HANKOOK VENTUS PRIME3 (K125) 205/60/16R 92H, HankookMasters.lv
Riepas > Vasaras riepas > HANKOOK VENTUS PRIME3 (K125)
14160
HANKOOK VENTUS PRIME3 (K125)
C
Degvielas patēriņš
Rites pretestība ir zaudētā enerģija, riepai saskaroties ar ceļa segumu. Jo zemāka rites pretestība, jo mazāks ir degvielas patēriņš un gāzu emisija.
A
A klase- viszemākā rites pretestība (mazāks degvielas patēriņš un gāzu emisija).
G
G klase- visaugstākā rites pretestība (lielāks degvielas patēriņš un gāzu emisija).
A
Saķere ar slapju segumu
Saķeres līmenis demonstrē riepas spēju „pielipt” slapjai ceļa virsmai. Riepām ar izcilu saķeres līmeni ir īsāks bremzēšanas ceļš.
A
A klase- augstākais saķeres līmenis.
G
G klase- zemākais saķeres līmenis.
71db
Trokšņa līmenis
Riepas radītais troksnis tiek mērīts decibelos.
Viens melns vilnis- visklusākais trokšņa līmenis.
Trīs melni viļņi- visskaļākais trokšņa līmenis.
€ 76.50
€ 306.00 par 4 gab.

Izcili optimizētās vadāmības īpašības uz sausas ceļa virsmas un bremzēšanas uz slapjas ļauj sasniegt ideālu riepas drošības un veiktspējas balansu.

Ātruma koeficients:
H = max. 210 km/h
Kravnesības indekss:
92 = max 630 kg
Run Flat:
Noliktavā:
Piegādes noteikumi:
3 d.d.

Kompānija Hankook Tire - viens no vislielākajiem un straujāk augošajiem riepu ražotājiem, kas izgatavo inovatīvas, augstas caurgājamības  visaugstākās kvalitātes radiālās riepas. Šodien Hankook ieņem godpilno septīto vietu starp vislielākajiem riepu ražotājiem pasaulē un ir atzīts par visstraujāk augošo riepu ražotāju pasaulē.

Vairāk par zīmolu

Izcili optimizētās vadāmības īpašības uz sausas ceļa virsmas un bremzēšanas efektivitāte uz slapjas ļauj sasniegt ideālu riepas drošības un efektivitātes balansu.
Pieejamie izmēri un cenas

4 platas drenāžas rievas

Pateicoties ātrajai ūdens novadei, nodrošina lielisku efektivitāti uz slapja ceļa seguma.

bremzēšanas ceļš
par 8% īsāks

Vispārpieņemtais

Iekšpuse
Ārpuse

Optimizētais dizains ar īpašu rievu izvietojumu

Visu rievu dziļums ir izstrādāts, ņemot vērā to atrašanās vietu, ar mērķi nodrošināt optimālu riepas cietību.

Kontakta laukums

Bremzēšanas ceļš

 

 Optimizēts kontakta laukums.

  • Vadāmība uz slapja ceļa
  • Bremzēšana uz slapja ceļa
  • Bremzēšana uz sausas ceļa virsmas

Vienlaidu ārējie bloki

nodrošina stabilitāti un lielisku vadāmību, pateicoties maksimāli palielinātai ārējo bloku cietībai.

Jaunais optimizētais profils

Optimizētais profils uzlabo riepas efektivitāti pie lieliem ātrumiem

Rievu dziļums

pateicoties protektora rievu dziļumam, bremzējot kontakta laukums momentāli palielinās.
→ Labākas vilkmes īpašības.

Cietības hibrīddizains

pateicoties divreiz lielākai ribu cietībai, ir panāktas optimālākas vadāmības īpašības.

No ribām veidotais protektora raksts

uzlabo vadāmības īpašības un samazina rites pretestību.


Troksni samazinošie bloki

optimizētā bloku uzbūve samazina trokšņa līmeni.

Optimizētais šķērsenisko rievu slīpuma leņķis

tika veikta simulācija, dažādi mainot malas rādiusu.


VAI (vizuālo nodiluma indikatoru) sistēma

vizuālās kontroles indikatori ļoti atvieglo riepu nodiluma kontroli.

Salīdziniet riepu plecu zonās izvietoto lameļu nodilumu un vajadzības gadījumā attiecīgi noregulējiet. Dažāda dziļuma indikatori ļauj ātri un vienkārši noteikt riepas nodiluma pakāpi.

Pirms izmantošanas

Pēc izmantošanas (vienmērīgs nodilums)

Pēc izmantošanas (nevienmērīgs nodilums)

Indikatora atzīmes ar dažāda dziļuma pakāpēm palīdz vieglāk identificēt riepas nodilumu.


Pretturbulences dizains riepas sānu daļā

turbulences efektu novērsošais, ar padziļinājumiem veidotas, riepas sānu daļas dizains samazina gaisa turbulenci braucot, tādējādi minimizējot trokšņu un vibrāciju līmeni.


Pieejamie izmēri un cenas

Другие летние шины от HANKOOK


Jaunā riepa Hankook Ventus V12 Evo K110, pateicoties agresīvajam izskatam un lieliskiem ekspluatācijas raksturojumiem, acumirklī pievērsa autofanu uzmanību.

tālāk >

Ventus S1 evo² ir jaunais Ultra High Performance klases Premium-sport riepu flagmanis. Šīs riepas ir izgatavotas pēc DTM tehnoloģijas un ir jaunā Hankook Ventus riepu paaudze.

 tālāk >

Vasaras riepa Hankook K115 Ventus Prime 2 paredzēta vieglajiem ceļa auto un luksus klases automobiļiem un ietver sevī vadīšanas komfortu, energoefektivitāti un ilgmūžību.

 tālāk >

Vissezonas riepa Hankook RH 06 Ventus ST paredzēta jaudīgiem apvidus automobiļiem. Riepai ir augsti ātruma indeksi ”V”- līdz 240km/H un „W”-līdz 270km/h.

 tālāk >

Riepa Hankook K425 Kinergy Eco - ir lielai automobiļu gammai paredzēta vasaras riepa. Tā lieliski piemērojama sākot no mazlitrāžas  pilsētas automobiļiem, beidzot ar ģimenes universāliem.

 tālāk >

Riepas protektora zīmējums aprīkots ar piecām ribām, kuras riepai nodrošina lielāku kontaktvirsmas laukumu ar ceļa klātni, būtiski uzlabo taisnvirziena kursa noturību, automobiļa saķeri.

 tālāk >

РRiepas protektora zīmējums aprīkots ar piecām ribām, kuras riepai nodrošina lielāku kontaktvirsmas laukumu ar ceļa klātni, būtiski uzlabo taisnvirziena kursa noturību, automobiļa saķeri braucot lielos kustības ātrumos

tālāk >

Hankook paplašina vieglo kravas automobiļu riepu piedāvājumu – uzņēmums Hankook Tire tirgū piedāvā jauna tipa Hankook Vantra LT RA18 riepas , kas paredzētas komerctransportam.

tālāk >

Plata atbalsta virsma un agresīvi iegriezumi protektorā ar zigzagveida kanāliem padara to nodilumizturīgu un pastiprina saķeri ar slapju ceļu. Trīs pamatrievas protektorā lieliski novada ūdeni jebkuros apstākļos un palīdz automobilim ripot vienmērīgi un līdzeni.

 tālāk >

 

 

Hankook RA 28- asimetriskās vasaras ripas vieglajam kravas  autotransportam, mikroautobusiem un SUV. Pamatā riepa paredzēta ekspluatācijai pilsētas apstākļos un piepilsētas ceļos, taču spēj izturēt arī lauku grants ceļus un viegla bezceļa apstākļus.

 tālāk >

 

 

Uzņēmums Hankook Tire – ir viens no vislielākajiem un straujāk augošajiem riepu ražotājiem, kurš piedāvā augstas kvalitātes un paaugstinātas pārgājības inovatīvas radiālās riepas. Šobrīd Hankook ieņem godpilno septīto vietu pasaules lielāko riepu ražotāju vidū un attīstās visstraujāk. Hankook nosprauž sev ļoti augstus mērķus, jo sen jau ir ieplānojis nokļūt no sākuma vadošo riepu ražotāju pieciniekā, bet vēlāk arī trijniekā.

Hankook uzņēmumā 4 reģionālās pārstāvniecībās, vairāk nekā 20 ārzemju meitasuzņēmumos un 5 pētījumu un izstrādņu centros strādā vairāk nekā 14000 darbinieku.

 

Hankook riepas

Uzņēmums ražo radiālās riepas vieglajām, kā arī paaugstinātās pārgājības automašīnām (SUV,RV), vieglajiem kravas transportlīdzekļiem, autobusiem un sporta mašīnām. Hankook piegādā riepas sākotnējai komplektācijai daudziem vadošo automobiļu ražotāju modeļiem, piemēram, Audi, Ford, Hyundai, Kia, Chevrolet, Mini, Renault, Mitsubishi, Volkswagen. Šobrīd uzņēmumam pieder 4 ražotnes un 4 zinātniski pētnieciskie centri Korejā, Vācijā, ASV un Ķīnā. Ražošanas jaudas pamatā ir izvietotas Korejā, un tas nodrošina ne tikai augstu produkta kvalitāti, bet arī tā salīdzinošie nelielo pašizmaksu.

Priekšrocības:

Riepas ir ļoti pieprasītas autoīpašnieku vidū, pateicoties savai augstajai kvalitātei, lieliskajiem tehniskajiem raksturlielumiem, riepu testu rezultātiem, un, protams, arī pieņemamajai cenai. Atzīti riepu eksperti atkal un atkal atzīmē, ka testos iekļautajām riepām ir ļoti pieņemama cenas, kas nekādā veidā neietekmē patērētājam svarīgās kvalitātes.

Atzinība, kuru ir ieguvušas Hankook riepas, ir neatlaidīga un mērķtiecīga darba rezultāts. Gadu no gada šī Korejas uzņēmuma riepas pārliecinoši virzījās no pakāpiena uz pakāpienu, liekot, ilgus gadus par veiksmes sinonīmu uzskatītajiem, nozares līderiem no Amerikas, Eiropas un Japānas, ciešāk saspiesties uz sava pjedestāla.

Uzņēmuma vēsture
1941 tiek dibināts uzņēmums Hankook, pirmais riepu ražošanas uzņēmums Korejā
1979 Korejas pilsētā Tedžonā tiek uzbūvēta uz to brīdi pasaules lielākā riepu ražošanas rūpnīca
1981 ASV tiek dibināta meitaskompānija Hankook Tire America Corporation
2001 Holandē, Roterdamā tiek uzbūvēts Eiropas vairumtirdzniecības centrs
2003 tiek noslēgta stratēģiskā alianse ar uzņēmumu Michelin
2004 Korejā, Keumsanā tiek uzcelts izmēģinājumu poligons ar sausu segumu
2006 Ungārijā tiek atklāta pirmā Hankook rūpnīca Eiropā. Tiek uzsākta uzņēmuma jaunā, pasaules mēroga reklāmas kampaņa "Savaldi zvēru"
2007 Hankook ieņem septīto vietu pasaules riepu ražotāju vidū
2010 tiek atvērts vispasaules riepu ražotāju apmācības centrs "Hankook globālās izglītības centrs"
2011 kompānija kļūst par oficiālo DTM riepu piegādātāju

Hankook un autosports

Kopš 2011. gada Hankook Tire ir ekskluzīvs riepu piegādātājs vispopulārākajai, starptautiskajai autosacīkšu sērijai DTM. Iegūstot DTM ekskluzīvā partnera titulu, Hankook Tire uzsāka jaunu posmu savā darbībā autosporta jomā. Agrāk uzņēmums sadarbojās ar garo distanču apļa sacīkšu organizatoriem, dalot panākumus ar tādu krāšņu sacensību kā 24 stundu Le Mans sērijas vai Nirburgringas sacīkšu uzvarētājiem. Pašlaik Hankook aktivitātes autosportā ir fokusētas uz sadarbību ar DTM.

 

Citas starptautiskas sacensības Hankook piedalīšanos


Super GT

VLN

Formula D

IRC

Uzņēmuma apbalvojumi

 

  • Inovatīvās riepas Hankook Ventus S1 evo² saņēma IF Design Award balvu
  • "Riepu tehnoloģiju balva 2011 par inovācijām un izcilību" kā "Gada riepu ražotājs"
  • Ford Motor Company piešķīra Hankook Q1 prēmiju par sākotnējai komplektācijai paredzēto riepu kvalitāti.
  • Vācijas Apkārtējās vides aizsardzības ministrija piešķīra kompānijai Hankook "Zilā eņģeļa" zīmi par ekoloģiskajām riepām 4S.
  • Dizaineru prēmija Red Dot par ziemas riepām Hankook UHP i-Cept evo.
  • Tire Technology International Awards balvu pasniegšanas ceremonijā Hankook saņēma galveno balvu "Gada riepu ražotājs".

 
Hankook un futbols

Sākot ar 2012. gadu Hankook ir viena no sarežģītākajiem un aizraujošākajiem, starptautiskajiem futbola turnīriem – UEFA Eiropas Līgas – oficiālajiem sponsoriem. Hankook ir arī viens no galvenajiem Austrālijas futbola līgas Melnburnas futbola kluba sponsoriem, kā arī finansēs telpu futbola UEFA kausa fināla posmus 2013., 2014. un 2015. gadā.


Futbola klubs "Borussia Dortmund",Vācija

Futbola klubs "Valencia CF", Spānija

Regbija klubs "Northampton Saints", Lielbritānija

Regbija klubs "Melbourne Football Club", Austrālija

Borussia Dortmund

Uzņēmums Hankook ir oficiālais Vācijas Bundeslīgas kluba Borussia Dortmund sponsors. Šis klubs ir vairākkārtējs Vācijas čempions, Kausu Kausa ieguvējs, kā arī Čempionu Līgas uzvarētājs.

Valencia CF

Hankook ir arī Spānijas kluba Valenda CF sponsors. Tas ir viens no pazīstamākajiem klubiem ne tikai Spānijā, bet arī visā pasaulē. Šobrīd tas atrodas starp desmit stiprākajiem Eiropas klubiem un sasniedz labus rezultātus starptautiskajās futbola sacensībās.

Bez futbola, Hankook atbalsta arī regbiju, sponsorējot regbija klubu Northampton Saints.


Rūpnīcas komplektācija


Šobrīd arvien vairāk autoražotāju izvēlas Hankook riepas sākotnējai komplektācijai. Automobiļa oriģinālajai komplektācijai nepieciešamā riepu klāsta paplašināšana ir Hankook Tire panākumu pamatā. 2011. gada laikā uzņēmums ievērojami izauga šajā segmentā, palielinot jauno automobiļu komplektācijai nepieciešamo riepu piegādes apjomus par 52%. Tas ir ļoti zīmīgs brenda augošās popularitātes un autoražotāju uzticēšanās rādītājs augstajai Hankook produkcijas kvalitātei. Šobrīd uzņēmums piegādā riepas tādiem autoražotājiem kā: Volkswagen, Audi, BMW, Ford, Hyundai, Kia, Chevrolet ,Daihatsu, Mini, Toyota, Opel, Renault, Mitsubishi.


 


hankook
vredestein
nexen
maxxis