Nexen Winguard 
Nexen winguard
 
 
 
 

Vairāk kā 70 gadus uzņēmums NexenTire ražo kvalitatīvu produkciju, izstrādājot un pielietojot ražošanas procesā inovatīvas metodes un tehnoloģijas.

 
Nexen Winguard – neradžojama ziemas riepa ar virzienveida protektora zīmējumu.
 
Riepai ir virzienveida protektora zīmējums, kurš sevī apvieno centrālo bultveida ribu un tai pieguļošos blokus. Pateicoties protektora zīmējumam, samazinās riepas rites pretestība, un uzlabojas vadāmība uz piesniguša ceļa. Plecu zonas stingrie elementi garantē virziena noturību pagriezienos. Uzlabotais gumijas maisījuma sastāvs ar augstu Silica saturu arī samazina rites pretestību. Tas noved pie saķeres uzlabošanās ar ceļa segumu, paaugstina riepas nodilumizturību un tās ekonomiskumu.

Gareniskās un šķērseniskās rievas mazina akvaplanēšanas risku. Piesniguša ceļa apstākļos sniegs tiek iespiests rievās, radot papildus saķeri, pateicoties tam, ka palielinās riepas un ceļa kontakta laukums. Daudzās viļņveida lameles protektora blokos ļauj piešiem palikt elastīgiem un būt noturīgiem uz ledus. Uz tā rēķina palielinās vilkmes spēks.
 
Īpašības Priekšrocības
Virzienveida centrālā bultveida riba Nodrošina lielisku vadāmību uz slapjiem ceļiem
Daudzās lameles un Silica saturs gumijas maisījuma sastāvā Garantē teicamu saķeri un zemu trokšņa līmeni uz piesnigušiem ceļiem
Protektora zīmējuma piecu soļu kombinācija Trokšņa līmeņa minimizācija
Protektora bloku izvietojums Nodrošina optimālu spiedienu nevienmērīga nodiluma novēršanai, lai pagarinātu riepas kalpošanas laiku

Protektora īpašības

Virzienveida centrālā bultveida riba
Nodrošina lielisku stabilitāti taisnvirziena kustībā pa slapjiem ceļiem
Daudzās lameles un Silica saturs gumijas maisījuma sastāvā
Nodrošina lielisku saķeri un klusumu uz sniega ceļiem
Piecu soļu kombinācija protektora zīmējumā
Optimizēts dizains trokšņa līmeņa samazināšanai
Protektora bloki
Optimāls kontakts ar virsmu un nodilumizturība.

 

« atpakaļ
hankook
vredestein
nexen
maxxis