Nexen Euro Win 
Nexen eurowin
 
 
 
 

Vairāk kā 70 gadus uzņēmums NexenTire ražo kvalitatīvu produkciju, izstrādājot un pielietojot ražošanas procesā inovatīvas metodes un tehnoloģijas.

 

Nexen EuroWin – ziemas riepa ar virzienveida protektora zīmējumu vieglajām automašīnām.

Šīs riepas protektora zīmējums sastāv no piecām masīvu bloku rindām, kuri atrodas attālumā viens no otra. Pateicoties šiem elementiem, kontakta laukumam ir daudz saķeres šķautņu. Pateicoties V-veida protektora zīmējuma uzbūvei, tā izmēri paliek nemainīgi neatkarīgi no  ceļa seguma raksturojumiem un braukšanas režīma. Rezultātā riepa demonstrē ne vien drošu, bet arī prognozējamu uzvedību pat visnelabvēlīgākajos apstākļos. 

Speciālās S-veida lameles

Katra bloka virspusē izvietotas vairākas speciālas S-veida formas lameles. Šie protektora elementi, saskaroties ar apledojušu ceļa klātnes virsmu, veido neskaitāmas papildus saķeres šķautnes. Turklāt bloku stingrība paliek augstā līmenī pateicoties S-veida formas lameļu sieniņām, kuras cieši fiksē tos savā starpā. Tas nodrošina labu vadāmību uz sausiem, no sniega attīrītiem ceļiem un apledojušiem segumiem. 

Īpašības Priekšrocības
Simetriskā virzienveida protektora zīmējuma V-veida dizains Stabila un droša vadāmība neatkarīgi no ceļa klātnes raksturojumiem un braukšanas režīma.
Gumijas maisījuma inovatīvais sastāvs Nodrošina noturību lielos ātrumos jebkuros ziemas laikapstākļos.
S-veida lameļu esamība Nodrošina drošu saķeri uz sniega un ledus, kā arī teicamu vadāmību uz sausa seguma.
Protektors ar daudzām lamelēm, šķautnēm un blokiem Nodrošina labu saķeri un bremzēšanu uz apledojušiem un piesnigušiem ceļiem

Protektora īpašības

Gumijas maisījuma inovatīvais sastāvs ar Silica saturu
Nodrošina stabilitāti lielos ātrumos jebkuros laikapstākļos, īpaši uz ledus un sniega.
Daudzās lameles un bloki
Nodrošina teicamu saķeri un bremzēšanu uz piesnigušiem un apledojušiem ceļiem.
hankook
vredestein
nexen
maxxis