Žurnāls „Gute Fahrt” iesaka Hankook riepas 

Žurnāls „Gute Fahrt” iesaka Hankook riepasŽurnāla „Gute Fahrt” marta numurā tika publicēti 225/45R17 izmēra vasaras riepu testa rezultāti. Starp labākajām šajā testā atradās Hankook Ventus V12 evo riepas. Jāatzīmē, ka augstāko novērtējumu šajā testā saņēma visi 3 modeļi no 11 testētajām riepā. Kā testa automobilis tika izvēlēts VW Golf GTI.

Galvenais kritērijs riepu novērtēšanā bija bremzēšanas ceļa garums uz sausa un slapja ceļa seguma. Par labāko pēc šī kritērija tika atzīta Ventus V12 evo, kaut arī pārējās disciplīnās Hankook riepas parādīja savas stiprās puses. Lūk, žurnāla ekspertu viedoklis par Ventus V12 evo: „ sabalansētas, droši vadāmas riepas jebkuros laika apstākļos. Bez tam, to āriene ir ļoti pievilcīga un sportiska.”

„Kārtējo reizi UHP riepas Ventus pierādīja savu konkurētspēju ar lielajiem zīmoliem,” paziņoja Hankook Tire ģenerāldirektors Seung Hva Su (Seung Hwa Suh). „Mūsu mērķis ir izstrādāt tādas riepas, kas atbilstu visām klientu prasībām, vienlaikus nodarot minimālu kaitējumu apkārtējai videi. Koncepcijas Kontrol Technology pielietošana ļauj sasniegt šo mērķi. Lieliskie rezultāti, ko mūsu UHP riepas parādījušas dažādos pēdējā laika testos, apliecina mūsu tehnoloģiskā līdera reputāciju vieglo automašīnu riepu segmentā.”

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis