Augsta efektivitāte SUV automobiļiem
 
 
 
 

Vairāk kā 70 gadus uzņēmums NexenTire ražo kvalitatīvu produkciju, izstrādājot un pielietojot ražošanas procesā inovatīvas metodes un tehnoloģijas.

 

Roadian HT – tās ir šosejas riepas, kas izgatavotas SUV īpašniekiem, kuri dod priekšroku bezceļu riepas dizainam, apvienojumā ar zemu rites pretestību, vieglu riepas struktūru, zemu trokšņu līmeni un riepu izmantošanu, tai skaitā, uz nedaudz piesnigušiem ceļiem.

Roadian HT riepas izgatavotas atbilstoši riepu efektivitātes rādītājiem un prasībām, kuru ievērošana nepieciešama oriģinālai rūpnīcas komplektācijai un atbilstoši autoražotājiem nepieciešamajam komforta līmenim.    

Roadian HT riepu ārējo izskatu raksturo protektora zīmējums, kas izstrādāts ar datortehniku palīdzību un atbilst pirmreizējās automobiļu oriģinālās komplektācijas prasībām.

Roadian HT riepu iekšpusi raksturo dubultās tērauda stieples, kas nodrošina ilgu kalpošanas laiku, un elastīgs, triecienu absorbējošs kords riepu sānu sieniņās, kas izgatavots no poliestera, lai nodrošinātu komfortablu automobiļa vadīšanu uz lielceļiem

Protektora īpašības

4 plati, taisni kanāli
Nodrošina teicamu ūdens novadīšanu un efektīvu noturību pret akvaplanēšanu
Plecu bloki
Vadāmības precizitāte un uzlabota līkumu izbraukšana
Labi sabalansēti iegriezumi un dubultie bloki
Uzlabota efektivitāte uz bezceļiem
Neregulāri izkārtoti piecu veidu bloki
Optimizēta protektora struktūra trokšņu samazināšanai

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis