Hankook Winter RW06 

 

Uzņēmums Hankook Tire ir viens no lielākajiem un straujāk augošajiem riepu ražotājiem, kas izgatavo inovatīvas, visaugstākās kvalitātes radiālās riepas ar augstu caurgājamību. Šobrīd Hankook ieņem godpilno septīto vietu starp lielākajiem riepu ražotājiem pasaulē un ir atzīts par visstraujāk augošo riepu ražotāju pasaulē

Vairāk par zīmolu

Neradžotas ziemas riepas komerctransportam

Hankook Winter RW06 – neradžotas ziemas riepas vieglkravas transportam, kuru protektora dizains ļauj sasniegt maksimālu efektu un vadāmības stabilitāti uz sniega, slapja un sausa ceļa. Protektora simetriskais zīmējums iekļauj sevī zigzagveida rievas, kuras nodala perifērijas zonas blokus, tādējādi uzlabojot vilkmes raksturojumus un bremzēšanu atkalas laikā.

Winter RW06 īpatnība ir taisna centrālā un divas sānu zigzagveida rievas. Šī riepas daļa novada ūdeni un šķīdoni no kontakta laukuma, novēršot akvaplanēšanas risku. Speciāli iegriezumi uz tiltiņiem, kuri savieno protektora plecu zonas blokus, ļauj saglabāt augstas ekspluatācijas īpašības pat ļoti zemās temperatūrās. Tāpat šī īpatnība novērš nevienmērīgu riepas nodilumu un nodrošina paaugstinātu kravnesību.

Pieejamie izmēri un cenas

Tehnoloģiskie risinājumi


Šķērsbloku sistēma
Protektora bloku krustošanās un savienošanās garantē drošību un teicamus bremzēšanas rādītājus uz apledojušiem ceļiem.
Taisna centrālā un divas sānu zigzagveida rievas
Riepas protektora trīs pamatrievas garantē drošību uz slapja ceļa, novadot ūdeni un sniegu no kontakta laukuma.
Ielaidumi starp protektora blokiem
Jaunās tehnoloģijas protektora bloku ielaidumiem plecu zonā uzlabo vadāmību uz sausas virsmas un palielina vilkmi uz ledus un sniega. Iegriezumi ielaidumos plecu zonā nesamazina riepas produktivitāti uz sniega pat riepas kalpošanas laika vidū.
Plecu rievas
Plecu rievas maksimizē malu efektu uz sniega.

Protektors ar Silica saturu
Silica saturs uzlabo riepas produktivitāti uz sniega un uz slapja ceļa.

SCCT (Stiffness Control Contour Theory) profila tehnoloģija
Nodilumizturības un stingrības palielināšanai riepā izmantota jauna SCCT (Stiffness Control Contour Theory) profila tehnoloģija.


Riepas uzbūve

1. Ziemas protektors ar Silica saturu
Uzlabota vilkme un samazināta rites pretestība uz mitra ceļa seguma

2. Platas elastīgās tērauda jostas
Pastiprināta protektora stingrība ātrākām reakcijām uz stūres kustībām un ilgākam kalpošanas laikam.

3. Bezšuvju borta gredzens
Stabila braukšana un komforts.

4. Augstas izturības borta konstrukcija
Noturība lielos ātrumos, izturība un maksimāli precīza reakcija uz stūres kustībām.

 

Kontrol tehnoloģija ir Hankook Tire tehnoloģiju filozofija, kas atspoguļo koncepciju, ka riepa var bez grūtībām kustības laikā nodrošināt mijiedarbību starp vadītāju, automobili un ceļu. Tā īstenota, lai Hankook Tire produkcija patērētājiem nodrošinātu maksimālas priekšrocības un vislabāko vadīšanas pieredzi drošības, komforta un vadāmības efektivitātes ziņā, kā arī attiecībā uz ietekmi uz apkārtējo vidi..

Izpildījums Drošība Komforts Ekoloģija
hankook
vredestein
nexen
maxxis