Nexen Winguard Winspike WH62 
Winguard winspike wh62 1
 
 
 
 

Vairāk kā 70 gadus uzņēmums NexenTire ražo kvalitatīvu produkciju, izstrādājot un pielietojot ražošanas procesā inovatīvas metodes un tehnoloģijas.

 
Pazīstamās korejiešu kompānijas prezentētā, 2014. gada WinGuard WinSpike WH62 ir kvalitatīva, radžota ziemas riepa. Līdztekus jau ierasti vērstajam rakstam ar daudzajiem elementiem, kas ļauj droši pārvietoties pa apledojušiem ceļiem, WinGuard WinSpike WH62 ir aprīkota ar 12 radžu rindām, kuras ir izvietotas arī protektora centrālajā daļā.

Šāds dizains ļauj WH62, braucot pa ledu, saglabāt izcilu vilkmes spēku un stabilitāti. Gareniskās rievas piešķir riepai lieliskas bremzēšanas īpašības. Protektoru veido V veida bloki, kas ļauj novadīt ūdeni un dubļus no kontakta laukuma.

Kompānijas veiktie testi liecina, ka radžotā korejiešu riepu WinGuard WinSpike WH62 ļaus autovadītājam izvairīties no šim riepām tik raksturīgā akustiskā diskomforta un baudīt klusumu brauciena laikā.

 

Protektora īpašības

NEXENwh62 1 Stabilitāte un vadāmība - lieliska stabilitāte un vadāmība ekstremālos apstākļos tiek panākta, pateicoties centrālās ribas blokiem. NEXENwh62 3 Uzlabota efektivitāte uz sniega vai slapja ceļa seguma - platās, V veida rievas pastiprināti novada sniegu un ūdeni no kontakta laukuma.
NEXENwh62 2 Efektīva bremzēšanas uz sniega / ledus - lielāku bremzēšanas efektivitāti un spēcīgāku vilkmi uz piesnigušiem un apledojušiem ceļa segumiem nodrošina zigzagveida rievas. NEXENwh62 4 Centrālo bloku radžu izvietojums - spēcīgāka saķere un stabili dinamiskie rādītāji tiek panākti, pateicoties centrālajos blokos izvietotajām radzēm.

 

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis