem spēkiem bremzēšanas gadījumā.

Protektors ar platiem un taisniem kanāliem pēc principa «3 + 1»Kanālu izmantošana pēc principa «3 + 1» ūdens novadīšanas efektivitātes uzlabošanai un noturības uzlabošanai pret akvaplanēšanu uz mitra ceļa seguma.

Protektora asimetriskais zīmējums uzlabo stabilitāti līkumos un paaugstina ūdens novadīšanas efektivitāti pie lieliem ātrumiem.

Taisna centrālā riba uzlabo vadāmību. Nemainīga saķere ar ceļu veicina taisnvirziena kustības noturību pie lieliem ātrumiem un teicamu reakciju uz stūrēšanu negaidītu manevru gadījumā.

Dabīgu formu sānu kanāli – noturībai pret akvaplanēšanu.Lieliska noturība pret akvaplanēšanu ātras braukšanas apstākļos

«IF Design Award» - Vācu apbalvojums par dizainu
«IF Design Award» ir izveidots 1954. gadā un ik gadu to piešķir Starptautiskais Dizaina Forums “IF”. Ik gadu “IF” forumā tiek apskatīti vairāk kā 2000 jaunumu no apmēram 37 valstīm. Vērtētāju grupa, kuru veido izslavēti eksperti, lemj, kurš produkts saņemts “IF” uzlīmi par izdevušos dizaina kvalitāti.

 

«Good Design Award» apbalvojums
Šis apbalvojums, kuru piešķir kompetenta žūrija, kas specializējas noformējuma, funkcionalitātes, izmantojamo materiālu un ekonomiskā izdevīguma jautājumos, tiek piešķirts produkcijai, kuras dizainu atzīst par lielisku. Apbalvojumu kopš 1985.gada pasniedz katru gadu.

 

Neatkarīgo ekspertu testi


autobildsportscars1 2013
Nexen N 8000 225/35R18 (2013)
Vērtējums
3.VIETA

Auto Bild Sportscars:
AutoBild SPORTSCARS vasaras riepu tests (2013)

 

Protektora īpašības

1. Vadāmība un efektivitāte uz mitra ceļa seguma
Protektora asimetriskais zīmējums: protektora ārējā zona nodrošina lielisku vadāmību, iekšejā – paaugstinātu efektivitāti uz mitra ceļa seguma.
3. Dinamiska stabilitāte
Taisna centrālā riba: veicina taisnvirziena kustības noturību pie lieliem ātrumiem un teicamu reakciju uz stūrēšanu.
2. Pastiprināta vilkme
Dabīgu formu sānu kanāli: palīdz nodrošināt labāku vilkmi gan uz mitra, gan sausa ceļa seguma
4. Līkumu izbraukšana un vadāmība
Protektora zīmējums ar stingriem plecu blokiem: uzlabota līkumu izbraukšana un vadāmības stabilitāte.


Citas NEXEN vasaras riepas

N' Fera SU1


Vieglajiem automobiļiem paredzētajām vasaras riepām Nexen N Fera SU1 piemīt labi tehniskie rādītāji: riepu protektoram ir trīs galvenie kanāli ..

N Blue HD


Sajūtiet baudu no lieliskas vadāmības vienlaicīgi ar saudzīgu attieksmi pret apkārtējo vidi. Nexen N' blue HD – tās ir jaunas ekoloģiskās riepas, kas paredzētas lietošanai vasaras sezonā vieglajiem automobiļiem

N Blue Eco


Nexen N'blue Eco vasaras riepu izveidē īpaša uzmanība tika veltīta ekoloģisko faktoru uzlabošanai – ogļskābās gāzes izmešu daudzuma un degvielas patēriņa samazināšanai.

N6000


Radiālās riepas N6000 – tās ir UHP klases vasaras riepas, izgatavotas tieši sportisku automobiļu un sportisku kupeju vadītājiem vilkmes nodrošināšanai uz mitra un sausa ceļa seguma.

Roadian HP


Lielisks risinājums autovadītājiem, kuri meklē riepas ar lielisku vilkmi uz mitra ceļa seguma! Dienvidkorejas uzņēmuma Nexen Tyres radiālās vasaras riepas CP661 paredzētas ..

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis