Uzņēmums Hankook Tire – ir viens no vislielākajiem un straujāk augošajiem riepu ražotājiem, kurš piedāvā augstas kvalitātes un paaugstinātas pārgājības inovatīvas radiālās riepas. Šobrīd Hankook ieņem godpilno septīto vietu pasaules lielāko riepu ražotāju vidū un attīstās visstraujāk. Hankook nosprauž sev ļoti augstus mērķus, jo sen jau ir ieplānojis nokļūt no sākuma vadošo riepu ražotāju pieciniekā, bet vēlāk arī trijniekā.

Hankook uzņēmumā 4 reģionālās pārstāvniecībās, vairāk nekā 20 ārzemju meitasuzņēmumos un 5 pētījumu un izstrādņu centros strādā vairāk nekā 14000 darbinieku.

 

Hankook riepas

Uzņēmums ražo radiālās riepas vieglajām, kā arī paaugstinātās pārgājības automašīnām (SUV,RV), vieglajiem kravas transportlīdzekļiem, autobusiem un sporta mašīnām. Hankook piegādā riepas sākotnējai komplektācijai daudziem vadošo automobiļu ražotāju modeļiem, piemēram, Audi, Ford, Hyundai, Kia, Chevrolet, Mini, Renault, Mitsubishi, Volkswagen. Šobrīd uzņēmumam pieder 4 ražotnes un 4 zinātniski pētnieciskie centri Korejā, Vācijā, ASV un Ķīnā. Ražošanas jaudas pamatā ir izvietotas Korejā, un tas nodrošina ne tikai augstu produkta kvalitāti, bet arī tā salīdzinošie nelielo pašizmaksu.

Priekšrocības:

Riepas ir ļoti pieprasītas autoīpašnieku vidū, pateicoties savai augstajai kvalitātei, lieliskajiem tehniskajiem raksturlielumiem, riepu testu rezultātiem, un, protams, arī pieņemamajai cenai. Atzīti riepu eksperti atkal un atkal atzīmē, ka testos iekļautajām riepām ir ļoti pieņemama cenas, kas nekādā veidā neietekmē patērētājam svarīgās kvalitātes.

Atzinība, kuru ir ieguvušas Hankook riepas, ir neatlaidīga un mērķtiecīga darba rezultāts. Gadu no gada šī Korejas uzņēmuma riepas pārliecinoši virzījās no pakāpiena uz pakāpienu, liekot, ilgus gadus par veiksmes sinonīmu uzskatītajiem, nozares līderiem no Amerikas, Eiropas un Japānas, ciešāk saspiesties uz sava pjedestāla.

Uzņēmuma vēsture
1941 tiek dibināts uzņēmums Hankook, pirmais riepu ražošanas uzņēmums Korejā
1979 Korejas pilsētā Tedžonā tiek uzbūvēta uz to brīdi pasaules lielākā riepu ražošanas rūpnīca
1981 ASV tiek dibināta meitaskompānija Hankook Tire America Corporation
2001 Holandē, Roterdamā tiek uzbūvēts Eiropas vairumtirdzniecības centrs
2003 tiek noslēgta stratēģiskā alianse ar uzņēmumu Michelin
2004 Korejā, Keumsanā tiek uzcelts izmēģinājumu poligons ar sausu segumu
2006 Ungārijā tiek atklāta pirmā Hankook rūpnīca Eiropā. Tiek uzsākta uzņēmuma jaunā, pasaules mēroga reklāmas kampaņa "Savaldi zvēru"
2007 Hankook ieņem septīto vietu pasaules riepu ražotāju vidū
2010 tiek atvērts vispasaules riepu ražotāju apmācības centrs "Hankook globālās izglītības centrs"
2011 kompānija kļūst par oficiālo DTM riepu piegādātāju

Hankook un autosports

Kopš 2011. gada Hankook Tire ir ekskluzīvs riepu piegādātājs vispopulārākajai, starptautiskajai autosacīkšu sērijai DTM. Iegūstot DTM ekskluzīvā partnera titulu, Hankook Tire uzsāka jaunu posmu savā darbībā autosporta jomā. Agrāk uzņēmums sadarbojās ar garo distanču apļa sacīkšu organizatoriem, dalot panākumus ar tādu krāšņu sacensību kā 24 stundu Le Mans sērijas vai Nirburgringas sacīkšu uzvarētājiem. Pašlaik Hankook aktivitātes autosportā ir fokusētas uz sadarbību ar DTM.

 

Citas starptautiskas sacensības Hankook piedalīšanos


Super GT

VLN

Formula D

IRC

Uzņēmuma apbalvojumi

 

  • Inovatīvās riepas Hankook Ventus S1 evo² saņēma IF Design Award balvu
  • "Riepu tehnoloģiju balva 2011 par inovācijām un izcilību" kā "Gada riepu ražotājs"
  • Ford Motor Company piešķīra Hankook Q1 prēmiju par sākotnējai komplektācijai paredzēto riepu kvalitāti.
  • Vācijas Apkārtējās vides aizsardzības ministrija piešķīra kompānijai Hankook "Zilā eņģeļa" zīmi par ekoloģiskajām riepām 4S.
  • Dizaineru prēmija Red Dot par ziemas riepām Hankook UHP i-Cept evo.
  • Tire Technology International Awards balvu pasniegšanas ceremonijā Hankook saņēma galveno balvu "Gada riepu ražotājs".

 
Hankook un futbols

Sākot ar 2012. gadu Hankook ir viena no sarežģītākajiem un aizraujošākajiem, starptautiskajiem futbola turnīriem – UEFA Eiropas Līgas – oficiālajiem sponsoriem. Hankook ir arī viens no galvenajiem Austrālijas futbola līgas Melnburnas futbola kluba sponsoriem, kā arī finansēs telpu futbola UEFA kausa fināla posmus 2013., 2014. un 2015. gadā.


Futbola klubs "Borussia Dortmund",Vācija

Futbola klubs "Valencia CF", Spānija

Regbija klubs "Northampton Saints", Lielbritānija

Regbija klubs "Melbourne Football Club", Austrālija

Borussia Dortmund

Uzņēmums Hankook ir oficiālais Vācijas Bundeslīgas kluba Borussia Dortmund sponsors. Šis klubs ir vairākkārtējs Vācijas čempions, Kausu Kausa ieguvējs, kā arī Čempionu Līgas uzvarētājs.

Valencia CF

Hankook ir arī Spānijas kluba Valenda CF sponsors. Tas ir viens no pazīstamākajiem klubiem ne tikai Spānijā, bet arī visā pasaulē. Šobrīd tas atrodas starp desmit stiprākajiem Eiropas klubiem un sasniedz labus rezultātus starptautiskajās futbola sacensībās.

Bez futbola, Hankook atbalsta arī regbiju, sponsorējot regbija klubu Northampton Saints.


Rūpnīcas komplektācija


Šobrīd arvien vairāk autoražotāju izvēlas Hankook riepas sākotnējai komplektācijai. Automobiļa oriģinālajai komplektācijai nepieciešamā riepu klāsta paplašināšana ir Hankook Tire panākumu pamatā. 2011. gada laikā uzņēmums ievērojami izauga šajā segmentā, palielinot jauno automobiļu komplektācijai nepieciešamo riepu piegādes apjomus par 52%. Tas ir ļoti zīmīgs brenda augošās popularitātes un autoražotāju uzticēšanās rādītājs augstajai Hankook produkcijas kvalitātei. Šobrīd uzņēmums piegādā riepas tādiem autoražotājiem kā: Volkswagen, Audi, BMW, Ford, Hyundai, Kia, Chevrolet ,Daihatsu, Mini, Toyota, Opel, Renault, Mitsubishi.


 

hankook
vredestein
nexen
maxxis