Policijas sporta auto aprīkots ar Hankook riepām



Kārtējo reizi par projekta Tune It! Safe! galveno sponsoru kļuvis Hankook. Šogad, šī projekta ietvaros, tika prezentēta jaunā policijas automašīna BMW 428i Coupé no tūninga ateljē AC Schnitzer. Jaunais auto aprīkots ar  Hankook Ventus S1 evo (izmērs 245/30 ZR21) riepām.

Iniciatīva Tune It! Safe! ir vērsta uz legālā un droša tūninga propagandu, un tiek rīkotā sadarbībā ar Vācijas Transporta ministrijas un Autotūninga speciālistu asociācijas (VDAT) atbalstu. Uzņēmums Hankook atzīmē, ka šī projekta koncepcija ir vērsta arī uz maksimālu drošības līmeni. 

acs4-polizei-h2 Essen Motor Show Hankook Essen Motor Show Hankook Essen Motor Show Hankook

Šogad Essenes auto šovā tika rādīts jaunais BMW 428i Coupé, kurš, pateicoties tūninga ateljē AC Schnitzer manipulācijām, var sasniegt 294 l.sek. ar 420 Hm. Tas ļauj auto sasniegt ātrumu 100 km/stundā 5,7 sek. laikā, un 200 km/st. – 12,7 sek. Savukārt maksimālais ātrums ir 250 km/st. 

 

 

« atpakaļ




hankook
vredestein
nexen
maxxis