Somu čempions titula izaicinājumam izvēlas Hankook     Viņš norādīja, ka IRC ir lieliskas meistarsacīkstes, kas sniedz dažus no labākajiem pasākumiem rallija jomā ar augstākās klases braucēju piedalīšanos un ārkārtīgi vienlīdzīgu sacensību ar S2000 spēkratiem.
    
Hankook motosporta vadītājs Apvienotajā Karalistē, Maiks Patersons, sacīja, ka viņš ir sajūsmināts par to, ka braucējs ar Tonija kvalifikāciju šai jaunajai avantūrai ir izvēlējies Hankook riepas.
    
“Šīs riepas dažos pēdējos gados tikušas plaši izmantotas IRC posmos un atkal un atkal ir sevi pierādījušas uz grants un asfalta gan slapjos, gan sausos apstākļos, kas mums dod milzīgu paļāvību šim jaunajam projektam,’’ teica Maiks.
    
“Hankook riepas kopā ar konkurētspējīgo Škoda un Tonija un viņa stūrmaņa Tapio Sominena  meistarību sagādā kārdinošu kombināciju.’’
    
Kampaņā būs iekļauti astoņi ralliji, un tā sāksies aprīlī ar Kanārijām, kas ir vienas no Tonija iecienītākajām sacensībām un viņa pirmās ar "Škoda S2000".
    
“Tā kā agrāk esmu braucis priekš Škoda, es zinu, ka spēkrats būs labs un ar prieku gaidu komplekta testēšanu pirms mēs tiešām uzsākam sēriju Kanārijās,’’ teica Tonijs.
    
Astoņi ralliji pašreizējajā programmā ir: Rally Canarias 14. – 16. aprīlis, Tour de Corse – Francija 13. – 15. maijs, Prime Yalta Rally - Ukraina 2. – 4. jūnijs, Geko Ypres Rally - Beļģija 23. – 25. jūnijs, Barum Rally - Čehija 26. – 28. augusts, Mecsek Rallye - Ungārija 9. – 11. septembris, Rallye Sanremo - Itālija 22. – 24. septembris un Rally Scotland - Skotija 14. – 16. oktobris.

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis