Vredestein Sportrac 3

 

Vredestein izstrādā un ražo Premium klases riepas plašam automobiļu spektram un jebkuriem klimatiskajiem apstākļiem.

 

Vredestein Sportrac 3 riepas ir daudzu godalgu ieguvējas, kuras Vredestein radījis kompaktās un vidējās klases automobiļiem. Tās pieejamas izmēros no 15” līdz 17”.Vredestein Sportrac 3 ir populārās Vredestein riepu modeļu sērijas turpinājums. Tieši Sportrac 3 pārņēmis visu labāko no iepriekšējā modeļa Vredestein Sportrac 2, optimizējot visus galvenos rādītājus.

Jaunais protektora dizains radīts kopā ar pasaulē pazīstamo itāļu dizaina biroju Giugiaro Design, un piešķir papildus pievilcību jebkura automobiļa ārējām veidolam. Protektoram ir V-veida bloku forma, kas radīta izmantojot HTS+ (Handling Tuned Sidewall) tehnoloģiju. Šīs inovācijas uzlabo riepu efektivitāti, izbraucot pagriezienus, tā sekmējot daudz sportiskāku vadāmību un ātru reakciju uz stūres pagriezieniem, kā arī augstu vadāmības efektivitātes koeficentu.

Giugiaro dizains

No 1997. gada Vredestein aktīvi sadarbojas ar pasaulē pazīstamo itāļu dizaina biroju – Giugiaro Design. Giorgetto un viņa dēls, talanta un ietekmes mantotājs – Fabrizio Giugiaro, ļoti ietekmējuši gan Vredestein zīmolu, gan produkciju. Šīs unikālās zīmolu alianses abas puses bauda sadarbības augļus arī šobrīd. Pateicoties sadarbībai ar Giugiaro, zīmols Vredestein ir attīstījies un ieņēmis vietu Eiropas Premium zīmolu riepu nišā, turklāt, par tā stūrakmeņiem kļuvusi drošība un dizains.

Dizaina birojs Giugiaro Design izstrādājis unikālu Ultra High Preformance klases riepas protektora un sānu malu zīmējumu. Protams, kompānijas inženieriem izšķirošā īpašība ir riepas drošība, taču jāatzīmē, ka Vredestein riepām allaž drošība un dizains gājuši roku rokā.

 

Neatkarīgu ekspertu testēto riepu rezultāti

Daudzi starptautiski neatkarīgie testi pierādījuši, ka Vredestein Sportrac3 ir ne tikai stilīgas riepas, bet arī demonstrē nepārspētu efektivitāti, daudzos testos izcīnot godalgas.

Tehnoloģiskie risinājumi

Vadāmība
Vredestein Sportrac 3  nodrošina daudz sportiskāku vadīšanas stilu un nepārspētu noturību uz sausa ceļa seguma, pateicoties HTS+ (Handling Tuned Sidewal) tehnoloģijai, kas nodrošina minimālu sānu malas deformāciju un maksimālu šķērsenisko (sānu) noturību. Plata plecu zona un 3D V veida protektora bloki centrālajā daļā garantē lielisku riepas efektivitāti ceļa līkumos.

Drošība
Vienmērīgs slodzes sadalījums saīsina bremzēšanas ceļu, kā uz sausa, tā slapja ceļa seguma. Skaidri pamanāms, apaļš protektora nospiedums, demonstrē ūdens novadīšanas efektivitāti no riepas kontakta laukuma, kas ļauj lieliski turēties uz ceļa un samazina akvaplanēšanas risku. Uzlabotie High Silica Solution V komponenti protektora sastāvā nodrošina visaugstākos rezultātus bremzēšanas laikā, kā arī samazinātu rites pretestību.

Dizains
Modernais, stilīgais dizains radīts populārajā dizaina birojā Giugiaro Design.

 
 
Īpašība Priekšrocība
Unikāls, Giugiaro Design radīts protektora dizains. Sportiskiem auto sniedz vēl stilīgāku, pievilcīgāku izskatu.
HTS+ (Handling Tuned Sidewall) tehnoloģija. Sportiski braukšanas rādītāji, ātra reakcija ceļa līkumos, augsts vadāmības koeficents.
Augsts Silica Solution V saturs protektorā. Optimāla bremzēšana un augsta rites pretestība.
Pastiprināts reljefs riepas protektora centrālajā daļā. Optimāla ūdens novadīšana no riepas saķeres kontaktvirsmas.
Vienlīdzīgs spiediena izlīdzinājums visā riepas kontaktvirsmā. Zems trokšņa līmenis, bremzēšanas ceļa saīsināšana uz sausa un slapja ceļa seguma, uzlabotas saķeres īpašības.
Noapaļots protektora nospiedums. Optimāli vadāmības rādītāji.
Optimāli vadāmības rādītāji. Optimāla ūdens novadīšana no riepas pagriezienu izbraukšanas laikā.
 

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis