Augsta efektivitāte SUV automobiļiem
 
 
 
 

Vairāk kā 70 gadus uzņēmums NexenTire ražo kvalitatīvu produkciju, izstrādājot un pielietojot ražošanas procesā inovatīvas metodes un tehnoloģijas.

 

Roadian HP riepas ir izgatavotas ar mērķi nodrošināt greznos SUV automobiļus ar augsti efektīvām riepām. Jaunā Roadian HP sērija nodrošina teicamu vadāmību uz mitra un sausa ceļa seguma, pateicoties virziena protektora zīmējumam, kas tika izveidots tieši tūnētiem SUV un augsti efektīviem dzīvojamiem treileriem.

Silica komponente gumijas maisījuma sastāvā nodrošina labu vilkmi jebkuros laika apstākļos, tajā skaitā uz nelielas sniega kārtas. Riepas paredzētas izmantošanai galvenokārt uz lielceļiem.

«Good Design Award» apbalvojums
Šis apbalvojums, kuru piešķir kompetenta žūrija, kas specializējas noformējuma, funkcionalitātes, izmantojamo materiālu un ekonomiskā izdevīguma jautājumos, tiek piešķirts produkcijai, kuras dizainu atzīst par lielisku. Apbalvojumu kopš 1985.gada pasniedz katru gadu.

 

Protektora īpašības

1. V veida virziena protektora zīmējums
Ar datortehniku optimizēts V veida vienvirziena protektora zīmējums teicamai saķerei ar jebkuru ceļa segumu.
3. Plati un dziļi virziena kanāli
Protektora zīmējuma izmantošana ar divām platām, virziena rievām nodrošina uzlabotu vadāmību uz mitra ceļa seguma, noturību pret akvaplanēšanu, teicamu ūdens novadīšanu un bremzēšanu.
2. Neregulāri izkārtoti pieci bloku veidi
Optimizēta protektora struktūra trokšņu līmeņa samazināšanai: piecu veidu bloki ar optimizētiem izmēriem izkliedē un samazina skaņas viļņus, ko rada riepas.
4. Lieli bloki plecu zonās
Maksimāli uzlabo saķeri līkumos.

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis