Ekoloģiskas, augsti efektīvas vasaras riepas
 
 
 
 

Vairāk kā 70 gadus uzņēmums NexenTire ražo kvalitatīvu produkciju, izstrādājot un pielietojot ražošanas procesā inovatīvas metodes un tehnoloģijas.

 

Sajūtiet baudu no lieliskas vadāmības vienlaicīgi ar saudzīgu attieksmi pret apkārtējo vidi. Nexen N' blue HD – tās ir jaunas ekoloģiskās riepas, kas paredzētas lietošanai vasaras sezonā vieglajiem automobiļiem, kas ietilpst B un C klasē, kuras spilgtākie pārstāvji ir Ford Fiesta, VW Polo, Opel Corsa, Ford Focus, VW Golf, KIA Cee’d un Hyundai i30. Speciāli jaunajām riepām izgatavots protektora gumijas maisījums, kura sastāvā ietilpst apkārtējai videi draudzīgi materiāli.

Uzņēmuma inženieri riepu izgatavošanas procesā savu uzmanību veltīja vadāmības rādītāju uzlabošanai, nodilumizturībai un drošībai. Lieliska vadāmība tiek sasniegta pateicoties protektora unikālajam zīmējuma dizainam, kas izgatavots ar mērķi uzlabot stabilitāti uz ceļa un samazināt trokšņu līmeni.

Neatkarīgo ekspertu testi

 


 auto-express 2013
NEXEN N’blue HD 205/55/16 (2013)
Vērtējums
3.VIETA

Auto Express:
Auto Express: 205/55R16 izmēra vasaras riepu tests

 

Pieejamie izmēri un cenas

Galvenās protektora iezīmes

Pateicoties dažādu inovatīvu tehnoloģiju izmantošanai Nexen N' blue HD riepu izveidē un ražošanā, tai skaitā Silica komponentes izmantošanai, jaunajām riepām piemīt neliels svars un zema rites pretestība, kas sola degvielas patēriņa samazināšanos.

 

1. Teicama taisnvirziena stabilitāte
Trīs nepārtrauktas centrālās ribas nodrošina virziena stabilitāti pie lieliem ātrumiem.
4. Zems trokšņu līmenis
Ar datortehnikas palīdzību optimizētais 5 veidu bloku neregulārais izvietojums samazina protektora radīto trokšņu līmeni un transportlīdzekļa vibrācijas, nodrošinot mierīgu braucienu.
2. Efektīva ūdens novadīšana
Ar datortehnikas palīdzību izveidotās četras garenās rievas un viegli izliektās sānu rievas, nodrošina efektīvu ūdens novadīšanu un noturību pret akvaplanēšanu.
5. Teicama, dinamiska stabilitāte uz mitra ceļa seguma
Sānu kanāli, kas nodrošina efektīvu ūdens novadīšanu, uzlabo dinamisku stabilitāti uz mitra ceļa seguma.
3. Ilgs protektora kalpošanas mūžs
Protektora zīmējums ar dubultajiem iegriezumiem optimizē bloku cietību un palielina protektora kalpošanas mūža garumu..
6. Augsta efektivitāte līkumos
Ribas viscaur plecu zonās, kas nodrošina vienmērīgi sadalītu slodzi, uzlabo precizitāti līkumos un jebkuru trajektoriju izbraukšanas efektivitāti.

Vadāmība uz dažādiem ceļa segumiem

Maksimāla vadāmības efektivitāte
Vislabākie vadāmības rādītāji ir sasniegti, pateicoties konceptuāli jaunam asimetriskam protektora zīmējumam un gumijas maisījuma sastāvam.

Rites pretestības līmeņa testēšanas rezultāti

Vadāmības stabilitāte
Izturīgi ārējie un iekšējie plecu bloki nodrošina paaugstinātu saķeri, uzlabojot līkumu izbraukšanu un ārkārtas bremzēšanas rādītājus sarežģītos apstākļos uz ceļa.


Protektora sastāvs maksimālai saķerei
Speciāls protektora sastāvs ar hidrofilu pildvielu un speciālu polimēru savienojumu, kas atbild par gumijas mikrostruktūras noturīgumu, nodrošina teicamus saķeres rādītājus uz mitra un sausa ceļa seguma.

 

Samazināta rites pretestība

Rites pretestības līmeņa testēšanas rezultāti

Pateicoties zemas rites pretestības tehnoloģijas pielietošanai, N’blue HD riepas uzlabo degvielas ekonomiju un samazina CO2 izmešu daudzumu.

Protektora sastāvs un optimizētā riepas konstrukcija, kas dažādās tās daļās ir atšķirīga, nodrošina zemāku degvielas patēriņu un CO2 izmešu daudzumu, un garantē augstu energoefektivitāti.

 

Uzlaboti rādītāji uz mitra ceļa seguma

Četri plati, optimizēti kanāli palīdz nodrošināt teicamu ūdens novadīšanu, bet asimetriskais protektora zīmējums uzlabo noturību pret akvaplanēšanu un sniedz teicamu saķeres līmeni uz mitra ceļa seguma.

Pateicoties garenvirziena un sāna kanālu kombinācijai, N'blue HD demonstrē uzlabotas ūdens novadīšanas īpašības, kas nodrošina teicamu bremzēšanu un vadāmības efektivitāti.
 

Ūdens novadīšanas procesu modelēšana

Bremzēšanas testu rezultāti uz mitra ceļa seguma

Riepu efektivitātes testu rezultāti

N’blue HD – apkārtējai videi draudzīgas, augsti efektīvas riepas ar teicamu vadāmību uz mitra ceļa seguma un bremzēšanas efektivitāti.


« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis