Hankook Winter Radial DW04Uzņēmums Hankook Tire ir viens no lielākajiem un straujāk augošajiem riepu ražotājiem, kas izgatavo inovatīvas, visaugstākās kvalitātes radiālās riepas ar augstu caurgājamību. Šobrīd Hankook ieņem godpilno septīto vietu starp lielākajiem riepu ražotājiem pasaulē un ir atzīts par visstraujāk augošo riepu ražotāju pasaulē

Vairāk par zīmolu

Hankook Winter Radial DW04 - radžojamas ziemas riepas komerctransportam.

Riepas lieliski uzvedas uz piesniguša ceļa, pateicoties lielo protektora bloku izvietojuma optimālajai struktūrai. Platās rievas ar izeju plecu zonas ārējā daļā efektīvi novada ūdeni un šķīdoni no kontakta laukuma, kas ļauj izvairīties no akvaplanēšanas efekta. Lieliski bremzēšanas raksturojumi ziemas apstākļos tiek nodrošināti pateicoties augstajam lameļu blīvumam un slāņainajam protektoram, bet speciālais gumijas maisījuma sastāvs ar augstu Silica saturu nodrošina nodilumizturību un maksimālu saķeri ar ceļu pat zemās temperatūrās.


Pieejamie izmēri un cenas

Kontrol tehnoloģija ir Hankook Tire tehnoloģiju filozofija, kas atspoguļo koncepciju, ka riepa var bez grūtībām kustības laikā nodrošināt mijiedarbību starp vadītāju, automobili un ceļu. Tā īstenota, lai Hankook Tire produkcija patērētājiem nodrošinātu maksimālas priekšrocības un vislabāko vadīšanas pieredzi drošības, komforta un vadāmības efektivitātes ziņā, kā arī attiecībā uz ietekmi uz apkārtējo vidi..

Izpildījums Drošība Komforts Ekoloģija
hankook
vredestein
nexen
maxxis