Nexen Winguard Winspike WH62 
Winguard winspike wh62 1
 
 
 
 

Vairāk kā 70 gadus uzņēmums NexenTire ražo kvalitatīvu produkciju, izstrādājot un pielietojot ražošanas procesā inovatīvas metodes un tehnoloģijas.

 
Pazīstamās korejiešu kompānijas prezentētā, 2014. gada WinGuard WinSpike WH62 ir kvalitatīva, radžota ziemas riepa. Līdztekus jau ierasti vērstajam rakstam ar daudzajiem elementiem, kas ļauj droši pārvietoties pa apledojušiem ceļiem, WinGuard WinSpike WH62 ir aprīkota ar 12 radžu rindām, kuras ir izvietotas arī protektora centrālajā daļā.

Šāds dizains ļauj WH62, braucot pa ledu, saglabāt izcilu vilkmes spēku un stabilitāti. Gareniskās rievas piešķir riepai lieliskas bremzēšanas īpašības. Protektoru veido V veida bloki, kas ļauj novadīt ūdeni un dubļus no kontakta laukuma.

Kompānijas veiktie testi liecina, ka radžotā korejiešu riepu WinGuard WinSpike WH62 ļaus autovadītājam izvairīties no šim riepām tik raksturīgā akustiskā diskomforta un baudīt klusumu brauciena laikā.

 

Protektora īpašības

NEXENwh62 1 Stabilitāte un vadāmība - lieliska stabilitāte un vadāmība ekstremālos apstākļos tiek panākta, pateicoties centrālās ribas blokiem. NEXENwh62 3 Uzlabota efektivitāte uz sniega vai slapja ceļa seguma - platās, V veida rievas pastiprināti novada sniegu un ūdeni no kontakta laukuma.
NEXENwh62 2 Efektīva bremzēšanas uz sniega / ledus - lielāku bremzēšanas efektivitāti un spēcīgāku vilkmi uz piesnigušiem un apledojušiem ceļa segumiem nodrošina zigzagveida rievas. NEXENwh62 4 Centrālo bloku radžu izvietojums - spēcīgāka saķere un stabili dinamiskie rādītāji tiek panākti, pateicoties centrālajos blokos izvietotajām radzēm.

Citas NEXEN ziemas riepas

Eurowin


Nexen EuroWin – ziemas riepa ar virzienveida protektora zīmējumu vieglajām automašīnām.

N Priz 4S


Komforts braucot pa piesnigušiem un sausiem ceļiem. Visaugstākie bremzēšanas un vadāmības rādītāji.

winguard_winspike_wh62


Pazīstamās korejiešu kompānijas prezentētā, 2014. gada WinGuard WinSpike WH62 ir kvalitatīva, radžota ziemas riepa.

winguard winspike


Radžotajai ziemas riepai ir virzienveida protektora zīmējums, spēcīgi plecu bloki, daudz lameļu visā riepas virsmā un speciāla radžošanas sistēma.

winguard sport


Nexen Winguard Sport – ziemas riepa, kurai piemīt visas nepieciešamās īpašības, kuras ļauj vadītājam justies droši uz jebkura ziemas seguma.

winguard snow


Šis modelis tika izstrādāts speciāli vadītājiem, kuri dod priekšroku ātrai braukšanai pat sarežģītos ziemas apstākļos.

winguard suv


Nexen Winguard SUV – ziemas riepas krosoveriem un apvidus automašīnām.

winguard ice


Tai ir virzienveida protektora zīmējums, kurš atšķiras ar daudziem sarežģītas formas elementiem.

winguard 231


Nexen Winguard 231 – radžojama ziemas riepa, kura garantē drošu saķeri uz sniega un ledus.

winguard


Nexen Winguard – neradžojama ziemas riepa ar virzienveida protektora zīmējumu.

 

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis