VREDESTEIN Sportrac 5

 

Vredestein izstrādā un ražo premium klases riepas plašam automobiļu spektram un jebkuriem klimatiskajiem apstākļiem

 

Vredestein jaunās vasaras riepas ir Sportrac3 atjaunota versija, kas iepriekš lieliski parādījušas sevi izmēģinājumos. Uzņēmums apzināti izlaidis ciparu 4 jaunajā nosaukumā, lai to nesajauktu ar Vredestein vissezonu riepu nosaukumu. Sportrac5 ir absolūti klusas un ārkārtīgi komfortablas vasaras riepas ar lieliskiem izturības radītājiem un sportisku profilu, kas garantē lielisku vadāmību kā uz sausa, tā slapja ceļa seguma. Sportrac 5 izmēru diapazons ļauj uzstādīt šis riepas  daudz prestižākiem vidējas klases automobiļiem

Giugiaro dizains

Vredestein Sportrac 5 izstrādātas sadarbībā ar itāļu dizaina kompāniju Giugiaro. Dažos pēdējos gados šī auglīgā sadarbība novedusi pie tādu veiksmīgu riepu kā Vredestein Ultrac Cento un Ultrac Sessanta izstrādes. Šīs riepas ir ārkārtīgi populāras autovadītāju vidū. Uzņēmums Giugiaro Design izstrādājis prorektora zīmējumu un marķējumu uz riepas Sportrac5 sānu plaknes, kā arī dažus citus nozīmīgus komponentus. Visu četru garenrievu pamatnēs redzamais aptumšojums pasvītro asimetriskumu un sniedz riepai sportisku izskatu, savukārt marķējums uz sānu plaknes papildina eleganto dizainu. Turklāt, riepas Sportrac5 plecā Vredestein  logotips ir līdzās protektora nodiluma indikatoram.

Neatkarīgu ekspertu riepu testēšanas rezultāti

adac-sportrac5-lv ace-sportrac5-lv sportrac-5-tests-2013-lv
 

Tehnoloģiskie risinājumi

Lieliska vadāmība un ilgs kalpošanas laiks
Atšķirībā no Sportrac3, riepām Sportrac 5 ir asimetrisks, nevis virzienveida protektora zīmējums. Riepai ir arī konstruktīvie izliekumu punkti centrālajās gropēs, kas nodrošina nepieciešamo elastību, kas vajadzīga zemai rites pretestībai, optimālam riepas nospiedumam un vienmērīgam spiediena sadalījumam uz ceļa seguma. Tas nodrošina vienmērīgu nodilumu un lielisku vadāmību kā uz  sausa, tā slapja ceļa seguma.

Handling Tuned Sidewall tehnoloģija
Sportrac 5 izmanto tehnoloģiju Handling Tuned Sidewall. Līdzās pastiprinātām ārējām plecu zonām un stingrai konstrukcijai, šī tehnoloģija nodrošina īpaši sportisku automobiļa uzvedību un lielisku vadāmību.

Droša, nedzirdama vadāmība
Riepām Sportrac 5 ir četras  platas garenrievas, kas veidotas optimālai ūdens novadīšanai un maksimālai aizsardzībai pret akvaplanēšanu. Pārdomāts protektora plecu bloku sadalījums nodrošina riepai lieliskus bremzēšanas raksturojumus uz slapjiem ceļa segumiem, kā arī zemu trokšņa līmeni (iekšējo un ārējo). Apvienojot visas šīs priekšrocības, Vredestein inženieri radījuši Sportrac 5 – visatlētiskākās vasaras riepas V segmenta tirgū.

 
 
Īpašības Priekšrocības
Handling Tuned Sidewall tehnoloģija. Sportiska automobiļa uzvedība un lieliska vadāmība.
Plats , optimizēts protektors. Zems iekšējā un ārējā trokšņa līmenis.
Vienmērīgs  slodzes sadalījums un stingra riepas struktūra. Īss bremzēšanas ceļš un lieliska vadāmība uz sausa un slapja ceļa seguma.
Četras garenrievas ar asimetriskiem kanāliem riepas plecu zonās Efektīga pretestība akvaplanēšanai un daudz zemāks iekšējais troksnis.
Kanāli riepas protektorā. Zema rites pretestība.
Asimetriskais Giugiaro dizains. Uzlabots , unikāli sportisks riepas izskats.
 
« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis