Sākot ar 2011. gadu DTM ir ekskluzīvi ar Hankook sacīkšu riepām     Hanss Verners Aufrehts (Hanss Werner Aufrecht), 1. valdes priekšsēdētājs, ITR e.V. (DTM tiesību turētājs un tirgotājs): "Mēs priecājamies par ilgtermiņā izveidoto partnerību ar augstākās klases riepu ražotāju Hankook. Jau līguma sarunu laikā bija jūtams, ar kādu motivāciju Hankook atbildīgās personas piegāja DTM projektam. Arī sacīkšu riepu sniegums uzreiz pārliecināja visus līdzdalībniekus. Es personiski esmu priecīgs, ka mēs esam atraduši vēl vienu starptautisku koncernu, kam kā ekskluzīvajam piegādātājam ir apņēmība un spēja nākamajos gados iet kopsolī ar mūsu tempu un mūsu kvalitātes mērauklu. Hankook ir visi tam nepieciešamie priekšnoteikumi."

     Dr. Volfgans Ulrihs (Wolfgang Ullrich), "Audi" motosporta vadītājs: "Mēs ar prieku gaidām labu sadarbību ar jauno DTM riepu partneri. Testa braucienu laikā mēs viņus iepazinām kā ļoti kompetentu partneri un ceram, ka kopīgi gūtā pieredze būs pamats ilgai un veiksmīgai sadarbībai ar Hankook."

     Norberts Haugs (Norbert Haug), "Mercedes-Benz" Motosporta vadītājs: "Hankook ir ideāls partneris DTM komandām un ražotājiem. Var tiešām manīt, ka mūsu jaunajam riepu partnerim un tā pārstāvjiem ir liela aizrautība un griba angažētam darbam. Hankook tehniskā kompetence atbilstoši prasīgajam uzdevumam apgādāt visus DTM sacīkšu dalībniekus ar vienības riepām tika pārbaudīta jau pirmajos testa braucienos. Tas, ka ITR un līdz ar to visām DTM komandām šī partnerība arī komerciālajā aspektā ir ļoti interesanta, ideāli noapaļo šo sadarbību."

     Matiass Ekstrēms (Mattias Ekström), DTM pilots ("Audi"): "Es jau ar nepacietību gaidu nākamo sezonu ar jaunajām Hankook riepām. Testa braucienos mums no paša sākuma bija laba sajūta un mēs varējām iegūt daudz pozitīvas pieredzes. Ļoti vēlos redzēt kā šīs riepas uzvedīsies atšķirīgajos maršrutos ar dažādiem segumiem – jo tad tas patiešām ir izšķiroši!"

     Džeimijs Grīns (Jamie Green), DTM braucējs ("Mercedes-Benz"): "Mani pirmie iespaidi par jaunajām DTM riepām ir visnotaļ pozitīvi. Hankook ir pareizi izpratis prasības, kādām jāatbilst DTM riepām, un spējis mums no paša sākuma piedāvāt riepas ar augstu saķeres pakāpi un labu izturību. Pirmie testa braucieni ar jaunajām riepām bija lieliski, un es priecājos par gaidāmo sadarbību ar jauno DTM riepu partneri un aizraujošām sacīkstēm nākamajā sezonā."

DTM Sezona 2011
2011. gadā DTM uzsāk savu divpadsmito sezonu pēc pārveidošanās 2000. gadā. DTM līdzjutējus sagaida aizraujoša sezona, ko izcels daudzi būtiski momenti. Arī nākamajā gadā abi augstas klases automašīnu ražotāji "Audi" un "Mercedes-Benz" rūpēsies par sacīkšu sērijas sportisko saturu un katrs attiecīgi ar savu sērijas transportlīdzekļu sacīkšu versijām: "Audi" ar A4 DTM, "Mercedes-Benz" ar "Mercedes AMG" C-klases sacīkšu versiju. Tehnoloģiski progresīvās DTM turneju automašīnas pieder pie fascinējošākajiem transportlīdzekļiem uz starptautiskās motosporta skatuves. Aizmugurējo riteņu piedziņa ar 480 PS, četru litru V8 motora piesātinātā skaņa un spēcīgā optika runā pati par sevi. Standartam atbilstošu saķeri sākot no 2011. gada nodrošina Hankook visā pasaulē panākumus guvušais sacīkšu riepu tips "Ventus Racing".

Vairāk informācijas uzziniet Hankook oficiālajā mājas lapā

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis