Lieliska braukšana!
 
 
 
 

Vairāk kā 70 gadus uzņēmums NexenTire ražo kvalitatīvu produkciju, izstrādājot un pielietojot ražošanas procesā inovatīvas metodes un tehnoloģijas

 

Vieglajiem automobiļiem paredzētajām vasaras riepām Nexen N'Fera SU1 piemīt labi tehniskie rādītāji: riepu protektoram ir trīs galvenie kanāli un viens papildus kanāls, pateicoties kuriem tiek sasniegta maksimāla braukšanas efektivitāte uz mitra ceļa seguma. Īpašais protektora zīmējums sekmē ūdens novadīšanu no kontakta laukuma un, pateicoties tam, riepas demonstrē teicamu vadāmību uz mitra asfalta. Savukārt, gaitas īpašību uzlabošanai uz sausa ceļa seguma ir palielināts kontakta laukums ar klājumu. Sānu blokiem ir paaugstināta stingrība, lai panāktu stabilas gaitas īpašības, vadot automobili lielā ātrumā un izbraucot līkumus.

Ultra High Performance klases riepas Nexen N'Fera SU1 nodrošina lielisku saķeri ar mitru ceļa segumu un stabilu līkumu izbraukšanu.

 • Lieliska bremzēšana
  Četras asimetriskās rievas nodrošina optimālu stabilitāti uz ceļa un teicamu ūdens novadīšanu, nodrošinot nepārspējamu bremzēšanas efektivitāti. Lielākoties laba saķere tiek sasniegta pat lietainos laika apstākļos.
   
 • Lieliska vadāmība
  Īpašie plecu un malu bloki nodrošina stabilus, dinamiskus rādītājus un lielisku stūrēšanas reakciju, izbraucot līkumus lielā ātrumā.
   
 • Ilgs mūžs
  Riepu dzīves cikls tiek pagarināts, pateicoties riepu profilam un jaunu gumijas savienojumu izmantošanai, novēršot nevienmērīgu nodilumu.
 
 

Protektora galvenās īpašības

1. Lieliska efektivitāte uz mitra ceļa seguma
Šķērsvirziena kanāli lieliski novada ūdeni no kontakta laukuma un nodrošina lielisku efektivitāti uz mitra ceļa seguma.
4. Intuitīva un precīza vadāmība
Daudzu trīsdimensijas maliņu izmantošanas tehnoloģija nodrošina optimālu saķeri ar sausu un mitru ceļa segumu, uzlabojot kontroli pār automobili. Tas tiek sasniegta, pateicoties stiprinātajiem blokiem un vienmērīgi sadalītam spiedienam.
2. Efektīva ūdens novadīšana
Četras asimetriskās rievas (3 platas un 1 šaurāka rieva) nodrošina efektīvu ūdens novadīšanu, uzlabojot efektivitāti uz mitra ceļa seguma.
5. Teicama taisnvirziena stabilitāte
Trīs nepārtrauktie centrālie bloki ar optimālu stingrību nodrošina stabilitāti, vadot automobili lielā ātrumā.
3. Maksimāla saķere līkumos
Optimizētie plecu bloki un riba protektora ārējā daļā nodrošina teicamu saķeri lieliskai līkumu izbraukšanai un efektīvai vadāmībai uz mitra un sausa ceļa seguma.

Riepas iekšējā struktūra

1. Vibrāciju absorbējoši riepu sāni
Nodrošina komfortu, absorbējot dažādas ceļa segumu izraisītās vibrācijas.

2. Nepārtraukta, izturīga pārklājuma kārta
Nodrošina stabilitāti pie lieliem ātrumiem un pagarina riepu kalpošanas mūža.

3. Elastīgas tērauda stieples
Pateicoties spiediena optimizēšanai riepas kontakta laukumā un slodzes sadalīšanai, ir uzlaboti bremzēšanas rādītāji.

4. Bezšuvju pleci ar elastīgu pildvielu
Uzlabo stabilitāti pie lieliem ātrumiem, nodrošina labāko vadāmību un stūrēšanas reakciju.

5. Modulēts karkass
Samazina riepu deformāciju un palīdz saglabāt viendabīgumu, lai nodrošinātu stabilu vadāmību.

 

Protektora 4G sastāva tehnoloģija

 • Uzlabo nodilumizturību
 • Uzlabo stabilitāti, nodrošinot labāko vadāmību un stūrēšanas reakciju
 • Pagarina kalpošanas mūža garumu
 • Samazina rites pretestību

Testu rezultāti

Vadāmība un bremzēšana apvienojumā ar teicamu sabalansētību un stabilitāti.Optimāla stabilitāte uz ceļa ir sasniegta, pielietojot jaunākās POS* un HES* tehnoloģijas.Pateicoties šīm tehnoloģijām, uzlabota vadāmība un stabilitāte bremzējot ir nodrošināta jebkuros ceļu apstākļos, neatkarīgi no tā vai ceļa segums ir mitrs vai sauss.

* POS: Riepu profila optimizēšanas sistēma
* HES: Ūdens novadīšanas simulators

Uzlaboti riepu nodiluma rādītāji.
Progresīvā POS tehnoloģija nodrošina vienmērīgu saķeri, samazinot neregulāru protektora nodilumu un pagarinot riepu kalpošanas mūžu.

Testu rezultāti pierāda, ka šīs riepas – gan mūsu, gan konkurentu – demonstrē daudz labāku bremzēšanas efektivitāti un vadāmību, apvienojumā ar nepārspējamiem protektora nodiluma rādītājiem.

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis