Vredestein izstrādā un ražo Premium klases riepas plašam automobiļu spektram un jebkuriem klimatiskajiem apstākļiem.

 

Ultrac Vorti R šobrīd ir vissportiskākās Vredestein riepas augsti efektīvo (Ultra High Performance) riepu segmentā. Salīdzinot ar Ultrac Vorti, Ultrac Vorti R riepām akcents ir likts uz saķeri un vadāmības precizitāti visjaudīgākajiem automobiļiem.

Ultrac Vorti R tika izveidotas, cieši sadarbojoties ar itāļu dizaineru biroju Giugiaro un karbona formas zīmējums uz riepas sānu virsmas un protektora ir dizaina iezīme, kas radīta tieši šīm riepām.

Riepas saglabā vilkmes līmeni pie paaugstinātām temperatūrām, tajā skaitā līkumos, un tām piemīt nepārspējama stabilitāte pie lieliem ātrumiem. Ultrac Vorti R ir Y ātruma indekss, un tās ir piemērotas virs 300 km/h liela ātruma. Šīs riepas ir lieliska izvēle īstiem sporta automobiļiem, tādiem kā Porsche 911, Lamborghini Gallardo un Audi R8, kuri no riepām prasa maksimālu efektivitāti.

Dažu izmēru riepas ir speciāli pielāgotas uzstādīšanai uz aizmugurējā tilta. Šīs modifikācijas riepām piemīt atšķirīgs slīpuma leņķi un pat mazāks dobju elementu procentuālais saturs protektora zīmējumā īpaši efektīvai saķerei uz sausa ceļa seguma (tā kā tieši priekšējās riepas likvidē lielāko daļu ūdens uz mitra ceļa seguma ).

Giugiaro dizains

No 1997. gada Vredestein aktīvi sadarbojas ar pasaulē pazīstamo itāļu dizaina biroju – Giugiaro Design. Giorgetto un viņa dēls, talanta un ietekmes mantotājs – Fabrizio Giugiaro, ļoti ietekmējuši gan Vredestein zīmolu, gan produkciju. Šīs unikālās zīmolu alianses abas puses bauda sadarbības augļus arī šobrīd. Pateicoties sadarbībai ar Giugiaro, zīmols Vredestein ir attīstījies un ieņēmis vietu Eiropas Premium zīmolu riepu nišā, turklāt, par tā stūrakmeņiem kļuvusi drošība un dizains.

Dizaina birojs Giugiaro Design izstrādājis unikālu Ultra High Preformance klases riepas protektora un sānu malu zīmējumu. Protams, kompānijas inženieriem izšķirošā īpašība ir riepas drošība, taču jāatzīmē, ka Vredestein riepām allaž drošība un dizains gājuši roku rokā.

Neatkarīgu ekspertu riepu testēšanas rezultāti

adac_2013_lv.png evo_2012_lv.png rezulteo_2013_lv.png vorti_ace_2014_lv

Tehnoloģiskās īpašības

Radītas uz Ultrac Vorti pamata, Ultrac Vorti R riepas tendētas uz saķeri un sportiskām īpašībām. Jaunās riepas tika izveidotas ciešā sadarbībā ar itāļu dizaina aģentūru Giugiaro. Gludajam asimetriskajam protektoram piemīt karbona akcenti uz sāniem un protektora zīmējumā, kas padara to dizainu unikālu

Vredestein premium segmentā: sadarbība ar nozares līderiem
Vredestein Ultrac Vorti R – intensīvas sadarbības rezultāts starp Vredestein un pazīstamiem autoindustrijas partneriem. Piemēram, Ultrac Vorti R riepu protektora dizains tika radīts, sadarbojoties ar itāļu dizaineru aģentūru Giugiaro, kas intensīvi piedalās Vredestein riepu izveidē pēdējo 16 gadu laikā. Arī pats Ultrac Vorti R nosaukums ir Giugiaro darbs, un atvasināts no vārda vortex (no angļu valodas viesulis, virpulis), kas apzīmē spēcīgu gaisa plūsmu, ko rada lidmašīnas propelleris, tai paceļoties gaisā. Patstāvīgai sadarbībai ar tādām tūninga kompānijām kā Carlsson, kā arī jaunajām partnerattiecībām ar Hamann, bija liela nozīme Ultrac Vorti R riepu izveidē.

Plašs temperatūru diapazons
Dinamiskie riepu rādītāji kļūst labāki noteiktu temperatūru diapazonā. Pie pārāk augstām temperatūrām saķere pasliktinās. Strauja paātrināšanās, bremzēšana, līkumu izbraukšana un automobiļa vadīšana lielā ātrumā – tas viss palielina riepu temperatūru. Ultrac Vorti R riepu protektora sastāvā iriekļauti daudzi polimēru savienojumi, kas aktivizējas pie dažādām temperatūrām. Šāds, rūpīgi izstrādāts sastāvs sniedz daudz plašāku temperatūru diapazonu, pie kurām tiek nodrošināta optimāla riepu efektivitāte. Rezultātā, Ultrac Vorti R riepas saglabā augstu saķeres līmeni salīdzinoši ilgu laika posmu. 

Optimizētas priekšējiem un aizmugurējiem tiltiem
Daudziem sporta automobiļiem, kuriem paredzētas Ultrac Vorti R riepas, ir atšķirīgi riepu izmēri priekšējam un aizmugurējam tiltam, kas ir saistīts ar augstāku veiktspēju, kā arī aizmugurējās piedziņas esamību. Šiem automobiļiem Ultrac Vorti R ir paredzētas ar atšķirīga izmēra protektora zīmējumu un struktūru, kas speciāli izstrādātas uzstādīšanai uz aizmugurējā tilta. Izmainītais slīpuma leņķis un zemais porainības koeficents garantē, ka vēl lielāka protektora daļa saskaras ar ceļa segumu. Lai saglabātu tikpat augstu vilkmes līmeni, papildus kanāli centrālajā protektora ribā uzlabo dzesēšanu. Rezultātā riepas ir drošākas un uzticamākas, braucot lielā ātrumā.

Palielināts kontakta laukums
Ultrac Vorti R riepu protektors ir platāks, bet kontūra – plakanāka, kas rada īpaši platu kontakta laukumu un ļauj nodrošināt drošu saķeri, vadāmību un stabilitāti, jo īpaši, lielā ātrumā izbraucot līkumus. Lielie bloki iekšējā plecu zonā nodrošina riepai vēl vairāk šķērsvirziena saķeri.

Uzlabota stabilitāte
Cirkulārajām rievām ir slīpi sāni, kas uzlabo bloku šķērsvirziena stabilitāti. Tas pagriezienos nodrošina labāko sānu spēku kompensāciju. Iekšējo bloku virsmas 30° slīpums nodrošina vienmērīgu un izlīdzinātu virsmas spiediena sadali, lielā ātrumā izbraucot līkumus, un nodrošina labāko saķeres līmeni.

Lieliska vadāmības precizitāte
Ultrac Vorti R riepām ir unikālas atzīmes uz centrālajām ribām, kas kalpo kā deformācijas punkti. Šie punkti nodrošina kontakta laukuma palielināšanos, uzlabotus efektivitātes rādītājus, kā arī vadāmības precizitāti. Turklāt, noris papildus riepu dzesēšana. Optimizētā konstrukcija garantē vadāmības precizitāti, vadot automobili lielā ātrumā, un ārkārtīgu stabilitāti uz ceļa.

 
 
Īpašības Priekšrocības
Optimizēts protektora daudzkomponentu gumijas maisījuma sastāvs Nodrošina saķeres līmeņa saglabāšanos augstās temperatūrās
Plats protektors ar plakanām kontūrām lielākam kontakta laukumam ar ceļa segumu Lieliska vilkme, saķere un stabilitāte
Trīs dimensiju rievas Uzlabota bremzēšana
Zemāks trokšņu līmenis
Speciāli izmēri uzstādīšanai uz aizmugurējā tilta.
Tām ir papildus apļveida rievas, zems porainības indekss un mainīts slīpuma leņķis
Optimizēts balanss starp priekšējo un aizmugurējo tiltu uzlabotai saķerei un riepu atdzesēšanai
Protektora dizainu un sāna sieniņas izstrādājusi Giugiaro dizaina aģentūra Unikāls un sportisks izskats
Asimetrisks protektora zīmējums Izturīgi plecu bloki labākai vilkmei, veicot ekstremālus manevrus.
 
 

Citas VREDESTEIN vasaras riepas

Daudzu godalgu ieguvēja, kuru Vredestein radījis kompaktās un vidējās klases automobiļiem
Tās ir absolūti klusas, beztrokšņa un ārkārtīgi komfortablas vasaras riepas ar lieliskiem izturības radītājiem un sportisku profilu, kas garantē lielisku vadāmību kā uz sausa, tā slapja ceļa seguma

Unikāls SUV klases automobiļu premium klases riepu segmenta jaunums.
Ultrac Cento – riepas premium segmentam. Šo riepu izveidē svarīgākais uzdevums, kuru sev uzstādīja uzņēmums Vredestein, bija drošības un apkārtējai videi labvēlīga ārējo trokšņu līmeņa nodrošināšana.
« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis