Hankook W401 Zovac HP 

Uzņēmums Hankook Tire ir viens no lielākajiem un straujāk augošajiem riepu ražotājiem, kas izgatavo inovatīvas, visaugstākās kvalitātes radiālās riepas ar augstu caurgājamību. Šobrīd Hankook ieņem godpilno septīto vietu starp lielākajiem riepu ražotājiem pasaulē un ir atzīts par visstraujāk augošo riepu ražotāju pasaulē

Vairāk par zīmolu

Hankook W401 Zovac HP – radžojama ziemas riepa vieglajām automašīnām. Divas platas taisnās rievas un lielie šķēlumi radiālā virzienā nodrošina teicamu ūdens un sniega novadīšanu.

Protektora līkloču zīmējums savienojumā ar lielo tukšumu daļu garantē optimālu vilkmi un stabilu uzvedību, bremzējot ziemas apstākļos. Speciāli izstrādātais gumijas maisījums nodrošina maksimālu saķeri arī zemās temperatūrās.

Supercietā sānu pildviela palielina Hankook Zovac HP W401 riepas noturību pret sānu slodzēm, kas ievērojami uzlabo vadāmību un noturību pagriezienos. Palielinātais radžu daudzums un to optimālais trīsrindu izkārtojums garantē drošu vilkmi. Platais tērauda karkass ar neilona pārklājumu ievērojami palielina šīs riepas nodilumizturību kā normālos, tā arī liela ātruma režīmos.

Pieejamie izmēri un cenas

Riepas uzbūve

1. Vienlaidu bezšuvju pārklājums
Uzlabo izturību lielos ātrumos protektora stingrības dēļ.

2. Platas tērauda jostas slānis
Nodrošina optimālu stingrību, nodilumizturību un uzlabo vadāmību

3. Vienmērīgs karkasa slānis
Minimizē deformāciju un nodrošina sānu stingrību

4. Augstas izturības borta pildviela
Uzlabota vadāmība un atbildes reakcija uz stūres kustībām

 

Kontrol tehnoloģija ir Hankook Tire tehnoloģiju filozofija, kas atspoguļo koncepciju, ka riepa var bez grūtībām kustības laikā nodrošināt mijiedarbību starp vadītāju, automobili un ceļu. Tā īstenota, lai Hankook Tire produkcija patērētājiem nodrošinātu maksimālas priekšrocības un vislabāko vadīšanas pieredzi drošības, komforta un vadāmības efektivitātes ziņā, kā arī attiecībā uz ietekmi uz apkārtējo vidi..

Izpildījums Drošība Komforts Ekoloģija
hankook
vredestein
nexen
maxxis