VREDESTEIN Ultrac SUV Sessanta

 

Vredestein izstrādā un izgatavo Premium klases riepas plašam automobiļu spektram un jebkuriem klimatiskajiem apstākļiem.

 

Riepas Vredestein Ultrac SUV Sessanta ir unikāls SUV klases automobiļu premium klases riepu segmenta jaunums. Sessanta (tulkojumā no itāļu valodas „sešdesmit”, saistībā ar kompānijas  Vredestein Banden B.V. sešdesmit gadu jubileju) sērijas pamatā ir uzņēmuma inženieru optimizēta Vredestein Ultrac  riepu sērija, kas ieguvusi lielisku  ātras un ērtas luksus segmenta riepu reputāciju. Galvenās izmaiņas skārušas paaugstinātu stūres vadāmības precizitāti un citus vadīšanas rādītājus. Vēl viena raksturīga Ultac Sessanta sērijas iezīme ir tehnoloģiskās kvalitātes un inovāciju apvienojums ar unikālu dizainu, kas radīts, sadarbojoties ar slaveno itāļu dizaina  studiju Giugiaro Design.

Giugiaro dizains

Kopš 1997. gada Vredestein aktīvi sadarbojas ar pasaules slaveno vadošo itāļu dizaina kompāniju Giugiaro Design. Džordžeto un viņa pēctecis Fabricio Džudžaro tieši ietekmējuši Vredestein zīmolu un produkciju. Abas unikālās uzņēmumu alianses puses plūc augļus no šodienas sadarbības.

Sadarbojoties ar Giugiaro, paplašinājušās tādas Vredestein pamatfunkcijas, kā drošība un dizains, ļaujot  iekļūt un nostiprināties premium riepu zīmolu nišā Eiropā. Giugiaro Design izstrādājis unikālu Ultra High Performance klases riepas protektora zīmējumu un sānu dizainu. Taču izšķirošais faktors ir produkta drošība. Vredestein inženieri uzskata, ka šim produktam drošība un dizains vienmēr  gājuši roku rokā.

 

Neatkarīgo ekspertu testi


 Auto Motor und Sport 2013
Vredestein Ultrac SUV Sessanta 255/55 R18 (2013)
Vērtējums
IETEICAMAS

Auto Motor und Sport:
Vasaras riepu tests (2013)

Starptautiski atzīti neatkarīgie testi pierādījuši, ka riepas ir ne tikai stilīgas, bet arī drošas un efektīvas. Tās bieži vien ir pārākas par konkurentiem , ļaujot izcīnīt balvas testos.

Tehnoloģiskie risinājumi

Parametriskais dizains - no rasēšanas dēļa, līdz veikala letei

Ultrac Sessanta riepas izveidotas parametriski. Tas nozīmē, ka protektora forma un dizaina kontūras ir optimizētas ikvienam izmēram, izmantojot matemātiskās formulas, balstoties uz konstrukcijas parametriem. Tieši tādēļ katrs Ultrac Sessanta izmērs nodrošina maksimālu kvalitāti. Ļoti izturīga konstrukcija nodrošina lielāku riepu kravnesību, kas ir ļoti svarīgi mūsdienu automobiļiem, arī  SUV.

Protektora dizaina galvenās īpašības - nepārspējama vadāmība un stabilitāte - izstrādātas sadarbībā ar Giugiaro Design. Īpaši plats protektors nodrošina fantastisku kursa noturību, tajā pašā laikā arī augsta līmeņa komfortu un zemu trokšņa līmeni. Izstrādājot Sessanta, Vredestein ir noteicis jaunas kvalitātes standartus SUV riepām.

Izsmalcināts protektora dizains

SUV Sessanta protektora dizains ar četrām perifērajām rievām nodrošina lielisku izturību pret akvaplanēšanu un zemu trokšņa līmeni. Īpašais protektora savienojums nodrošina lielisku saķeri ceļa līkumos. Pastiprinātas konstrukcijas riepas sānu un plecu zonas izveidotas saskaņā ar HTS + (Handling Tuned Sidewall) tehnoloģiju. Tas ļauj optimizēt riepas kontaktvirsmu ar ceļu un nodrošināt ļoti precīzu reakciju uz stūres pagriezieniem, vienlaikus saglabājot augstu komforta līmeni.

Tās ir lieliskas riepas, kas nodrošina nepārspējami vieglu manevrēšanu un ir ideāli piemērotas sporta auto ar lieliskiem vadāmības parametriem, lielu ātrumu un jaudu, kā arī pamatīgu masu. SUV Sessanta - lieliska izvēle viszinošākajiem SUV vadītājiem.

 
 
Īpašības Priekšrocības

Divi viskozes slāņi riepas karkasā un īpaši stingra brekera konstrukcija.

Liela kravnesība un laba stabilitāte.

Smalki izstrādāts dizains ar četriem perifērajiem kanāliem

Loti laba pretestība akvaplanēšanai un ārkārtīgi klusa braukšana.

Īpaši izturīgs protektora materiāls Handling Tuned Thread Compound (HTTC).

Lieliska saķere ceļa līkumos.

Pastiprināta riepas sānu un plecu zonu konstrukcija, veidota atbilstoši HTS+ (Handling Tuned Sidewall) tehnoloģijai.

Optimāls kontakts ar ceļa virsmu, lieliska vadāmība, stabilitāte un komforts.

Atbilstoši katram riepas izmēram sabalansēts profils, konstrukcija, forma un kontūras.

Lieliska vadāmība un rites pretestība.

Inovatīvs dizains, kas izstrādāts sadarbībā ar dizaina kompāniju Giugiaro Design.

UHP klases auto īpaši piemērots, unikāls dizains.

 

Vredestein Ultrac SUV Sessanta Ženēvas auto šovā 2013


Citas VREDESTEIN vasaras riepas

Daudzu godalgu ieguvēja, kuru Vredestein radījis kompaktās un vidējās klases automobiļiem
Tās ir absolūti klusas, beztrokšņa un ārkārtīgi komfortablas vasaras riepas ar lieliskiem izturības radītājiem un sportisku profilu, kas garantē lielisku vadāmību kā uz sausa, tā slapja ceļa seguma
Ultrac Cento – riepas premium segmentam. Šo riepu izveidē svarīgākais uzdevums, kuru sev uzstādīja uzņēmums Vredestein, bija drošības un apkārtējai videi labvēlīga ārējo trokšņu līmeņa nodrošināšana.
Ultrac Vorti R šobrīd ir vissportiskākās Vredestein riepas augsti efektīvo (Ultra High Performance) riepu segmentā.
« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis