Hankook RW08 Dynapro i ceptUzņēmums Hankook Tire ir viens no lielākajiem un straujāk augošajiem riepu ražotājiem, kas izgatavo inovatīvas, visaugstākās kvalitātes radiālās riepas ar augstu caurgājamību. Šobrīd Hankook ieņem godpilno septīto vietu starp lielākajiem riepu ražotājiem pasaulē un ir atzīts par visstraujāk augošo riepu ražotāju pasaulē

Vairāk par zīmolu

Vieglajam kravas transportam paredzētajai DYNAPRO I*Cept RW 08 ziemas riepai ir virzienveida protektora zīmējums, lieliska caurgājība, paaugstināts komforta līmenis un teicamas bremzēšanas īpašības.

Riepa sastāv no speciāla gumijas maisījuma ar augstu Silica saturu, kas nodrošina maksimāli efektīvu saķeri ar slapju ceļu ziemas apstākļos un ļauj izmantot to dažādos temperatūras režīmos.

Hankook Dynapro I*Cept riepas protektora zīmējumam ir daudz viļņveida lameļu un garenisko puslameļu. Tas ļauj uzlabot riepas saķeri ar ceļu visos virzienos, veicina efektīvāku bremzēšanu un samazina trokšņa līmeni.

Protektora virzienveida zīmējuma pilnveidotais dizains uzlabo vadāmību un virziena noturību. Ar balstu nostiprinātie bloki, kas izvietoti centrālajā zonā, braukšanas laikā tiek pakļauti mazākai deformācijai, ļaujot uzlabot stabilitāti uz jebkura ceļa seguma.

Datormodelēšanas sistēmas izmantošana ļāvusi iegūt optimālu spiediena sadalījumu, kontakta laukumam saskaroties ar ceļa segumu. Turklāt automašīnas uzvedība uz ceļa kļūst stabilāka, bet bremzēšana efektīvāka.

Pieejamie izmēri un cenas

Tehnoloģiskie risinājumi


Bremzēšana uz sniega uzlabota par 9%

Šķērsbloku sistēma
Protektora bloki savienoti kopā leņķī labākai kontrolei un bremzēšanai uz apledojušiem ceļiem
Centrālā riba
Bez lieliskas vadāmības nodrošināšanas uz sausa un slapja ceļa, centrālā riba uzlabo saķeri uz sniega un ledus
Nostiprinošie izciļņi centrālajā ribā
Novērš centrālā bloka kustību labākai bremzēšanai uz ledus.
Vertikāla robainā rieva
Ierobi rievas sienās uzlabo rādītājus vilkmei uz sniega
Plecu zonas divu līmeņu bloks
Divu līmeņu 3D bloks nodrošina plecu zonas šķautnes sniegā iegriešanās efektu
Robainā rieva
Rievas robainās sienas nodrošina lielisku saķeri uz sniega

Savienojumi starp iegriezumiem
Iegriezumi savienoti savā starpā, lai nodrošinātu labāku kūstošā sniega novadīšanu.
4 taisnas un 2 zigzagveida rievas
4 taisnās rievas novada ūdeni labākai vilkmei uz slapjas virsmas. Divas zigzagveida rievas garantē drošu saķeri uz piesnigušas virsmas.

Kontakta laukuma uzlabotā forma

Optimālā kontakta laukuma forma uzlabotai bremzēšanai radīta, variējot kontakta laukuma platumu un garumu. Uz lielāka izmēra kontakta laukuma rēķina riepas bremzēšanas rādītāji uz sniega un ledus ir uzlaboti.

Silica saturs gumijas maisījuma sastāvā

Silica saturs gumijas maisījuma sastāvā uzlabo riepas efektivitāti uz sniega un uz slapja seguma.

Paaugstinātas cietības profils (SCCT)

Paaugstinātās cietības profils (SCCT) uzlabo nodilumizturību.

 

Kontrol tehnoloģija ir Hankook Tire tehnoloģiju filozofija, kas atspoguļo koncepciju, ka riepa var bez grūtībām kustības laikā nodrošināt mijiedarbību starp vadītāju, automobili un ceļu. Tā īstenota, lai Hankook Tire produkcija patērētājiem nodrošinātu maksimālas priekšrocības un vislabāko vadīšanas pieredzi drošības, komforta un vadāmības efektivitātes ziņā, kā arī attiecībā uz ietekmi uz apkārtējo vidi.

Izpildījums Drošība Komforts Ekoloģija

Citas ziemas riepas no HANKOOK

hankook
vredestein
nexen
maxxis