Ekoloģiskas
Augstas efektivitātes vasaras riepas
 
 
 
 

Vairāk kā 70 gadus uzņēmums NexenTire ražo kvalitatīvu produkciju, izstrādājot un pielietojot ražošanas procesā inovatīvas metodes un tehnoloģijas

 

Sajūtiet komfortu no braukšanas un rūpes par apkārtējo vidi.

Nexen N'blue Eco vasaras riepu izveidē īpaša uzmanība tika veltīta ekoloģisko faktoru uzlabošanai – ogļskābās gāzes izmešu daudzuma un degvielas patēriņa samazināšanai. Tāpēc šo riepu izveidē tika izmantoti inovatīvi paņēmieni.

«Good Design Award» apbalvojums

Šis apbalvojums, kuru piešķir kompetenta žūrija, kas specializējas noformējuma, funkcionalitātes, izmantojamo materiālu un ekonomiskā izdevīguma jautājumos, tiek piešķirts produkcijai, kuras dizainu atzīst par lielisku. Apbalvojumu kopš 1985.gada pasniedz katru gadu.

 

„Zaļās” tehnoloģijas

„Zaļo” tehnoloģiju izmantošana apvienojumā ar riepu efektivitāti N'blue Eco riepām piešķir papildus funkcionālās vērtības!

Teicama enerģijas ekonomija
N'blue Eco riepas apvieno sevī zaļās tehnoloģija – tādas kā «LRR Full Silica» komponenti, konstrukcijas īpašības, kas nodrošina rites pretestības samazināšanu un labu energoefektivitāti.

Uzlabota efektivitāte uz mitra ceļa seguma
Silica dispersijas komponentes izmantošana protektora gumijas sastāvā nodrošina lielisku saķeri uz mitra ceļa seguma.

Zems trokšņu līmenis augstam braukšanas komfortam
Ar datortehnikas palīdzību optimizētais protektora asimetriskais zīmējums un bloki, kas ir izvietoti ar atšķirīgu atstatumu, ļauj samazināt trokšņu līmeni, nodrošinot klusu un komfortablu braucienu.

 

Galvenās protektora iezīmes

Nexen N'blue Eco riepas atšķiras ar nelielu svaru un zemiem rites pretestības rādītājiem. Pateicoties Silica komponentes pievienošanai protektora gumijas maisījuma sastāvam, riepas izceļas ar paaugstinātu nodilumizturību, kas ievērojami palielina to ekspluatācijas laiku.

Turklāt, riepām raksturīgs augsts komforta līmenis, kas ir panākts, pateicoties, oriģinālas formas blokiem, kas izvietoti uz riepas protektora ar mainīgu attālumu, kā arī zems trokšņu un vibrāciju līmenis.

1. Efektīva ūdens novadīšana
Ar datortehnikas palīdzību konstruēti četri riņķveida kanāli un viegli izliekti sānu kanāli, kas nodrošina efektīvu ūdens novadīšanu un noturību pret akvaplanēšanu.

4. Asimetriskais protektora dizains
No iekšpuses (IN): pateicoties stiprinātajiem plecu blokiem, tiek nodrošināta automobiļa stabilitāte uz mitra ceļa seguma.

No ārpuses (OUT): uzlabota vadāmības stabilitāte un bremzēšanas efektivitāte līkumos.

2. Augsta efektivitāte līkumos
Nepārtrauktā plecu riba, pateicoties šķērsvirziena spēku sadalīšanai, veicina precīzu līkumu izbraukšanu. 
5. Precīza kontrole mitros laika apstākļos
Sānu kanāli un ļoti plānās lameles samazina bremzēšanas ceļa garumu un nodrošina augstu bremzēšanas efektivitāti uz mitra ceļa seguma.
3. Teicama taisnvirziena kursa stabilitāte
Trīs nepārtrauktas centrālās ribas nodrošina virziena noturību pat pie lieliem ātrumiem.
6. Zems trokšņu līmenis
Ar datortehnikas palīdzību optimizētais 5 veidu bloku neregulārais izvietojums samazina trokšņu un vibrāciju līmeni, kas nodrošina klusumu un komfortu, vadot automobili.

Samazināta rites pretestība

Rites pretestības testu rezultāti

Silica komponentes izmantošana rites pretestības samazināšanai, kā arī inovatīvās tehnoloģijas nodrošina degvielas patēriņa un CO2 izmešu daudzuma samazināšanu, ieekonomējot enerģiju un palielinot degvielas efektīvu izmantošanu.

 

Uzlabota efektivitāte uz mitra ceļa seguma

Optimizētās četras platās rievas palīdz nodrošināt lielisku ūdens novadīšanu, bet asimetriskais protektora zīmējums uzlabo noturību pret akvaplanēšanu un nodrošina lielisku saķeri uz mitra ceļa seguma.

Bremzēšanas testu rezultāti uz slapja seguma

Testu rezultāti

N'blue Eco ir efektīvas, ekoloģiskas, apkārtējai videi draudzīgas riepas ar lieliskiem, stabiliem vadāmības un bremzēšanas rādītājiem uz mitra ceļa seguma

 


Citas NEXEN vasaras riepas

N' Fera SU1


Vieglajiem automobiļiem paredzētajām vasaras riepām Nexen N Fera SU1 piemīt labi tehniskie rādītāji: riepu protektoram ir trīs galvenie kanāli ..

N Blue HD


Sajūtiet baudu no lieliskas vadāmības vienlaicīgi ar saudzīgu attieksmi pret apkārtējo vidi. Nexen N' blue HD – tās ir jaunas ekoloģiskās riepas, kas paredzētas lietošanai vasaras sezonā vieglajiem automobiļiem

N8000


UHP klases riepu jauno zīmējumu raskturo protektora cieto bloku asimetriskais izvietojums un riba riepas plecu ārējā zonā, kas sniedz teicamu reakciju uz stūrēšanu un stabilitāti līkumos.

N6000


Radiālās riepas N6000 – tās ir UHP klases vasaras riepas, izgatavotas tieši sportisku automobiļu un sportisku kupeju vadītājiem vilkmes nodrošināšanai uz mitra un sausa ceļa seguma.

Roadian HP


Lielisks risinājums autovadītājiem, kuri meklē riepas ar lielisku vilkmi uz mitra ceļa seguma! Dienvidkorejas uzņēmuma Nexen Tyres radiālās vasaras riepas CP661 paredzētas ..

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis