WINGUARD SNOW`G WH2 
Winguard winspike wh62 1
 
 
 
 

Vairāk kā 70 gadus uzņēmums NexenTire ražo kvalitatīvu produkciju, izstrādājot un pielietojot ražošanas procesā inovatīvas metodes un tehnoloģijas.

 

Nexen Winguard Snow'G WH2 ir neradžojama ziemas riepa ar virziena protektoru. To raksturo uzticamas saķeres un bremzēšanas īpašības ne vien uz slapjiem, bet arī sniega un ledus klātiem ceļiem. Garantē optimālu vieglā autotransporta vadāmību ziemas periodā.

Pateicoties tam, ka Korejas speciālisti riepas izstrādes procesā pielietoja datorsimulācijas metodi, Nexen Winguard Snow`G WH2 protektora dizains kalpo pār īstu ''ziemas'' ekspluatācijas īpašību garantiju.

Kompānijas Avitex speciālisti īpaši uzsver, ka noturību un efektīvu bremzēšanu uz ziemas trasēm nodrošina 3D lameles un zigzagveida rievas. Plato V veida rievu tīkls un divas gareniskas rievas zibens formā, veidojot riepas drenāžas sistēmu, efektīvi novada ūdeni un izkusušos vižņus no kontakta laukuma. Savukārt cietie pastiprinātie plecu bloki garantē gan automašīnas vadāmības stabilitāti "sengravās", gan arī tās manevrētspēju pie lieliem ātrumiem.

Protektora īpašības

Labākai vilkmei Lameles sānu rievā - Riepai pakāpeniski nolietojoties, lameles plecu zonas rievās nodrošina vilkmi.Labāka sāniskā saķere uz sniega Dubultās Z veida rievas - Z veida rievas protektora centrālajā daļā uzlabo sānisko saķeri uz sniega. Centrālo bloku ar Z veida centrālajām lamelēm paaugstinātā cietība ļauj uzlabot veiktspēju uz sniega un slapja ceļa seguma.Labākas vilkmes īpašības Zigzagveida bloki ar mikrorievām - Bloku ar mikrorievām īpašā forma uzlabo vilkmi uz sniega/ledus.Labākai drenāžaiSlapjš ceļa segums un ūdens - Ieapaļās V veida šķērseniskās rievas uzlabo ūdens un sniega drenāžu.Uzlabotā karkasa struktūra - jaunā adaptētā optimizētā karkasa formas sistēma (OCCS) padara riepu izturīgāku, līdz minimumam samazinot tās deformāciju pie lieliem ātrumiem. Optimālais protektora raksts - rievu bremzēšanas elementu optimizētās formas uzlabo radžu efektivitāti (ļaujot noturēt uz tām ledu).Augstas izturības tērauda jostas - pateicoties OBCS tehnoloģijai, uzlabotas bremzēšanas īpašības optimālai saķerei un slodzes sadalei. Labāk aizsargātas sānu daļas - lielāka stabilitāte braucot un labāka riepu izturība tiek nodrošināta, pateicoties jaunajai aizsardzības tehnoloģijai, kas ļauj novērst visu veidu bojājumus, braucot pa izdangātiem ceļiem.

Citas NEXEN ziemas riepas

Eurowin


Nexen EuroWin – ziemas riepa ar virzienveida protektora zīmējumu vieglajām automašīnām.

N Priz 4S


Komforts braucot pa piesnigušiem un sausiem ceļiem. Visaugstākie bremzēšanas un vadāmības rādītāji.

winguard_winspike_wh62


Pazīstamās korejiešu kompānijas prezentētā, 2014. gada WinGuard WinSpike WH62 ir kvalitatīva, radžota ziemas riepa.

winguard winspike


Radžotajai ziemas riepai ir virzienveida protektora zīmējums, spēcīgi plecu bloki, daudz lameļu visā riepas virsmā un speciāla radžošanas sistēma.

winguard sport


Nexen Winguard Sport – ziemas riepa, kurai piemīt visas nepieciešamās īpašības, kuras ļauj vadītājam justies droši uz jebkura ziemas seguma.

winguard snow


Šis modelis tika izstrādāts speciāli vadītājiem, kuri dod priekšroku ātrai braukšanai pat sarežģītos ziemas apstākļos.

winguard suv


Nexen Winguard SUV – ziemas riepas krosoveriem un apvidus automašīnām.

winguard ice


Tai ir virzienveida protektora zīmējums, kurš atšķiras ar daudziem sarežģītas formas elementiem.

winguard 231


Nexen Winguard 231 – radžojama ziemas riepa, kura garantē drošu saķeri uz sniega un ledus.

winguard


Nexen Winguard – neradžojama ziemas riepa ar virzienveida protektora zīmējumu.

hankook
vredestein
nexen
maxxis